Pītā aukla

Viss par un ap to.
Viepli, kā tu pamanies te ierakstīt, ja esi ceļā? :)
28.augusts 2010, 13:34 | links
 
Fishbon, bet tu varbūt tomēr nejauc p ar p. Pastāsti man, ierindas pircējam, kāpēc ražotāja mājaslapā tevis tirgotajai auklai test ir teju 3x mazāks, nevis visgudri ļurini ap un apkārt? Tikai bez logaritmu un tamlīdzīgu sūdu pieminēšanas.Tāda sajūta, ka tavām auklām tests veikts kosmosā.
28.augusts 2010, 13:31 | links
 
Viepli tu nesaproti arī ka žigulis brauc lēnāk kā F1?! Ko izliecies pa muļķi?! Atslābsti, makšķerē tak ar ko gribi. Varbūt beidzam šo neauglīgo diskusiju?
28.augusts 2010, 13:24 | links
 
Fishbon, tava demagoga prasme sāk izraisīt apbrīnu. Kas tev Kilkas liktajā saitā liekas nekorekti? Runa ir par uzrādītā diametra un testa attiecību, aukla manis pēc kaut no 100 šķiedrām vīta.
:DD
28.augusts 2010, 12:13 | links
 
:DDD neienema neko, viss kartiba noskatijos filmu un gaju gulet
28.augusts 2010, 11:33 | links
 
FishBon - peace. Es jau teicu - visas auklas ir foršas :)
Tu tā prātīgi tajā ballītē ;)
28.augusts 2010, 11:24 | links
 
:D! psc vechi laikam kautko salietojushies:)) dzeerve ar paari pusnaktij klejo pa i-netu, laikam vecie ar ienjeema, un aizmirsa par beernu:DDD
28.augusts 2010, 11:09 | links
 
Kilka, salīdzinājums nav korekts. Fireline Braid 8 dzīslas tur vairāk nekā Fireline Original. Tāpēc ar to melošanu tev nav taisnības. Labs i pietiek. Man šodien vecpuišu ballīte jāpiedalās, beidzu.
28.augusts 2010, 11:09 | links
 
P.S. Pļac, kā gribās pacopēt..... :)
28.augusts 2010, 10:55 | links
 
Čau zēni :)
Karsta naksniņa Jums te bijusi :)
Atkal jau pat "to pašu" :)
Diskusijas auglis nav par to, kam foršāka aukla - vieplim vai FishBonam, bet par to, ka...
ko es vispār rakstu - "viepļa aukla un FishBona aukla" :DDD Runājam par PP un Berkleys!
Respektīvi diskusija ir par to, ko ražotājs/pārdevējs raksta uz kastītes patērētājam, kurš to izlasa un neviļus tic :) Jau sen atpakaļ liku linku, ielikšu vēlreiz, kur puiši Ausīšos nopietni un rūpīgi pieiet šim jautājumam: http://www.pcwi.com.au/fishing/4linetesting.htm
Un tajā mēs redzam, ka 20 kg turošas Firelines reālais diametrs ir ~0.39. Whiplasha diametra rādītāji vēl "labāki" :) PP tomēr melo bišku mazāk ;) Te nu ir tas stāsts un strīda auglis par to šķūnīti :) un tāpēc lai būtu objektīvi, auklu izvēlās pēc nepieciešamā testa, nevis pēc diametra, kā to vieplis stāsta. bet tas protams nenozīmē, ka Berkleys auklas ir sūc, to nu gan neviens nesaka. Un protams, ka vienāda testa (nevis diametra) auklas vienādi turēs ;) FishBon - diez vai vieplis grib iekarot LV tirgu :DD tas tāds hobijs viņam reizēm šo to ievilkt nu USAiešiem, no tā kļūst atkarīgs, es arī to zinu :D
Un vispār - abus es jūs pazīstu un abi esat prīmā un cienījami čaļi, neaizmirstiet par to karstās diskusijās :)))
28.augusts 2010, 10:54 | links
 
Viepli ja es populārzinātniski izskaidrošu tev kapēc tas tā ir, tu sāksi pirkt auklas no manis? Vai tomēr mēs runājam par cenu?
28.augusts 2010, 10:27 | links
 
Griezēj, tur jau tā lieta ka pa gaisu. Tās pašas auklas tikai citos papīros. Vienkārši nevajag tautai braukt pa ausīm, ka Eiropā kāds tiek čakarēts. Vieplim ir mazs bizness ar no ASV ievilktu PP, bet tāpēc nevajag to pasniegt, ka ASV ir labākas auklas.
28.augusts 2010, 10:20 | links
 
nu 0.2mm piitaa nevar tureet 19.50kg. man ir viena resnaa 0.28mm un vinai tests ir rakstiits 22kg. stipra ir tieshaam, bet vai tur tos 22kg nezinu, saubos.
28.augusts 2010, 09:35 | links
 
uz shkjuuniisha arii xyu rakstiits, a iekshaa malka...
28.augusts 2010, 09:28 | links
 
Bet te taču iet kašķis pa gaisu tikai par to, kas "uz šķūnīša uzraxtīc". Iekšā taču vienc un tas pac. Vai ir vērc villoties? :)))))
28.augusts 2010, 09:26 | links
 
Fisbon, nestreso. Kamēr tevis tirgotajam un USA striķim būs dažādi testi pie vienādiem diametriem, es izvēlēšos pēdējo.
:DD
28.augusts 2010, 09:21 | links
 
Janka K, Atvaino, bet kas ir tavs tēvs? Diez vai es kā vienīgais izplatītājs būtu kaut ko stāstījis par Berkley auklām sliktu. Drīzāk jau tava tēva paziņa ir viltotais džeks vai arī noticis kāds nesaprotams pārpratums. Berkley noteikti būs augstvērtīgāks, bet PP cena no ASV protams ir kārdinoša.
28.augusts 2010, 08:56 | links
 
Viepli nu tu dod? SPECIĀLI TEV RAKSTU MĀJAS LAPAS ADRESI TREŠO REIZI!!!
www.eu.purefishing.com
Šī ir Eiropai un tā kur tu vislaik ej iekšā ir ASV.
28.augusts 2010, 08:47 | links
 
Es jau trešo sezonu, spiningojot, lietoju Fireline XDS un nekādu pretenziju. Nedaudz spurojās ar laiku, bet ik pa laikam saīsinu un viss ir ok. Izturība ir ok. Esmu mēģinājis arī citas, bet apstājies pie šīs.
28.augusts 2010, 08:35 | links
 
aakkis veči vakar cepušies nepajokam. tas ka rakstītias netbilst tā viš ir. Ar pītām sāku tikai pagāšgad Gaujā. izmēģināju 3veidus spaider,zoom,salmo elite braid-tā vismaz saglabā savu formu mētājot ar visu arī tests vistuvāk rakstītajam.nesaku ,ka labākā,bet pie viņas apstājos! spurojusies nav neviena.Varbūt ir kas labāks no personīgās pieredzes!!!!
28.augusts 2010, 08:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager