Pītā aukla

Viss par un ap to.
Es skatījos cenas un SALMO pītās auklas cenas ir ~ tādas pašas kas PowerPro ... un es izvēlējos tās ... + ja ņem lielo PowerPro sanāk daudz lētāk ...

Redzēsim ... kā uzvedīsies PowerPro 15 lb uz feedera un 20 Lb uz spininga :)
9.aprīlis 2011, 13:34 | links
 
marti
Es esmu dzirdējis ka Salmo auklas nav no labākajām,bet nu,redzēs-notestēšu šito!šogad pirmo reizi mēģināšu ar pīto,redzēs kādi būs rezultāti!Vienīgi nezinu kāda starpība ir starp pīto(plakano) un (apaļo) auklu!!!
9.aprīlis 2011, 12:25 | links
 
xoct
man testu līdz 30kg. vajag tāpēc ka es spini mētāju vietā kur ir pilns ar čakāniem un man besī tur atstāt voblerus,tāpēc arī šosezon gribu pamēģināt pi'to auklu,tā tomēr ir izturīgāka un diametrā mazāka!Pagāšgad man uz spoles bija monofīlā 0.30mm.,tāpēc šogad gribu pamēģināt pīto!!!
9.aprīlis 2011, 12:21 | links
 
es pat nesen esmu paargaajis uz piitajaam. lielas pieredzes nav. nezinu arii par pashu salmo daudz neko, bet man ir aizdomas, ka salmo neko nerazho pats. salmo tik pasuuta dazhaadiem razhotaajiem preces ar savu ziimolu virsuu un peec tam taas tirgo savos tiiklos. kaa daudzi, lai neteiktu, ka lielaakaa dalja ;) kaa saka: dievs radiija pasauli un viss paareejais ir razhots kjiinaa :D palasi te pat forumaa ko saka no pieredzes. kaut kad 2dien biju pie bloma, tur atlaide bija daiwas vienam auklu modelim 50%. palikushas bija 0,6 0,8 un tad uzreiz rupjais gals 0,25 un taadaa garaa uz augshu. 130m maksaaja ar atlaidi uz 12 LVL. likaas gluda, bet plakana. nez kaa praksee. nepanjeemu. tur pat ir arii daiwas daargais gals, kas it kaa esot labs, bet nu BAIGI labi arii maksaa ;) veel iisti nav veikalos paraadiijies plauktos nekas no jaunaas sezonas. bet domaaju, ka shajaa nedeeljaa vai veelaakais naakamajaa paraadiisies.
9.aprīlis 2011, 12:12 | links
 
Kam Tev tests līdz 30kg??? Kur Tu tādu tauvu mētāsi? :)
9.aprīlis 2011, 12:11 | links
 
marti.
Salmo vispār labas auklas ražo?Es šito paņēmu tīri notestēt!Varbūt vari ieteikt kādu normālu pīto auklu,tests līdz 30kg!
9.aprīlis 2011, 12:02 | links
 
shitaa no salmo ir riktiiga bize-zaagjis:
http://fishery.com.ua/images/product_images/popup_images/5555.gif
taa elite braid veel ir cieshama par to cenu.
9.aprīlis 2011, 11:55 | links
 
Sveiki vīri!
Vai kāds ir notestējis šo pīto auklu-Salmo BRAID Dyneema SK 65 Fiber ? Es nopirku 0.18mm,tīri spiningam,ceru ka nēsmu iegrābies :)
9.aprīlis 2011, 10:50 | links
 
Es atkal fīdera pītajai(0,14)auklai galā sienu apmēram 1,3m monofilo,un tad pie tās caur griezuli piesienu nesimetrisko cilpu.Tādā veidā katru reizi nesaīsinās pītā aukla,un monofīlā labāk pret akmeņiem turas.Un kad monofilā noīsinās pēc kādām 10-15 reizēm,sienu jaunu gabalu.
6.aprīlis 2011, 19:17 | links
 
tāpēc, ka neredzu pēc tā vajadzību. kādreiz man liekās ka liku bet tad tas mezgls kaut kāds dīvains aiz kura pavada ķērās. pēc tam vairs neliku.
6.aprīlis 2011, 16:23 | links
 
guntar nelieku gan, ieveru cilpa cilpā.
6.aprīlis 2011, 16:17 | links
 
Ērglis, kāpēc Tu nesimetriskajai sistēmai sienot neieliec griezulīti, pie kura kabini pamatauklu???
6.aprīlis 2011, 15:55 | links
 
Boroda, vo! sacensībās jāiesaka, zivs salietosies svinaino ūdeni un būs smagākas ar :DDD
6.aprīlis 2011, 15:32 | links
 
Jurik, man tur vairākas makšķerēšanas reizes. parasti jau pamainot ūdeņus mainās arī klipsēšanas vieta. Turklāt pie ūdeņiem sienu jaunu sistēmu, jo tā pītā ap nesimetrisko tā savelkas, kas navar atknibināt, sienu no jauna klāt. un tad jau var pārlikt ieklipsēto vietu par tiem 10 - 20 cm.
6.aprīlis 2011, 15:32 | links
 
Un ko vel?
6.aprīlis 2011, 15:25 | links
 
Ja gribi grimstošu pīto, ierīvē ar mīksto svinu:)))
6.aprīlis 2011, 15:19 | links
 
Ar to klipsēšanu vispār tā ir kā ir. Ļoti ātri nodilst tajā vietā. Un tad viens plukt vien ir. Ja regulāri piečeko - tad ok.
6.aprīlis 2011, 15:19 | links
 
jaunībā ir piedodami, hormoni :D
6.aprīlis 2011, 14:46 | links
 
Paaaag, es te tā padomāju..... nezinu īsti esmu stulbs vai debīls :D:D Laikam jau Ērglim taisnība. Auklu aiz klipša es sāku likt tikai no pagaišā gada jūlija, pēctam vairs tādas problēmas laikam nav bijušas :))) Kā jūs te gudri sakat .... sasipos meistarībā :))))
6.aprīlis 2011, 14:42 | links
 
kaut kas nav riktīgi. Ja auklu aizāķē aiz klipša tad taču viņa jau iemetienā nostiepjas. kamēr grimst uzliec uz turētāja un aukla faktiski jau ir nostiepta, ne? varbūt kaut ko jaucu kopš rudens neesmu copējis :D
6.aprīlis 2011, 14:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager