Nāk ziema, ko nu?

pashlaik notiek ciina aukstajam gaisam ar silto, taadeel taads veejsh! tuuliit jau jaaiepluust aukstajam gaisam lv! liels veejsh siikos ezerinus tik loti neiespaido! un, ja uzsnieg kameer plaans ledus, ta ledu nospiez lejaa un izveidojas 2ledus slaani. vienu gadu bija, ka uzsniga 10cm sniegs uz 4cm ledus un ta nepako nesala liidz sniegs nokusa... tika proveets liist virsuu taa pat..
20.novembris 2008, 21:02 | links
 
Par līšanu es nemaz nešaubos. Es jau šoziem esmu paspējis ielūzt - piemājas baseinā! Ielūza tikai viena kāja, bet man taču pietika prāta līst uz 2 cm ledus! Jāpagaida, kad būs 4 cm, tad provēšu vēl!!!
20.novembris 2008, 21:13 | links
 
2cm... mjaa, ja veel ar deeli liisti virsuu ta veel... pat laigan vienreiz netiishaam biju uzmaaniijies -18 graados uz kaadu 2cm biezu ledu, vienreiz pat boris apkaart neabgaaja... bet ne braakshjeeja nekas, tik seedaas ledus. toreiz labi noveicaas..
20.novembris 2008, 21:20 | links
 
:)
20.novembris 2008, 21:20 | links
 
Zinat kas mani vairāk biedē par ielūšanu - kombenzona žāvēšana pēc ielūšanas. Baigi labā nodarbe. Tuvu sildelementiem likt negribējās, lai nesabojātu, a pats par sevi žuva diezgan ilgi.
20.novembris 2008, 21:31 | links
 
man gan baida ieluushana, jo ka pufaikas bikses pievelkas ar uudeni taas sver pacdesmit kg! lieta paardomaam!
20.novembris 2008, 21:35 | links
 
Andza - pērc kombenzonu! Gan pašam drošak, gan ērtāk. Līzinga iespējas arī tagad ir ļoti plašas! Nevajag sevi bez jēgas mocīt!
20.novembris 2008, 21:37 | links
 
taada doma ir ienaakusi praataa ne reizi vien.. pagaajusho pavasar 2reizes iemaucos, vienreiz liidz celiem otreiz ar vienu kaaju, ka paliku uz ku*es karaajoties.. :D varbuut vari ietekti, kaadu labu kombinzonu (viendaliigu)
20.novembris 2008, 21:41 | links
 
Pašam ir SEAFOX BY EFGEECO! Komandas biedriem ir tādi paši. Vienai no komandas biedrenēm uz pasaules čempi tika iedalīts pilnīgi jauns NORFIN peldošais, bet, ja es pareizi sapratu, tad viņa nebija diez ko apmierināta - kaut kas tur ar proporcijām nebija lāga. Vienīgais, ka SEAFOX ir padārgi, ap 160 - 180 Ls, bet viņi ir tās naudas vērti.
20.novembris 2008, 21:45 | links
 
kombinezona žāvēšanai iesaku pūtēju...nostellē pretī un no normālas distances tā lai nepārkarsē pāris stundas un darīts!!!
20.novembris 2008, 21:45 | links
 
Var arī piešaut priekšā pie rūpnieciskā pūtēja, kas iet uz dīzeli - tikai no normālas distances. Labāk, lai izžūst pats savā sulā!
20.novembris 2008, 21:48 | links
 
paldies, bet uz liizinugu, gan laikam buus tikai Riigaa!?
20.novembris 2008, 21:50 | links
 
nu tas mazais sildītājiņš neko ļaunu nodarīt nevar...protams ja to lieto ar prātu!!!!
20.novembris 2008, 21:51 | links
 
Kāpēc? Daudzi copes lietu veikali sadarbojas ar pazīstākajām līzinga kompānijām. Kaut vai Cēsīs, un ja nekļūdos, tad arī Valmierā! Un cik pareizi sapratu, tad pats esi no Vidzemes, un pēc tādas štelles kā kombenzons ir vērts arī kādu gabaliņu pabraukt!
20.novembris 2008, 21:53 | links
 
domaaju, gan :)
20.novembris 2008, 21:56 | links
 
riit jāiet pirkt arsenālu
21.novembris 2008, 14:58 | links
 
Valmieraa ne velna negrib salt, tikai paaris graadi miinusaa! ezeri nav aizsalushi tik pilni ar sniegu sakritushu :( pashlaik aaraa labi snieg.
21.novembris 2008, 15:03 | links
 
Sodien izmeginaju kads ledus uz dika ap 4 cm,manu svaru turet tur bet tads saubigs,jo sniegs samirka un sasal nav parak izturigs tads ledus.bet vel nakts ar minusiem un ir labs,lai varetu ar balancieri dzenat lidakas pa diki!
21.novembris 2008, 15:05 | links
 
Domā ka Kurzemniekiem tikai jārij siekalas?Lai tik snieg tai pusē,tev būs drošāk līst uz ledus
21.novembris 2008, 15:07 | links
 
nu pie manam majam gravjos ir 2cm biezs taka vel paris tadas diena un spelesim hokeju ceru ka pirmdien jau varees :)
21.novembris 2008, 15:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager