Nāk ziema, ko nu?



Īsti nevaru saprast, vajag vēl ko no šķērsenēm vai nē? :)
21.novembris 2015, 14:39 | links
 
Jāsagādā jaunas bļitkas un šķērsbļitkas, un mormiškas,jo ziemu mēs gaidām.
21.novembris 2015, 13:23 | links
 
Ko Nu? Bļitkas jāpulē!!
21.novembris 2015, 12:52 | links
 
Sveiki visi ziemenieki.Mirtinam par tiem apaviem.Mana izvele ir bez visadiem neopreniem ,polistiroliem,putam ,utt,krutam kimijam.Pats jau 12gadus ziema velku jelgumijas NOKIAN ar dabiga filca ieksu komplekta ar omes aditam vilnenem. Kajas nesalst,nesvist ,viss ir loti labi. Bet cik vecu tik viedoklu.Ka saka katram sava lieta laba. PS. Nav kartiba dators tapec ari tads teksts. Ne asakas visem zivjumiliem.
20.novembris 2015, 22:53 | links
 
andzus69.....
parādījies ,tad jau drīz būs
20.novembris 2015, 21:45 | links
 
Ziema laikam būs ļoti barga, jo tāds lielo līdaku žors kā šoruden, vēl nav dzīvē redzēts! :))
Vēl jāpaķer trofejnieces no laivas, un tad jau cerams nākamnedēļ uz beigām tiekās uz ledussss :))

andzus69, 20.novembris 2015, 16:12

Optimistiski, nu lai no tevas mutes Dieva ausī! Es gan domāju, ka ātrāk pas januaren būs švaki pa plašumiem, nu tu jau zini kas padomā:))) Pēc pagājušās ziemas varēja kaut nedaudz cietāka būt!
20.novembris 2015, 17:43 | links
 
Tuvākās divas nedēļas droši vien 100% bez ziemas ar ledus copi.Tiktāl aptuveni laika vēstis saka..
20.novembris 2015, 16:34 | links
 
To seedoo
:D:D:D +10...

To martinsgrinb
Tevi neviens neno....š. Ja pašam Tev visi šie jautājumi liekas normāli, tad super... Tā tik turpini un Tev visi šeit respektēs un cienīs. Bet es, Tavā vietā tomēr aizdomātos!
20.novembris 2015, 16:33 | links
 
Andžus Tu jau no citas republikas, pie tevis katru gadu ir ziema bet mūsu republikā šogad ledus nespīd.;)
20.novembris 2015, 16:31 | links
 
Ziema laikam būs ļoti barga, jo tāds lielo līdaku žors kā šoruden, vēl nav dzīvē redzēts! :))
Vēl jāpaķer trofejnieces no laivas, un tad jau cerams nākamnedēļ uz beigām tiekās uz ledussss :))
20.novembris 2015, 16:12 | links
 
Drīz būs ledus tad ar tvaiku nolaidīsim! Es ar tāds nervozss palieku:)))) Kaut šodien apmeklēju arodārstus, pppppp par psihu netiku atzīts, kaut prasīja ,,kaut kāds Jūs uzvilts izskatieties,,!!! Es atbildēju ka pirms pāris minūtēm parkinga smotrjaščijam kameru zobos neielādēju, kamēr eju maksāt šis jau kaut ko fočē... Suka!
20.novembris 2015, 15:51 | links
 
Kāpēc tā jānodirš citi
20.novembris 2015, 15:50 | links
 
To EduardsG
Nav jau problēmu padalīties pieredzē, copes niansēs un pat paņemt līdz uz copi. Bet kad daudzās sadāļās uzdod bezjēdzīgu jautājumu, tad to iztirzā un beigās vel atbild... Vai vienk uzraksta, no sērijas; nebija ko darīt... Tad pat man nervi netur. Kaut gan uzskatu sevi par emocionāli noturīgu cilvēku.

Sazaans, 20.novembris 2015, 15:33
20.novembris 2015, 15:49 | links
 
To EduardsG
Nav jau problēmu padalīties pieredzē, copes niansēs un pat paņemt līdz uz copi. Bet kad daudzās sadāļās uzdod bezjēdzīgu jautājumu, tad to iztirzā un beigās vel atbild... Vai vienk uzraksta, no sērijas; nebija ko darīt... Tad pat man nervi netur. Kaut gan uzskatu sevi par emocionāli noturīgu cilvēku.
20.novembris 2015, 15:33 | links
 
Mans skatījums, ja par fļuriku, tad ir pāris plusi:
- augsta nodilumizturība. Ja jāvalkā daudz un bieži zivis. Lielas zivis;
- ja copē dziļumā un vējā, tad mazāk pinās sava cietuma pēc;
- trešā ir lieta, kuru ātrumā esmu piemirsis. :)

Bet tā kvalitatīvs, labāk staipīgs mono ir baigi labi un viss ir skaisti.

Es pēdējos gados esmu piesējis Milo Ghost. Arī +/- pusdārgais monogals. 30m kaut kas ap 6 EUR bija.

o.

otinjsh, 20.novembris 2015, 14:23

Tieši tā. Ja copē aprauju vismaz 2-3 sistēmas tad labākai nodilumizturībai galīgi nav jēgas. Ja ar vienu sistēmu copētu vairākas copes reizes, tad gan.
20.novembris 2015, 15:29 | links
 
Mana pieredze no mačiem rāda, ka aukla pinās nevis dēļ tā, ka ir mīkstāka, vai cietāka. Aukla pinās, jo ir tādi neizbēgami copes faktori kā: vižņi, slapjas rokas, zivs gļota, auklas aizķeršanās aiz apģērba u.t.t., kas pie intensīvas copes ir neizbēgams. Protams savu izrada arī vējš.
20.novembris 2015, 15:26 | links
 
Sazaans pilnigi tev piekritu!!
Es sevi ar neuzskatu par nekadu veco veteranu man 26. Rakstu tad ja ir kadi konkreti jautajumi par kko konkretu nevis visas sadalas piesarnoju ar jautajumiem ka bus ziema kura velns vin zin kad vel pienaks!!
martinsgrib - uzsals ledus tad ari varesi lasit kas kur ka un uz ko keries i vel bildes albumos redzesi un nebus japiebarsta viss forums pilns ar visadiem jautajumiem!:p
20.novembris 2015, 15:24 | links
 
To otinjsh.
Nekā personīga, bet smieklīgi izklausās, kad vienalga kādai auklai piedēvē neiespējamas īpašības.
Esmu copējis ar visādām auklām. Pagājušajā gadā atklāju Sunline Fluorokarbonu, kas maksā ap 20EUR - 50m. Un pat šī aukla pinas vējā.
Kas attiecas par nodilumizturību, tad jebkurai auklai ar fluorokarbona piedevām, būs lielāka nodilumizturība, nekā vienkārši monofīlai auklai.
Un trešā lieta, ko aizmirsi, ir tā ka fluorokarbons ātrāk grimst.
Tikai tīram fluorokarbonam ir arī sava tumšā puse. Viņš nav staipīgs. Līdz ar to, lielu zivi izvadīt ir grūtāk, nekā ar monofīlo auklu.

Sazaans, 20.novembris 2015, 14:41



Pateisībā mans komentārs nebija pilnīgā fļurika neiespējamo īpašību slavas dziesmas. Tikai norādīju, manuprāt, plusus. Kā arī vārds "mazāk" nenozīmā "nemaz". Un vispār ja!!

Kaut kāds uzvilcies šodien, vai? :)
o.
20.novembris 2015, 15:19 | links
 
To martinsgrinb.

Klau. Es visu laiku cenšos savaldīties, lai publiski neuzrakstītu ko patiesībā domāju par Taviem, nevisai gudriem savārstījumiem, visās šī foruma tēmās. Es saprotu ka esi jauns, bet ja nav ko darīt, nu paņem aizej pacopē...
Pirms uzdod kādu jautājumu, palasi sadaļas. Šeit ir atbildes uz gandrīz visiem, Tevis uzdotajiem jautājumiem. Ja nevari atrast, forumā ir meklēšanas funkcija.
Ja kas, es uzrakstīju, ko domāju par budžeta tipa auklām. Ko tieši Tu nesaprati?
20.novembris 2015, 14:54 | links
 
Jaxon Satori
20.novembris 2015, 14:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager