Pītā aukla

Viss par un ap to.
P.S. tikai es kad taisu cilpu auklu apmetu apkārt ne viss vienu reizi , bet divas , pārējais tieši tā pat .
4.septembris 2010, 10:20 | links
 
Vienmēr , gan pīto , gan mono auklu sienu ar paša izgudrotu mezglu , tur lieliski , nevienu citu mezglu pat negribu iemācīties , intereses pēc nolēmu paskatīties kāds izskatās tas jūsu slavētais polomar mezgls , ierakstu meklētājā , skatos un savām acīm neticu , mans izgudrotais mezgls , ir polomar mezgls . Hā .
4.septembris 2010, 10:16 | links
 
izmantoju tikai palomar gan pītajai gan mono. manā skatijumā universāls mezgls. Sienu gan āķus gan pavadas
4.septembris 2010, 09:32 | links
 
Kraftinsh, droši sien linkā norādīto mezglu, sevišķi tievākām pītajām auklām. Palmorivi, klinči labi tur 10LB un uz augšu pītās auklas. Tievākās ar šiem mezgliem pašas pārspiež sevi. Iesaku paeksperimentēt dažādām auklām ar vijumu skaitu 4 vai 6. Cita aukla labāk tur ar 4 vijumiem, cita ar 6.
4.septembris 2010, 09:26 | links
 
Palomar forever! Nekad nav licis vilties! Vienkārši un droši jau 10 gadus!
4.septembris 2010, 08:43 | links
 
Linkā norādīto mezglu iesaka siet pats PP auklas ražotājs un ja nemaldos arī rapala. Pats tādu sienu un nesūdzos. Nesen taisīju improvizētu testu Viepļa gādātajai PP 30 lb auklai (paldies viņam par to) , trūka aukla pie mezgla vai pirms mezgla. Starp citu sliktākais rādījums -11kg, labākais 13.5 kg. Vienīgi caur virpuļa cilpu auklu veru 2x.
3.septembris 2010, 11:39 | links
 
Izmēģināšu visus trīs - clinch, palomar un "urmass"...
3.septembris 2010, 11:28 | links
 
Tāpēc sien palomar mezglu, clinch ir sūds!
:DD
3.septembris 2010, 11:23 | links
 
Viens laikam man izslīdēja, otrs likās, ka savelkoties kā ar nazi pārgrieza auklu. Izmantoju 6 vijumus, tāpat kā mono. Patiesībā, jāmēģina atkal un tad jau redzēs, pirmajā reizē visādi trulumi reizēm sanāk :(
3.septembris 2010, 11:21 | links
 
Pamēģini siet clinchu kā te.
Tikai der atcerēties, ka pītajai auklai jātaisa 7-8 cilpas / vijumus, savādāk izslīd.
Bet palomārs arī ir laps :))
3.septembris 2010, 11:16 | links
 
kraftinsh
tieši tā.mani tas mezgls nereizi nav pievīlis!
:)))
3.septembris 2010, 11:16 | links
 
urmaas, tu domā to pirmo tavā galerijā par mezgliem? To pāris reizes pamēģināju uz mono, ir o.k., bet kaut kā parasti steigā sienu sev tuvāko clinch ar divām cilpām caur karabīneri...
3.septembris 2010, 11:15 | links
 
saslapināju, bet nu "kliņčiņš" mani pirmajā un vienīgajā reizē pievīla, tagad atkal vajadzēs pīto izmantot, tādēļ aktualizēju, pamēģināšu tad palomar... Paldies!
3.septembris 2010, 11:12 | links
 
pītō,tāpat kā mono,pirms mezgla savilkšanas vajag biku pamērcēt.der ari siekals.un mezgls jāsavelk vienmērīgi.neizmantoju ne Clinch ne polomor mezglu pītajai.man ir viens universāls mezgls,visiem dzīves gadijumiem.ne reizi vēl nav pievīlis!
:)
3.septembris 2010, 11:11 | links
 
Par linkā redzamo nepateikšu, nesienu tādu. Visu laiku sienu palomar un tur labi. Tikai pirms savilkšanas mezglu saslapini.
:)
3.septembris 2010, 11:10 | links
 
Kraftiņ, tajās tabulās, kur salīdzina mezglu izturību labākie rādītāji ir- palomar
3.septembris 2010, 11:10 | links
 
Improved clinch notrūka pirmajā zacepā ar visu Rapala voblerīti ka pat acis nepamirkšķināju... Pieļauju, ka nebiju kvalitatīvi uzsējis. Uzsēju vēlreiz, uzliku roteri, vēlāk zaceps, atkal čiks... Nolamājos par savu trulumu, uzliku veco labo spoles galvu ar 0.27 mono un strādāju tālāk ar daudz mazāk pakāsieniem kā ar 0.18 pīto. Tātad pītajai kaut ko fundamentāli sēju nepareizi, tādēļ tāds jau-tā-jums :)
3.septembris 2010, 11:07 | links
 
Ko sakāt par linkā norādīto?
3.septembris 2010, 11:02 | links
 
Vai Clinch :)))
3.septembris 2010, 10:58 | links
 
Kraftiņ, palomar.
:)
3.septembris 2010, 10:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager