Pītā aukla

Viss par un ap to.
fīderim 30lb? ūja :)))
1.septembris 2010, 20:24 | links
 
Nu konkrēti auklām man leikas, ka tur visu laiku ir atlaides 40-50%.
Man ir Berkley Whiplash crystal 30 lb gan spinim gan fīderim. Esmu satisfied :)
1.septembris 2010, 20:20 | links
 
1pounds ~ 1.2 eurāns
1.septembris 2010, 20:04 | links
 
...uz forelēm :))
1.septembris 2010, 20:02 | links
 
kilka cik ir puunds pret rubli?
1.septembris 2010, 20:01 | links
 
zg, atļaušos iebilst, nav jāpiešaujas, vnk mono ir labāka :D
1.septembris 2010, 20:01 | links
 
vsjo sapratu, muuseejie evropeici:)))
tnx par infu!
1.septembris 2010, 20:00 | links
 
Tā ir UK bode, es ar esmu tur sūtījis. Saldas cenas gan ir tikai, kad sale ir, parastās nerullē ;)
1.septembris 2010, 20:00 | links
 
fish-killer! i-bode ir eiropas , vai jenjku?
negribaas daudz kjeepaaties ar kautkaadaam tur muitaam!
1.septembris 2010, 19:59 | links
 
Iesaku apmeklēt www.harrissportsmail.com
Pats esmu pircis pītās auklas un esmu happy. Piegāde max nedēļas laikā, gan shippings, gan cenas ir ļoti draudzīgas (lētāk nekā www.fishingtackle24.de). Lielākas mantas gan laikam nav baigi izdevīgi pirkt, bet tādas kā auklas un mānekļi ir baigi OK.
1.septembris 2010, 19:55 | links
 
Zivgaarni, tnx par info buutu itkaa viela paardomaam, bet esu tikai fanakjik ultralaijtik, kaa pieshaavos taa ari copeeju, bet tev kaa pasaules chempja daliibniekam ir daudz svariigaak saskaldiit to skaitu, bet man atvilkties pa savam pie dabas, ar sviestmaizi un piipi arii upes krastaa un vienkaarshi paveerot un padomaat!
bet respekt ZG:)
1.septembris 2010, 19:55 | links
 
evian, tur jau tā lieta, pie pītās ir jāpiešaujās. Pirmkārt, copes distance ir maza lai būtu vajadzība lietot pīto. Otrkārt, copējot ar rotiņiem aukla vērpsies un ja iemetās mezgliņs, baigos nervus vajag lai atmudžinātu. Monoauklu izlaid zālīte atpūtināt un satin.
Man uz MM (copējot ar sauso mušu) ar 0,12 mm pavadiņu ir dabūta 47 cm forele. Tākā uz izturību nav ko spiest (par pīto)
Piemērs iz dzīves: Piedaloties PČ es spiningoju ar 0,08 Fireline un izvilku 30 zivis. (aizgāja 2x vairāk) Trīskārtējais Pasaules čempions Šaņins spiningoja ar mono auklu 0,12mm un 3 stundās tika pie 90 forelēm.
Man, visas zivis, kas ņēma tuvā un vidējā distancē muka nost (bezatskabargu āķi), bet viņš vilka (jo arī aukla amortizē).
Treškārt, mazāk zivs muti traumē, ar mono akuklu. Forelei patīk ārdīties. :)))
1.septembris 2010, 19:42 | links
 
Andris ABC:)
mans netaisās vairs experimentēt,kura no FC auklām naf sūc.kā jau rakstiju:esu lietojis no 0,22-0,4mm to FC un dažādu firmu.un rakstiju ari par to ka man nav nekādu pretenziju ka lietojat pārbaudītas auklas un tās kurām ir ticība.FC manās acīs ticību ir zaudējušas!ne asakas!
:)
1.septembris 2010, 19:39 | links
 
Paldies barakudam par ieteikumiem pīto auklu diametru mērīšanai, bet kā jau rakstīju uzskatu to par pilnībā neproduktīvu procesu. Auklas ir diezgan dažādas un saprast kura labāk patīk var tikai pašu auklu izmēģinot darbā.
Kilka, par jebkura makšķernieka pīto auklu izvēli var spriest paskatoties pēc kādiem parametriem tiek pirkta/pasūtīta pītā aukla. Vieni sūta LB citi mm. Agrāk vai vēlāk visi aiziet uz LB. Daudz maz saprotams atskaites punkts ja nav Latvijas veikalā.
Starp citu Kabeļos patreiz labas atlaides PP.
Urmas, var būt FC ir sūds, tik tie sūdi ir baigi dažādi, vieni mīkstāki, citi mazāk stiepjas, citi labāk mezglus tur. Arī parastās mono ir dažādas. Daugavas posmā, kurā es mākšķerēju ir ļoti daudz radžu un pēc manas pieredzes FC liekas izturīgāka. Bet kā jau teicu, fc auklas ir ļoti dažādas, ir varianti.
1.septembris 2010, 19:19 | links
 
ahh un viena diena izbraukumaa MM skolotaajam, jamaksaa 300eiro rublji!
jautaajums Tev, vai var iedabuut miniimaalo sajeegu par MM vienaa dienaa?
lai pats velaak to papildinaatu?!
tnx:)))
1.septembris 2010, 18:31 | links
 
eMKa nenoliedzami paluurot tavas bildes tu esi pro-forellists:) un MM arii pieproti, kuru shovasar domaaju pameigjinaat, jo viens MM pro man bij gatavs maaciibstundas dot par velti, bet kautkaa pats nolazhojos:) mozh naakamgad!:))
ahh par teemu, kaa jau teicu zinaashanas un prasme tev ir off koors:D, bet varu pateikt ja pieshaujas ar UL ar piiteni iet labi, un akmens ar noteikti ir pieshaavies!
katram savs!:) vissu cienju!:)
1.septembris 2010, 18:23 | links
 
akmens, laba zivs :), bet īstenībā tas nav arguments, ja gribas tā pa īsto salīdzināt foreļcopē auklu atšķirību, tad, vajag vienādos apstākļos, ar vienādiem mānekļiem maukt, un esmu pārliecināts, ka mono auklas lietotājs būs uzvarētājs :))
1.septembris 2010, 18:02 | links
 
eMKa,šogad bija49cm.,kad pa Kurzemi dzīvojos lielākā bija 42 bet priekš tās upītes tas ir daudz pagājušo gad tur vairāk par 38 nebiju dabūjis.
1.septembris 2010, 17:44 | links
 
Nu tad braucam, johaidi.
1.septembris 2010, 17:44 | links
 
Gunča, es gribu butēs!
1.septembris 2010, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager