Nāk ziema, ko nu?

Rotiņam .Tiem kurus tu ķēri zobi bija vai nē?
8.novembris 2007, 10:36 | links
 
točna nē! Tādas maigas fišas :) baltām mazmazītiņām un gludām zvīņām! Izskats pēc reņģes bet ar slaidāku augumu :) un smaržas no gurķiem!
8.novembris 2007, 10:41 | links
 
Nu vienīgā zivs kuru es pazīstu kas smaržo pēc gurķiem ir stinte , bet viņai ir labi redzami zobi ! Vispār stinte ir lašu sugas māsa - ļoti garšīga sevišķi marinādē. Nu pa ziemu mēs tā pat ejam uz moļiem ostas pusē butes , mencas .
8.novembris 2007, 10:49 | links
 
Nu tad jau noteikti, ka tev ir taisnība, nestrīdos, jo pats vairākus gadus nēesmu bijis viņas ķert, bet tie zobi kautkā nelīmējas man, ka mēģinu viņas atcerēties!
Bet nu ar tādu sistēmu ķērām tur fišas!
8.novembris 2007, 11:52 | links
 
A KĀDĀ DZIĻUMĀ VAI VIŅĀM TAS PO??
8.novembris 2007, 12:00 | links
 
Gan dziļums, gan attālums no krasta un vieta copei vispār, ir jāsameklē tev pašam staigājot meklējot un mēģinot dziļumu. Principā es atceros, ka īpašu vērību nepiegrieza dziļuma regulēšanai, ja viņas tur bija tuvumā tad līda klāt tikuntā!
8.novembris 2007, 12:05 | links
 
Praktiski kanālā viņas ir pie grunts un metru uz augšu , bet lielos dziļumos kur padsmit metru tur būs vairāk vidējos slāņos , pie tam to dziļumu viņas maina , iestājoties tumsai vairāk uz augšu nāk.
8.novembris 2007, 12:09 | links
 
es noteikti mēģināšu līcī jo tas man tuvāk
8.novembris 2007, 12:13 | links
 
Galvenais tajā stintu sistēmā ir fosforizētie āķi 4gab. , ar atstarpi 20-30 cm , der rengu, ķilavu, raudu , u.c. zivs gabaliņi , var to pašu stinti sagriezt .
8.novembris 2007, 12:21 | links
 
Nu taa lai viss tur zib vinnaam gar aciiim!
8.novembris 2007, 12:37 | links
 
ha vēl jāpiekar eglīšu rotājumi tie sudrabotie ķip eņģeļmati :))
8.novembris 2007, 12:39 | links
 
:) arī kautkas jauns! Visi jau te saka, ka jāeksperimentē jā. Ieliec plastmasas maisiņā eglīšu lampiņu virteni un iespraud kontaktā, ka ir pie grunts, lai raustās tur! :DD
8.novembris 2007, 12:41 | links
 
Nu ja ķer renges , tad no follija izgriež strēmeli un ar drātīti pietin pie baltiem āķīšiem galā svina vietā riktīga bļitka ( priekš mencām ) , iemet no moļa un ar rāvieniem rauj , ja cope tad kad izvilksi krastā gandrīz uz katra āķa būs zivtele .Man bļitku vienreiz paķēra ,baigais sitiens ....un nebija uz ko makšķerēt. vairāk... Jā , uz āķa neko neliek .
8.novembris 2007, 12:46 | links
 
Nu tā follija vietā man očis lika tāš čipšu paku strēmeles!
8.novembris 2007, 12:51 | links
 
Tad jau būsi renges ķēris , stintes jau parasti uz ledus ķer kanālā , pēc tam ezerā.Stintes nāk ļoti uz gaismu , praktiski daudzi aķīti ar lampu ņem līdzi.
8.novembris 2007, 12:57 | links
 
Vo, vo un ko šie copē, kas ziemā noklāj visu Liepājas kanālu no Tramvaja tilta sākot līdz ezeram!?
8.novembris 2007, 13:01 | links
 
Tur jau arī ķer tās stintes!
8.novembris 2007, 13:02 | links
 
tie i riktīgie pašnāvnieki, močī kaut ar laivu bezmaz uz pēdējo ledus gabalu :) Bet skats smuks ka pa tumsu šie sadedzina sveces zem burķelēm. Viena bēda gan ir tam pasākumam, gāju pāri pa taisno uz Māju pagaišgad, un tur aiz sevis atstā gan pudeles, gan maisiņus, gan paikas iepakojumus, cigarešu pakas, čiņčikus u.t.t.
8.novembris 2007, 13:07 | links
 
Tā jau tas ir , cilvēku daudz sabrauc no visas Latvijas un Leišiem , pierijās un brauc mājās a gruži paliek , praktiski stintes makšķerē pus Liepājas un arī pašmāju daudz cūkmeņu ir. Bet tās svecītes -tā kā Ziemassvētkos.
8.novembris 2007, 13:15 | links
 
A kā ir ar atļauju Liepājas ezeram. Tur ir tieši uz ezeru sava ne?
8.novembris 2007, 13:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager