Pītā aukla

Viss par un ap to.
nu redz zivis to pīto auklu... pat līcī uz asariem nevienu reizi vien ir speciāli eksperimentēts un fakts paliek fakts - pie vienādiem pārējiem nosacījumiem copes pat uz supersmalku 0,08 pīto ir retākas kā uz 0,18-0,20 monofīlo. fakts ar pietiekošu statitisko dispersiju! tas gan tikai mētājot - velcējot gan liekas ka pofig, par pītā varētu būt mazliet rezultatīvāka. arī līņiem tomēr pītā pavadiņa nu īsti neiet pie dūšas.
1.septembris 2010, 16:52 | links
 
var, mēs pamatā teši FC sistēmas sienam pie pītās pamatauklas
1.septembris 2010, 16:50 | links
 
kilka
ņea.jo man ticība neļauj izkomplektēt tavu iešķiņķoto komplektu.un slinks esu auklu pārtīt!
:DDD
1.septembris 2010, 16:50 | links
 
Kilka, bet ar FC tak var padesot ?
1.septembris 2010, 16:49 | links
 
evians- vērpj, tas ir tikai viens no aspektiem. Un vēl - strādājot distancē 3-15m ir pavisam cits, kas šancējot tālākās distancēs :)
1.septembris 2010, 16:47 | links
 
evian - sačakarēsi tik galvu DsKsam. Kāds vēl citu marku piedāvās, tad viņš te uzdos 100 jautājumus un beigās tāpat Salmo nopirks ;DD
1.septembris 2010, 16:47 | links
 
urmaas, bet Tu esi DropējisŠortos ar mono??? ;)
Varbūt vispār "smerķ muham" ;)
1.septembris 2010, 16:45 | links
 
sienaazis
nezi vai aukla bij pie vainas.jo DeSojot šad tad ir iznācis sistēmā izmantot pīto.tici vai nē-bij i copes i zanderi izvilkti.tātad jāmeklē vaina kur citur.ja jums abiem ar NG būtu bijušas vienādas sistēmas,vienalga vai NG sasietas vai tavas sasietās,tad copps vienalga būtu.bet tās tikai manas domas.
:)
1.septembris 2010, 16:43 | links
 
Andris ABC. ja grib nomērīt pītajām(vienalga plakanā vai apaļā) resnumu,tad dara šādi:paņem auklu un sasien parastu mezglu(savelc saprāta robežās),paņem mikrometru un nomēri cik resns ir sasietais mezgls,mikrometra rādijumu izdali ar divi(2),dabūsi pašas auklas resnumu un redzēsi par cik ražotāji apč....... patērētājus.par šo tēmu ir ļoti laba un pamācoša videofilmiņa no brāļiem Ščerbakoviem.iesaku noskatīties.
1.septembris 2010, 16:42 | links
 
DSKS njem berkley tracer braid, laba lieta man uz lielo spool staav taada, ir dikti laba!
1.septembris 2010, 16:42 | links
 
To eMKa ... man pilniba apmierinaja elite aukla,vienkarsi pienacis laiks mainit un diskusija aizgaja par to kur letak nopirkt jaunu un ja jaunu tad kadu janem skatoties to usa
1.septembris 2010, 16:42 | links
 
velcet netaisos
1.septembris 2010, 16:40 | links
 
defaulta lidaka - symetre 2500FI spole ... no laivas ...
1.septembris 2010, 16:39 | links
 
veerpjas! kutkaa man nekas nau veerpies! un mono kaa taadai jau paaris gadu splauju virsuu!
lietoju paarsvaraa roterus, un neveerpjas! virpuliishi mazie spro!
mono tikai patinju kaa bakingu spolei!
dilst, ok! bet taapeec katru reizi pussmetrs nost!
un laba mono maksaa naudu, taapeec piemetu dubli un sanaak firelins!
veerpj! neko neveerpj, varu pie kaata pieskochot savu samsung mini hd video, un hotj triis stundas pameetaat un paraadiit ka nekas neveerpj, pat ar sedonu!
:)))
var neticeet bet man ir...
:DDD
1.septembris 2010, 16:39 | links
 
akmens...un ar ko vari palepoties ???
1.septembris 2010, 16:39 | links
 
Kilka, bija bija FC pavada, bet līdz pavadai pītā, bet nu nez man likaas, ka zanders tomeer to niansi pamana.
1.septembris 2010, 16:38 | links
 
DsKs, drīkst uzdot jautājumu- kādas zivis un ar kādu metodi Tu taisies ķert ar to pīto auklu???
Iespējams, zinot šo info, Tev pītās auklas lietotāji arī varēs ieteikt optimālo risinājumu....
1.septembris 2010, 16:36 | links
 
Nezinu kā Jūs,es jau divus gadus darbojos foreļu jomā ar pīto un labi,cik zinu neesmu tāds vienīgais.:))
1.septembris 2010, 16:35 | links
 
ok
1.septembris 2010, 16:34 | links
 
evians, palsi pāris postus arī uz leju...tā ir prakse nevis uzstādījums :)
1.septembris 2010, 16:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager