Pītā aukla

Viss par un ap to.
varbut 150 m aukla ?:D
30.jūnijs 2011, 10:53 | links
 
Kad tinu virsu aklu cik daudz vinja man aiznem vietas uz spoles.... es dabuuju virsu uz spoles ~110m auklas, bija par daudz, kur spoles ietilpiiba rakstiits 0.22/100m
30.jūnijs 2011, 10:49 | links
 
Raudive, kā tu pītajam barklijam mērīji diametru?
30.jūnijs 2011, 10:42 | links
 
savagear adrenalin ir gana laba 4-as paaudzes pita aukla,100% hd pe
spole satita pa 120m cena ap 15ls.
pats esmu lietojis 0.10 un 0.16 diametrus esmu tiri apmierinats.
ar diametru atbilstibu ari viss ok.
30.jūnijs 2011, 10:36 | links
 
lidakai pie Astes kada aukla ja veders tukss
30.jūnijs 2011, 10:33 | links
 
Vai "SpiderWire" auklas atbilst savam diametram, to ko raksta uz spoliites? Te nesen nopirkaam Braklay 0.15mm patiesais izmeers ap 0.20-0.22mm apmeeram taaa... Tagad domaaju panemt SpiderWire / Stealth Moss Green 0.17mm - 16,50kg
30.jūnijs 2011, 10:24 | links
 
27.jūnijā babītes ezerā izcēlu 2nieci ar monofīlo...pats ilgi ķēru ar pīto līdz sadūšojos un piesēju mānekli galā monofiļam...nu...baigi slavēt nevar tākā diegs ir diegs,vispār neamartizē...laikam vnk jāpierod pie monofilās kautgan šī monofilā ir no fīdera sērijas vācu ražojums...esmu iztaustījis daudzas monofilās nu kā gumijas,bet šitā salīdzinoši ir pat ļoti ok...man jau no paša gala ir patikušas vācu mono...vnk sanāc vienreiz dabūt pīto nu jau 3. sezonu ar viņu kaplējumsaspurojusies kā striķis...bet tur...apnika man pītā...sagribējās retro variantu...tak trofejas vēsturiskajos laikos vilka tik tā ar monofīlo un nezinu kas,bet kautkāda prioritāte tomēr monofīlajai ir spiningojot! Nu...rezultāts man tagad nāk iekšā ar aliņu,esmu gandarīts. :) Ne asakas Jums puiki...turiet kātus labi cieši!!! ;)
28.jūnijs 2011, 22:52 | links
 
nu,nu! vai tad tik traki?ja jau naf pārliecības piesien sakumā 1m mono.
28.jūnijs 2011, 22:32 | links
 
viss,pacietības mērs ir pilns.26.06.no 7.30-16.00 uz pīto ne piesitiena,ne zemmērs,pilnīgi nekas.šodien nopirku monofīlo auklu 0,30 un 0,25,ja sestdien vai svētdien būs copes pītās nolikšu tādā aukstākā plauktā,lai nav acu augstumā!!!
28.jūnijs 2011, 22:22 | links
 
Un...ja nepatīk kad zāle pārvēršas par salmiem,tad der nokrāsot salmus ar zaļo krāsu,varbūt smaržos pēc vasaras!!! Iesaku zaļo grīdas krāsu priekš pītās,...rezultāts vienreizējs (auklas krāsa acis priecēs) zeļonku nedrīkst jo viņa smird.
24.jūnijs 2011, 23:14 | links
 
Sīc aukla....man pirkstos kauli šad tad iekrakšķās...tas laikam arī nekur neder,aiziet viss pa spoli līdz vizulim....vaig kautkādu elektrisko motoriņu lai tin spoli un piecērt ar piereizies...starpcitu,man liekas ka ir tā...zivs sūdīgāk ņem ja tu skaties kur met vizuli,bet ņem tad kad tu aizgriezies un iemt,tad gan ir galā tas no pieredzes...bet tur atkal to vaig mācēt,ir pazīstams meistars šinī lietā 1h ņem 3Ls...daudz nau,bet ir to vērc...lomi nāks kā saukti! Iesaku visiem.
24.jūnijs 2011, 23:11 | links
 
Jāpiesauc kora diriģents,vai stīguinstrumentu skaņotājs lai tiktu ar šo jautājumu galā...citu variantu neredzu!!!!
24.jūnijs 2011, 23:08 | links
 
Zeļonkai sastāvā spirts-zivīm sākas gļuki un neķerās.
24.jūnijs 2011, 20:17 | links
 
Nu nekādā ziņā! Pats lietoju tikai PP ! Pagaidām tikai zaļā ir bijusi. Intensīvi copējot arī izbalē tikpat līdz baltam... ik pa laikam pietonēju ar zeļonku...un rullzzz akal :)
Tātad vnk neveicas, pamaini taktiku un mānekļus.. Ko var ieteikt???
24.jūnijs 2011, 20:08 | links
 
zogs;auklas Power Pro,Infinity,nav nekādas sliktās.Par Cayman ari neko sliktu nevaru teikt.PP dzeltena,Infinity melna,Cayman zaļa.viens ir skaidrs,krāsai nav nozīmes.
24.jūnijs 2011, 19:37 | links
 
murgs, un citi ar... Man te čomam bija līdzīgi, es ķeru ,viņš nē! Šis nolika vainu uz auklu, saka baigi sīc... Es šim saku, manējā arī, betšim kaut kāda salmo, kādu es izmetu pēc pirmās copes. Puiss nomainīja auklu un cope aizgāja! Iespējams patiešām tās pītās skaņu frekvences var iespaidot copi! Tā ka vajag saskaņot auklu ar spoli. Iespējams sagadīšanās, bet viela pārdomām. Jo, patiešām, katrai auklai ar katru spoli ir cita skaņa un kā zināma ūdens skāņas vadāmība, tad nu iespējams citas frekvences zivīm nepatīk, bet citas netraucē....
Nu tā kaut kā, murgojums jau sanāca, bet ceru sapratāt, ko domāju!
24.jūnijs 2011, 10:04 | links
 
.... )) , ja nopietni , lielām Līdakām dzīves skola tomēr ir liela un par to aulas redzamību esmu šad tad aizdomājies jo kur spiningoju viņas tos bleķus un voblerus ir atskatijušās .
Patreiz lielākā pašam ir 3.2kg , bet te ir mammas hohho... pagāš ruden veči izvilka - 7, 8.5 un 10.5kg , tiesa uz dzīvā .
Rudenī taisīšu eksperimentu , vienam špinim uzlikšu mono auklu , tad redzēs.. :) .
Tievākā špinim man ir 0.13 Salmo Braids un uz tās arī trijniece paņēma....
24.jūnijs 2011, 01:51 | links
 
epax;uztveru to kā joku!!!bet ja nopietni,tad tā arī ir tagad velk pēc manis.agrāk bija otrādi.
24.jūnijs 2011, 01:31 | links
 
murgs > ...Es domāju , Tur kur Tu copē esi izķēris visas lielās līdakas , pamaini vietu .. :DDD
Līgo , Līgo.... !
24.jūnijs 2011, 00:56 | links
 
naf tik traki,varbuut copes vietu pamainiit.:)
23.jūnijs 2011, 23:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager