Pītā aukla

Viss par un ap to.
To kilka ... uzmet kadu statu veikalu, kur powerpro ir letak neka seit,vismaz es tadu nevaru atrast un vispar samera nesekmigi pedeja laika ar ebay lietam,aktivi meklejoties pa LV sanak atrast letak neka tur ... es runaju par lietam kuras maksa salidzinosi mazas naudas ...
1.septembris 2010, 16:04 | links
 
eMKa - kas Tev par daļu, ja pīto nelieto? :P
Andri, es jau tik pieminēju, kā mēra tie, kas mēra... lai iegūtu daudz maz objektīvu vidējo diam.
Es un daudzi mani copes biedri sen jau kā diametru neskatās, bet vadās pēc lb, jo auklas nāk no USA, jo neesam tik bagāti, lai tās pirktu LV.
Mani pilnībā apmierina PowerPro (cenas un kvalitātes attiecība, manuprāt, izcila), vēl lietoju Daiwas Infinity - teikšu, ka man patika labāk par PowerPro, kad Blomam bija 50% discounts, tad arī cena bija OK ;). Salmo pītajās auklās kādreiz vīlos...
1.septembris 2010, 16:00 | links
 
Kungi,
Pats pīto auklu vienreiz pamēģinājis izmetu nahren :), bet ne par to stāsts, jo specifika man cita tomēr :)
Palasījos diskusiju un īsti nevaru iebraukt- cik ilgi var muļļāt tematu par atbilstību un attiecībām starp diametru un testu (t.b. izturību), galu galā vai tad tiešām tie ir vienīgie auklu raksturojošie parametri ??
Par testu - kurš no jums pērk auto pēc max uzrādītā ātruma un to arī ikdienā izmanto??
Manuprāt katru auklu raksturo ( vai pīto vai mono) vēl vesels lērums parametru. Par cik izmantoju tikai mono, tad man ir svarīgi lai aukla būtu pietiekami mīksta (t.b. nebruktu nost no kasetes), tajā pat laikā ne īpaši staipīga, labi turētu mezglus un būtu nodilumizturīga un galu beigās, lai es savu mānekli varētu iemest manis izraudzītajā vietā un zivij nerastos nekādas aizdomas.
Domāju, ka ļoti līdzīgi ir arī ar pīto- blīvums, pārklājums, nodilumizturība u.tt. :)) un galvenais, ka varam ķert mērķa zivi un būt droši, ka ir vēl neliela rezerve, ja nu pieķeras sapņu zivs :).
Tas tā, pārdomas par tēmu :)
1.septembris 2010, 14:53 | links
 
Kilka, tikai ko tas vidējais izmērs dod, ja ir blīva vijuma auklas, ir sakausētas auklas, kuras ir resnākas pateicoties apvalkam, kurā tā ir iekausēta. Ir ļoti irdenas auklas, kurām pie nostiepšanas mainas diametrs. Lai salīdzinātu auklas pēc diametriem ir tik daudz nosacījumu kuri ir jāņem vērā. Kaut ko jau uzraksta uz tām kastītē, bet kad noliec divas dažādas auklas ar vienādu deklarēto diametru blakus, tad pat uz aci var redzēt neatbilstību, pats taču to zini. Un vispār priekš kam tas vidējais diametrs, ja reāli aukla ir sagiezusies un uz aci redz plato malu. Jēgas runāt par šiem jautājumiem ir tikai lai cilvēks, kurš vēlas pāriet uz pīto auklu, saprastu kādas ir problēmas pie auklas izvēles. Vienam māte, otram meita, katrai savs lietotājs.
1.septembris 2010, 14:04 | links
 
pasakiet kads kadu monofilas auklas diametru vajadzetu velcesanai?
1.septembris 2010, 12:42 | links
 
Tāpēc, ka nedaudz plakana, tie, kas mēģina mērīt, tāpēc mēra abus izmērus un velk vidējo.
1.septembris 2010, 12:36 | links
 
laba pītā plakana nepaliek.lētā gala plakana paliek mētājot šūpiņus! cik nu esmu"" raustijis"" sienotot dažādus mezglus tās auklas neatbilst tam rakstītam! par to milimetu starpību vai tās simtdaļas kaut ko maina? neiesi tak forelēs ar 0,23 vai pumpainajos ar 0,08 kaut gan ir visādi dīvaiņi:).
1.septembris 2010, 08:29 | links
 
viena aukla ir plakanāka, otra apaļāka, atkarībā no pārklājuma mainas gan diametrs, gan forma; tas tikai viss tāpēc,ka vij ar dažāda daudzuma šķiedru skaitu un dažādiem veida vijumiem.( nu kā striķi-var savīt dažādi),nemāku rakstiski izskaidrot......
1.septembris 2010, 08:11 | links
 
aakki, viena aukla ir plakanāka, otra apaļāka, atkarībā no pārklājuma mainas gan diametrs, gan forma. Kā lai nomēra šādas auklas? Mērot pa šauro malu būs viens diametrs, mērot pa plato malu cits. Mērot mīksta pinuma novilktu auklu būs viens diametrs, atbrīvo viņu un viņa paliks pue otru reizi resnāka. Auklas ir dažādas un nau nemaz tik grūti mājas apstākļos pārbaudīt auklas izturību. Par diametru mērīšanu, tas gan diez vai ko prātīgu dos. Katram ir jāatrod savam copes stilam atbilstoša aukla.
1.septembris 2010, 08:00 | links
 
kāpēc pie vienādiem uzrādītiem diametriem ir dažāda izturība?Vai tām auklām ir vienādi materiāli,no cik šķiedrām vītas,tehnoloģiskais proces?,jau kaut kur ieliku skaidrojumu-kur problēma saprast?
1.septembris 2010, 07:44 | links
 
Par cenām prasīja vakar,nu ko tas dos ka ielikšu veikala cenas.Cik valstis tik cenas.
Vēl viena Tournament 8xbraid,pēc rakstītā jau laba.Bet kā jau rakstīju,es tos testus sev rēķinu 3/5 no tā rakstītā.Negribās izplūst sīkumos,bet man ir bijis,kad tiešām izturīga aukla pēc pāris reizēm makšķerējot vienā dīķī-trūkst kā sū...Dīķī ūdens bija tāds zaļgans,peldēja tādas mazas zaļas lapiņas,kā NG makaronu zvaigznītes.Upē ar daudz reizes,pilnīgi redz,ka aukla iekrāsojas,dažas reizes(tās īsā laikā-dienas) un nav vairs sākotnējais.Vispār ūdens sastāvam ir liela nozīme,uz katru materiālu iedarbojas savādāk.
1.septembris 2010, 07:11 | links
 
Sunline Super PE
Модель Диаметр Тест Размер, # Размотка Купить
SUPER PE 150m(G) 6LB 0,128 мм 2,7 кг 0,6 150 м
SUPER PE 150m(G) 8LB 0,148 мм 3,6 кг 0,8 150 м
SUPER PE 150m(G) 10LB 0,165 мм 4,5 кг 1 150 м
SUPER PE 150m(G) 15LB 0,205 мм 6,8 кг 1,5 150 м
SUPER PE 150m(G) 20LB 0,235 мм 9,0 кг 2 150 м
SUPER PE 150m(G) 25LB 0,260 мм 11,3 кг 2,5 150 м
SUPER PE 150m(G) 30LB 0,285 мм 13,5 кг 3 150 м
SUPER PE 150m(G) 40LB 0,330 мм 18,0 кг 4 150 м
SUPER PE 150m(G) 50LB 0,370 мм 22,5 кг 5 150 м
SUPER PE 150m(G) 60LB 0,405 мм 27,0 кг 6 150 м
SUPER PE 150m(G) 80LB 0,470 мм 36,0 кг 8 150 м
29.augusts 2010, 08:15 | links
 
Viepli! Vajag pīto auklu!
28.augusts 2010, 20:11 | links
 
Jautājums lielajiem speciem Fishbon,Vieplis un Kilka,ko labu var teikt par šo auklu?
http://www.momoifishing.jp/img/jig_leaflet.pdf
28.augusts 2010, 18:33 | links
 
:D
28.augusts 2010, 14:46 | links
 
PP ir suuc:D es par fireline, par jebkaadu testu un resnumu:))) viss paareejais ir suuc:DDD
28.augusts 2010, 14:38 | links
 
apmmuļļāts, tātad nepabeigts
28.augusts 2010, 14:35 | links
 
Palasījos šito humora gabalu :))
FishBons tā kā Lembergs nevar saprast, kas tas par Grinbergu ... :DDD

Nekā personīga, bet tiešām neskaitāmas reizes apmuļļāts temats.
28.augusts 2010, 14:19 | links
 
Jā nu izskatās, ka ieciklējies tu esi pamatīgi. Ceturto reizi atkārtoju. Apskati lūdzu ražotāja Eiropas mājas lapu www.eu.purefishing.com ASV un Eiropā testu aprēķins atšķiras. Ja negribi uztvert to ko tev stāstu tad lai tā paliek.
28.augusts 2010, 14:05 | links
 
A diskusija jums toč neauglīga un sen pārmalta vecajā zivē. Eiropā tā IR un VISS! Un ne jau tikai Fireline "šmaucas", palasiet kādi brīnumi pie mums sarakstīti kaut vai uz tā paša PP. :)
28.augusts 2010, 13:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager