Nāk ziema, ko nu?

Jā, gribētos tagad kārtīgi paspiningot!
14.janvāris 2009, 17:38 | links
 
uz sezdienas nakti sola labus minusus, shkiet, ka spinings tomer pastaves kadu laicinu plaukta :)
14.janvāris 2009, 16:39 | links
 
Pilniba piekritu Gabim!
14.janvāris 2009, 00:30 | links
 
aiaigar - sabāz savis hormonus atpakaļ biksēs un paaudzies prātā!!! Es saprotu, ka katrā forumā ir jābūt vienam, kas maitā gaisu, bet cerams, ka Tev pašam pieleks, ka nevajag mīzt akā, no kuras pašam varētu kādreiz nākties dzert!
14.janvāris 2009, 00:21 | links
 
Izplatās gan, bet ziemā zivs ir mazāk aktīva, vairāk koncentrējas noteiktos punktos, vielmaiņa tai ir lēnāka, līdz ar to arī paiku tai vajag mazāk un ne ar tik uzkrītošu smaržu. Pamēģini pabarot ziemā tā pat kā vasarā - zivs nevis stāvēs zem āliņģa, bet muks pa gabalu prom! Ziemā stipras barības nevajag. Ja jau varētu lietot vasaras barību ziemā, vai ražotāji tērētu līdzekļus, lai izgatavotu speciālas iebarojamās ēsmas ziemai???
14.janvāris 2009, 00:17 | links
 
Sen jau vajadzēja "nopoteet",šo neauglīgo augli-Aigaru!!!
14.janvāris 2009, 00:12 | links
 
Tu skaties , ka tā lēkajot tev vispār nenobloķē pieeju šim forumam ....To vien tik dari kā piesmirdini gaisu ...
13.janvāris 2009, 22:45 | links
 
nu bet kad bija cats es forumaa maz raxtiiju un nelecos ar nevienu bet tagad nav cats un tapec jaraxta te
13.janvāris 2009, 22:41 | links
 
agrak bija chats sheit-uzminiet kas visus ap..irsa,un jutas ka kings...vai tik tas nav mezhvibnieks enas fonā-vaine aigaigarinnnnņņņn
13.janvāris 2009, 21:46 | links
 
Aigars
Bet tomēr nevarēji paklusēt ko?
13.janvāris 2009, 21:44 | links
 
GatiBB tagad baigi kruts juuties? tev pi..is no taa uzbrauciena garaaks palika?
13.janvāris 2009, 20:54 | links
 
GatisBB
Aukstā ūdenī smarža izplatās sliktāk, izdari secinājumus pats! Laikam skolā slikti mācījies ko? Ne asakas!
13.janvāris 2009, 20:26 | links
 
:))))))
13.janvāris 2009, 20:18 | links
 
BREKS
Tava pārliecība nav pareiza - ziemā stiprus aromātus nevajag. Ar stipru aromātu zivi tikai izbiedēsi. Nopērc veikalā ziemas barību un pēc smaržas salīdzini ar vasaras - ziemas ir vājāka! Pimpis aiaigars ir, bet šoreiz viņam taisnība!
13.janvāris 2009, 20:18 | links
 
Tauta, varbūt parunājam par sardziņiem? Kādus lietojat, paši pērkat vai taisat? Kādi materiāli, krāsojums un, protams, kā strādā?
13.janvāris 2009, 20:13 | links
 
aukstā ūdenii sliktāk smarža izdalās nekā siltā ūdenī!
11.janvāris 2009, 13:53 | links
 
brek, visi saka ka ziemaa vajag bariibu ar mazu aromatu
tu esi pirmais kas pateica ka ziema vajag smarziigaaku
kam ta tagad lai tic? tev vai visiem parejiem kas saka ka ziema vajag mazak smarziigu bariibu?
11.janvāris 2009, 10:58 | links
 
Kaasis
Biju, bet ne uz to copi kas man patiktu, čoms pierunāja murmuli paraustīt. Sākumam labi, trīs breksēni, viena līdaka(knapi mērā, bet uz murmuli un 0.1mm auklu), kad apnika murmoļot, tad paņēmu savu iemīļoto bļitku un savilku asarus tā starp 40-50gb, divus paturēju. Tas arī viss!
11.janvāris 2009, 10:55 | links
 
Aigars
Bļin točno pa pieri dabūsi, es to nopietni!
Aukstā ūdenī aromāts izplatās sliktāk, atvainojos citiem, bet Tu esi tāds gaisagrābslis, ka lielāks vēl varētu būt tikai Godmaņpaps!
Pimpis Tu esi, mana pacietība ir pilna!
11.janvāris 2009, 10:52 | links
 
Breks
Biji šodien copēt??
10.janvāris 2009, 23:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager