Nāk ziema, ko nu?

Silti zābīši, pufaika un urbis, tas ir galvenais, pārējie štrumenti jau nav tik dārgi.
5.oktobris 2009, 20:13 | links
 

mezgls der arī murmulim
5.oktobris 2009, 20:13 | links
 
Skatoties, kā Tu gribi ķert, kur un kādas zivis. Un ar kādiem rīkiem - gan veida ziņā, gan kvalitātes (lasi cena) ziņā.
5.oktobris 2009, 19:59 | links
 
OK ziema jau vel nav bet tas nenozime kad nevar jau sakt lenam gatavoties tai :) Šogad primo reizi mūžā ir doma kāpt uz ledus tādēļ man ir jautajums kas ir nepieciehsmas ziemas copei un kada varetu but ta summa lai visu sakomplektetu? Paldies jau ieprieksh ;)
5.oktobris 2009, 19:12 | links
 
Viss parastākais paņēmiens, kā piesiet, ir tāpat, kā sien vasarā āķi!
3.februāris 2009, 11:29 | links
 
varbut kadam ir kadi paraugi ka siet mormisku?
29.janvāris 2009, 23:44 | links
 
captain_hook

...pie velna...

Par urbjiem es nu nemaz neteicu, ka man vienīgajam ir taisnība - pateicu tikai to, ko zinu no savas un savu copes biedru pieredzes! Bet taisnība tiešām ir katram sava. Bet par to rakstu nedaudz piekasījos tikai tāpēc, ka Tu ieteici izlasīt rakstu, respektīvi viena cilvēka viedokli, nevis lasīt forumu - daudzu cilvēku viedokļus. Citēju: "Palasoties literatūrā būs lielāka jēga, nekā no tā, ka šeit katrs sāks saukt savu mīļāko mormišku modeļus."
Tādā veidā zūs foruma jēga.
Bet visādā citā ziņā viss kārtībā - arī Tu neķer kreņķi un ne asakas...
28.janvāris 2009, 10:20 | links
 
Gatis BB

Piedod, ja liku tev pārprast, bet nekad neesmu apgalvojis, ka NG viedoklis ir vienīgais, īstais un pareizais. Šajā gadījumā uzsvars vairāk tika likts uz to, lai jaunieši arī paši kaut ko darītu lietas labā - t.i. meklētu, palasītu specializētajos žurnālos, paši eksperimentētu utt. Vienkārši NG raksts bija jaunākais no CL publicētajiem par attiecīgo tēmu un pirmais iešāvās prātā.

Tikpar labi es tev varētu atbildēt ar pretjautājumu - Kāpēc tu domā, ka tavs viedoklis (Forumā par tēmu Ledus urbji) par Rapalas urbju slavināšanu un Moras nosaukšanu par sūdu ir tas īstais un pareizais??? :)) nekā personīga

Cik cilvēku - tik viedokļu, kā lai zin, kurš tas īstais un pareizais. Laikam jau katram savs :))

Labs ir - neķer kreņķi un Ne asakas tev...
28.janvāris 2009, 09:03 | links
 
tur ir mezgli arī
27.janvāris 2009, 23:20 | links
 
Kā ķer es zinu.
27.janvāris 2009, 18:36 | links
 
captain_hook
Kāpēc Tu domā, ka NG viedoklis ir tas īstais un pareizais?
27.janvāris 2009, 18:14 | links
 
http://video.mail.ru/mail/jr1966/470/485.html
Ieej un apskaties kā sien un ķer
27.janvāris 2009, 17:53 | links
 
Vai mormiškas jāsien ar tādu pašu mezglu kā parastie āķi????
27.janvāris 2009, 17:29 | links
 
Mēģināšu rītā it kā vajadzētu būt asariem .Pēc copes atrakstīšos
27.janvāris 2009, 17:19 | links
 
Veči nemīž pusfebruāris būs ar labiem mīnusiem un ja nebūs saulainu dienu pat ja ir + ledus turēsies/Ja pat lielupe ir ciet viss notiks
27.janvāris 2009, 17:18 | links
 
Tad nu gan attapies :)) Ledus tūlīt beigsies - a tu tik uz ziemas copi taisies :))

Ja nesaproti - kādu inventāru iepirkt, nepaslinko, bet apskaties š.g. janvāra Copes lietās - tur NG uz vairākām lapām aprakstījis visu par mormiškām, ziemas makšķerītēm, sardziņiem un auklām. Palasoties literatūrā būs lielāka jēga, nekā no tā, ka šeit katrs sāks saukt savu mīļāko mormišku modeļus.

Pašam man personīgi mīļākās - zelta vai kapara bumbiņas, "diskobumbas", vai lāsītes (2,5-3mm), bet kā jau katrā copes veidā - jāmeklē, jāeksperimentē un tad jau ar laiku pašam izveidosies savu iecienītāko modeļu klāsts.

Ne asakas
27.janvāris 2009, 16:16 | links
 
pienacis laiks ,kad ir pienakusi liela velme pasedet uz ledus. veikala mormisku izvele ir sausmigi liela(krasas,formas,izmeri) veletos zinat kadas mormiskas ir labakas ,kadi izmeri ,krasas , formas?
27.janvāris 2009, 15:52 | links
 
Senie labie laiki:) Nu aakkis uzdzina baigo nostaļģiju:):):)
14.janvāris 2009, 19:50 | links
 
Ir jau bijuši gadi kad pat Kurzemē sākās sezona no novembra sākuma un sēdēju vēl pat Usmā 14 aprīlī uz ledus un svinējām reizē Lieldienas.
14.janvāris 2009, 19:33 | links
 
Kāda spiningošana - manis pēc ledus varētu būt 6 mēnešus gadā!
14.janvāris 2009, 18:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager