Nāk ziema, ko nu?

neatstās viņi tev neko, izslānīs visu izņemot īsti sportisko asari :D
25.novembris 2010, 14:33 | links
 
es ar noskaņojos uz nākamajām brīvdienām braukt patirināt bļitku:)))-ja Eduks ar Aivaru būs man kādu ašuku atstājuši.......
25.novembris 2010, 14:24 | links
 
ashukaini, par tavu postu 25.novembris 2010, 13:40
tirināt vari sākt jau tagad, tik ne cilvēkos.. tam tak tev Eduku navajaga, ne? :D
a ja nopietni - domājams, ka nākam 6dien jau ar bori varēs doties..

un kādu Eduks tev komplimentu izteica - tu tak, mūsu dārgais, izrādās, esi gandrīz visu rēzeknes pīļu vērts :D:D:D:D
25.novembris 2010, 14:18 | links
 
Eduk, Aivars man to visu procesu aprakstija tad:D:D:D
man pašam ir gadijies pirms 2 gadiem mazliet aplauzties uz ledus -pirmajā reizē aizbraucam uz Lubančiku-bailigi uzejam uz ledus-kaut gan citi jau kaimiņi pirms nedēļas jau tur copēja! pie krasta izurbju āliņģi- uuu super ledus cm 13! nu i droši špagojam no krasta vair;ak kā km uz savu veitu, kur dziļums +-4metri! aizejam izurbju lunku-a tur labija 5cm , mosh i to nebija!
jau bikses gandriz slapjas, sencītis saka moš te tikai tāds ledus plans uz malām paurbjas āliņģus 5-tur tas pats:D:D:D es saku Tu kā gribi es eju uz krasta pusi ķert, kur ir drošs ledus:)))
a kaimiņiem atbraukdami mājās to stāstam-a šie saka, nu jā pirms nedēļas pie krasta sēdējām a tālāk kādu pus km no krasta veči ar laivām vēl velcēja......:)))) no tās un vēl Micānieša reizes mani uz plana ledus īsti nevelk!:(( manas zivis neviens neizķers, manas paaugsies!
25.novembris 2010, 14:14 | links
 
Nu Aivars gan pagājušoziem vienlaicīgi ar mani uz ļada kāpa :)... Ilgi gan ar pešņu bakstījāmies kamēr sadūšojāmies uzkāpt, a ļadus aš 7 cm biezs izrādījās! :) Kamēr nedēļu gaidīsi, citi copmaņi Micānieti izurbs kā sietu un asarus nosmels, a barus iztrenkās pa niedrām, tad atliks tik prirodoi ljubovatsja ;))).
25.novembris 2010, 14:05 | links
 
es jau neir dumjš!kad visi nāpšli (skalup.....) jau copē kādu nedēļu, tad arī es jau varu laist uz ļadu!
25.novembris 2010, 13:59 | links
 
Jā, āki, mūsu pīlēm un ašukainim svars gandrīz analoģisks, 100+ kg ;)) - ja pīles tur, tad var braukt uz ezeru :DDD ;O)!
25.novembris 2010, 13:56 | links
 
:)))))
Pīle Naturalis, bet lielā skaitā :)))))) visas salien kopā lielā barā ieraut pa čarkai-skaiti pīles 100, katra pa kg=100kg ! :)))
25.novembris 2010, 13:55 | links
 
Jums laikam "potētās" pīles!!
25.novembris 2010, 13:53 | links
 
Eduk, žēl ka Aivars svetdienā nestrādā-viņam no darba 250 metri un var testēt cik biezs ļadus :))))
paga paga, priekškam pašam riskēt saslapināties fantan4ikā?:D:D:D ja pīles vairs nelūzt virs fantan4ika ledū, tātad jau sozrel un vari laisties copē :)))))
25.novembris 2010, 13:47 | links
 
Nu tu dajoš ašukaini, kāda vēl nah mērīšana, darīt man ne.uj ! ;))
Man ir savas ekspresmetodes, kā noteikt, kad ļadus priekš maniem zaprosiem sozrel... Tikko pilsētas fantāns aizsalis un pie malas tur svaru, tad droši var braukt uz lielāko daļu mazo peļķu :)!
25.novembris 2010, 13:43 | links
 
Eduk, kādu svētdien sāciet mērīt ļadus biezumu ar Aivaru!ja būs solītie mīnusi..... lai zinu kad varēšu pats sākt tirinat :))) setsdien skolā viens darbs jaaizstāv, tad varēšu lūkoties savā kastē un darīt profilaktiskos darbīņus....:)))))
25.novembris 2010, 13:40 | links
 
Nāk ziema, ko nu!? :)
Nu špinierētāji, troļļi, džigiti un kukaiņmīļi, kas nemīl ļadu, var apmīļot savus pribambasus, ieziest uz ziemu ar taukiem auklas un spoles un čatot forumā... Bet tirinātāji un raustītāji kāps uz ļadus un sāks podsekatj nūpītno sporta asari :D! Vot tā! ;)
25.novembris 2010, 12:59 | links
 
pardeveju t.i.
25.novembris 2010, 12:38 | links
 
vieplis,tas nosacits pasakums ... vienmer var runat ar pasutitaju izmantot vienkarso nevis express sutisanu ... faktiski lidz 10 zaliem sutisana varetu but un paka sabakat vismaz gabalus pacmit ...
25.novembris 2010, 12:38 | links
 
Iepatikās man, divus paņēmu.
25.novembris 2010, 12:23 | links
 
DsKs, sūtīšanas cipars uz LR iespārda.
:))
25.novembris 2010, 12:17 | links
 
Nāk ziema?
Nedaudz par ledu:
25.novembris 2010, 12:17 | links
 
Normāli lai vasarā spiningotu :):):)
25.novembris 2010, 12:12 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager