Pītā aukla

Viss par un ap to.
es uz šo sezonu paņēmu daiwa 8x braid auklu, domāju ka kalpos labi. pagājušo sezonu nostrādāju ar YGK 8 dzīslu pinumu, ļoti labs, pārtin uz otru pusiun rukā tālāk :)
29.marts 2011, 19:43 | links
 
Nekā personīga, bet kādēļ jūs vēl joprojām pērkat šos 4tr dzīslu izstrādājumus.:)))
Takš pamēģiniet vienreiz pītās kas ir izgatavotas no 8 vijumiem. Lietošanā klusākas, ilgāk kalpo, dilst lēnāk, u.t.t. .......
ZA RIBALKU
29.marts 2011, 19:34 | links
 
vo, izsecinājām ka PP ir labs end jūzeru serviss :)
29.marts 2011, 18:38 | links
 
ups.atvainojos!!!nezināju ka tāds servis.šī man tikai otrā pītā aukla,iepriekšējam brendam nekas tāds nebija.paldies.:)))))))))
29.marts 2011, 18:22 | links
 
vai Tu nevarētu atvērt PP kastīti un izlasīt mazo brošūriņu, kas tur iekšā? ;)))
29.marts 2011, 18:17 | links
 
nopirku PP auklu.0.19mm HI-VIS yellow.vai PP auklas lietotāji nevarētu pateikt ar kādu mezglu šo auklu labāk siet.
29.marts 2011, 18:07 | links
 
Gintsgg, tieši tā...... ir nācies redzēt ķīniešu kuiņas ne PP...... --salīdzināju PP no USA un blakus ķinieshu sūdu..... biju šokā.....
a kas pats smieklīgākais, ķīnieši par to kuiņu plēš gandrīz tik pat cik par USA nopērkamajām auklām!!!
29.marts 2011, 12:53 | links
 
Par Power pro.Es jau nesaku ka viņš ir sūds,tāpēc jau smaidiņus saliku.Esu pircis man liekās visas Latvijā dabūnamas šņores un man personīgi vis labāk patīk Berkley.Pēdējos, gadus sešus lietoju tikai Fire Line.
29.marts 2011, 12:17 | links
 
nu kas vēlas, var jau tirst par PP, bet nezkāpēc lielais vairums kā copēja ar PP tā copēs :)
29.marts 2011, 12:00 | links
 
Piekrītu, ka Berkley ir laps, bet nepiekrītu, ka PowerPro ir sū.
29.marts 2011, 11:59 | links
 
Berklijs Powerpro var ūdeni pienest ;)))
29.marts 2011, 11:58 | links
 
janka07 , un kāpēc pēc tavām domām Power Pro ir baigais SUC ? Es no Viepļa nopirku un visu pagājušo sezonu nocopēju ar šo auklu , laba aukla , es pat teiktu izcila . Vai tikai nebūsi iegādājis to pakaļ darinājumu Povyr Pro , par kuru te jau mmartins brīdināja ?
29.marts 2011, 11:54 | links
 
es neko citu bez salmo piitaas neesmu licis. man kaa 7dienas makshkjerniekam apmierina. buus jau jaasanjemaas un jaanopeerk kas daargaaks kaadreiz, lai var saliidzinaat. bet varbuut, ka labaak nemaz nevajag :)
29.marts 2011, 11:53 | links
 
Kaut arī es viņas ne ražoju, ne tirgoju-uzskatu ka Berkley ir pašlaik labākās.Un tā kā šajā forumā vairs nepiedalās Vieplis,varu pateikt ka Power Pro ir baigais SŪC.:):):) Vienīgais mīnuss Berkley šņorēm--cena.
29.marts 2011, 11:20 | links
 
nu juus veel pieprasiet lai coca-cola paslavee pepsi.
Pats salmo piitaas izmantoju ljoti sen un neko neatceros par vinjaam patreiz uz spoleem ir virsuu powerpro, sufix, berklay, ... No power pro domaaju atteishos uz visiem laikiem.
29.marts 2011, 08:14 | links
 
Ergli, piekrītu...... bet tad jau varēja uzreiz par to tik i rakstīt....... ievadā viss tik skaisti-minēts par citām auklām kaut kas, un tad hjakš-Salmo, Salmo Salmo..... Ja Ekspertam ir bijusi iespēja testēt daudzas pītās, tad varēja aprakstīt +- tām notestētajām auklām....
29.marts 2011, 08:00 | links
 
nez ko Jūs gribejāt ieraudzīt Salmo mājas lapā, ka tur vīri zilbinošiem smaidiem reklamēs Power Pro? :D
Lab ka nepajautāja neviens kāpēc tik dārgi :DDD
29.marts 2011, 07:47 | links
 
Visas pītās auklas ir ražotas no Dyneema šķiedras. Ja arī un tām ir raxtīc Spectra (USA) vai PE (Japāna), tad tie ir tikai ...
Arī tos pēc DSM (Dyneema izgudrotājs) patenta taisa, vispār. HoneyWell USA un ... (neatceros nosaukumu) Japānā. Un tikai. Vismaz pirms 2 gadiem tā bija. Tagad neesu pa lielo interesējies :)))))
Šķiedras savērpēju un "uz spolītēm satinēju" ir daudz vairāk.
Un vispār, Salmo Elite Braid nav ne vainas. Labi savīta, un bez pārklājumiem. Ja atmet aizspriedumus, tad saproti, ka ļoti līdzīga PowerPro, piemēram ;)
29.marts 2011, 07:14 | links
 
jā, nu tak Salmo auklas ir labākais ko var vēlēties :))) turklāt visas ražotas no Dynema šķiedrām :))
29.marts 2011, 06:22 | links
 
a man tā patīk šitie raksti..... nelasot visu rakstu jau ieprekš zināms, kādas auklas ieteiks :DDDD
29.marts 2011, 00:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager