Pītā aukla

Viss par un ap to.
Tere!
Njā,es arī par Berkley.Negribu nolikt pārējos brendus.Mēģināts ,praktiski,gandrīz viss izņemot Salmo,un tomēr atkal atgriežos pie tā paša.Sāku ar Fire Line,tad XDS un 8Braid.O,vēl tak Whiplesh Crystal New baltais-laps pat ļoti.Tas ,ka 0.1-14kg varētu,labākajā gadījumā,atbilst 0.17.Vislabāk patika XDS un 8Braid.
Za ribalku!
30.marts 2011, 10:44 | links
 
jāsaka gan, ka "plānās" auklas Salmo ir stipri sūdīgas, dilst visai aši :))) Bet 0.2.. (neatceros precīzi, kāds diametrs patreiz dzīvo uz spoles) vēl turās. Eksperimentālos nolūkos arī pasūtīju Power Pro no štatiem, būs ar ko salīdzināt :)
30.marts 2011, 01:05 | links
 
Jau četras sezonas esmu ieciklojies uz POWER PRO, neredzu vainas... A lūk,pirmā mana "pītā", bija Salmo, bet to sūdu izmetu visai drīz! Gandrīz sabojāja priekšstatu par pītajām auklām....
30.marts 2011, 00:49 | links
 
Man ir laba tā, kuru nopērku :D :)))

Pērku Salmo Braid, sezonas trīs nodzīvo bez problēmām. Līdaka ķeras, asaris ķeras - vairāk man neko nevajag :D :))) Vēl nekādas problēmas nav radījusi, tāpēc citu neko nemeklēju :)
29.marts 2011, 22:51 | links
 
kilka.Es pa to pašu.Bet principā visas auklas ir labas,tikai katrai -savs pircējs.:):):).Esu izmēģinājis visvisādas un nonācis pie slēdziena, ka Berkley man ir vislabākā.Vienīgā ko neesu testējis -Varivas pīto.Varivas mono ir OK.
29.marts 2011, 22:45 | links
 
Ne jau visas viņam sliktas. Un fireline uz tā paša kāta, kur infinity saplūksnojās, esot ok!
Tik spole cita ;))
29.marts 2011, 22:33 | links
 
Vēl viens variants - pie spoles lociņa, kur tas ritulītis (sīpols zin` kā viņu pareizi sauc). Lētajām spolēm tur mēdz būt kliestes - aukla ieēdas metālā, ja ir kāda berze vai vienkārši aukla dist tādā gadījumā.
29.marts 2011, 22:31 | links
 
Janka 07 , paņem lupu un uzmanīgi apskati visus riņķus no iekšpuses , jā kaut vai viens riņķis būs iesprādzis , tur arī būs iemesls kāpēc visas auklas sliktas .
29.marts 2011, 22:23 | links
 
Pieļauju domu ka vaina bija spolē,jo kāts Abu ,pirkts par baigām naudām gadi septiņi atpakaļ.Bet spole gan var teikt tuvāk lētajam galam.Tagad ar to pašu Abu Garcia Suveran kātu un Viepļa sagādāto Daiwa spolīti uz kuras uztīta Fire Line aukliņa-nu vispār ne nekādu problēmu.
29.marts 2011, 22:14 | links
 
Varbūt vaina riņķos spolē?
Tev viss otrādāk: PP sūc, DInf sūs :DD
29.marts 2011, 21:59 | links
 
Vot tieši Infinity arī bija.
29.marts 2011, 21:57 | links
 
Infinity tīri OK likās.
29.marts 2011, 20:57 | links
 
kuru no daiwām?
29.marts 2011, 20:53 | links
 
Biju paņēmis Daiwa šņori,likās baigi laba bet pirmās sezonas beigās driskas vien palika.
29.marts 2011, 20:50 | links
 
mja ir tāds katalogs. īsti nesaprotu tā nozīmi, jo tur ir plašs sortiments, bet LV labi ja 20% var dabūt. moš uz pasūtījuma var konkrēti dabūt ko vajag, bet tad jau skaidrs ka ceņņiks būs labs :)
29.marts 2011, 20:46 | links
 
Da neko neražo sportistiem, viņi vienkārši cenšas izmantot vislabākos tehnoloģiju sasniegumus.
Tirgotāji tik dzen iekšā lētās auklas uzliekot skuj zin cik lielus varkas procentus un murgo par izgatavotāju lielajām cenām.................................................................................................................................................bla bla bla neturpināšu:)))
Vienkārši cenšos vairs neko nepirkt mūsu bēdu ielejā kur par milionāriem visi cenšas kļūt maksimāli īsā laikā uz neinformēto pircēju rēķina. Tirgojot apšaubāmas izcelsmes preces.
Nesen redzēju normarka katalogu bez cenām :::))))
29.marts 2011, 20:35 | links
 
nu man kkā nelikās šamā plakana, pat salīdzinot ar YGK un Toray auklām, ir līdzīga. moš ja skatās ar mikroskopu tad ir atšķirīga bet nu es nepētu auklas mikroskopā. daudz svarīgāk ir kā šī slīd pa gredzeniem un kā dilst.
29.marts 2011, 20:16 | links
 
melnais - tās jau tikai sportistiem ražo ;)))
maituputns - ņi-fi-fi Tu nesaproti - daiwa ir dārga, plakana un tātad sūc ;)))
:DD
29.marts 2011, 20:11 | links
 
domāju ar 1.2 būs labi
29.marts 2011, 20:09 | links
 
Melnais... krievu pro gan saka ka dilst tieshi otraadi aatraak...un labaaka par x4 ir tikai dzhigojot... :)

Gribu YGK iegaadaaties...ar tiem izmeeriem neesmu saskaaries...vajag nedaudz tievaaku par PP 10lb...kaadu njemt ? PE 1 vai PE 1.2 ?
29.marts 2011, 19:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager