Pītā aukla

Viss par un ap to.
derex, kad ir iespēja to nedaru, bet lielā vējā nav variantu, laivu nes tā, ka jārauj viss kas raujams un pieairēties vispār nav iespējams ar motoru tad kaut kā jāmanevrē ar vienu roku, jāierauj aukla motorā un tad paliec bez motora un līdz krastam kilometrs un tad psc. :D

Bet piekrītu, ka aukla iespējams par resnu biš.
9.jūlijs 2010, 13:19 | links
 
Ja zaceps pievelc laivu ar to auklu ne?
Tad man liekas ka tev no bezinercenem jāpāriet uz juuras muķiem.
9.jūlijs 2010, 13:03 | links
 
ja vējā spiningo un laidies līdz ar vēju, tad tā var iepūst, ka tievāka aukla vienkārši netur, ka zaceps un ta ir jāravē ārā viss kas nāk līdzi :D
9.jūlijs 2010, 12:27 | links
 
eergli, ja aukla ir sapinusie un sametusies nevis savērpusies, tad vaina viennozīmīgi spolē. Ar viegliem mānekļiem aukla sākot pietīšanu ne uztriz pa lociņu ieslīd uztrinējrullītī, rezultātā aukla šad tad uztinas, vismaz daži vijumi, uz kasetes apakšējās daļas. Iemetiena brīdī tinumi noslīd un samudžinas, bet tā parasti ir ar tievām auklām un viegliem mānekļiem. Kaut gan priekš 0,25 pītās 20 g nav svars. Tu celmus velc no Daugavas, ka tik resnu auklu izmanto?
9.jūlijs 2010, 12:10 | links
 
tu domā tipo puķi taisa uz kasetes? tas ir tādu vaļīgu cilpu, kas rēgojas ārā? nē cik vēroju t'das netaisa...
9.jūlijs 2010, 11:50 | links
 
Eerglis
Bija domāc, ka uzmet cilpu pāri daļai kasetes virsas.
Tad nākošreiz metot izejošā aukla strīķējas gar auklu, kas ir uz kasetes malas. Un no tā nedaudz "iegriežas"
9.jūlijs 2010, 11:47 | links
 
Eergli iespeejams ka ar smalko daudzmaz tiek galaa...ar resno nee...
Ar draugu bijaam panjeemushi 300yd powerpro uz puseeem...es savu uz shimano uztinu vinsh uz Jaxonu...vinjam ik peec 10 metieniem baarda...man 2 reizes sezonaa...jaxons arii krustaa lika...bet......
9.jūlijs 2010, 11:43 | links
 
riņķi ir trīsstūraini, un kāts nav lētais gals (pirkts pavasarī), drīzāk tāds vidējais, tāpēc domāju, ka arī kātā nevar būt vaina, nelabas aizdomas, ka jāpērk vēlviena spole :(
9.jūlijs 2010, 11:41 | links
 
derexx nebiedē mani :D man jau ar bija aizdomas, ka moš vaina tajā ka spole neliek auklu krusteniski bet liek paralēkli kā krāns trosi :DDD bet ar smalkāku pīto nekādu problēmu nebija.
9.jūlijs 2010, 11:37 | links
 
B0cmanis, kāts nevar, bet uz kāta ir gredzeni, kuri var būt plīsuši, nepiemērota materiāla, bet tam jābūt jau uz aci redzamam. Ja ir plīsums, aukla tiek driskāta, ja nepiemērots materiāls, tad jau pašiem riņķiem jābūt "sastrīķētiem"
9.jūlijs 2010, 11:24 | links
 
ES ar saku par 99,9% ka vaina ir spolē man jau liekas ja spole netin x veidā auklu tā nav paredzēta pītajai auklai.Pītajai auklai tomēr lielākas prasības nekā mono.
9.jūlijs 2010, 11:22 | links
 
Griezējs - šito līdz nesapratu -> Pavēro, vai aiztaisot lociņu Tev nesanāk cilpa pār auklas kaseti.
Tas ir domāts = pēc iemetiena paliek brīva aukla un tad aiztaisot lociņu, lociņs ar savu kustību uzmet uz kasetes cilpu perpendikulāri vijumiem?
9.jūlijs 2010, 11:21 | links
 
Ja spole nav Shimano vai Daiwa tad mans uzskata ka vaina ir spolee...
Kaa kaats vsp var saveerpt auklu mans ar pusotra kursa inzhiniera izgliitiibu saprast nevar :D
9.jūlijs 2010, 11:12 | links
 
Pavēro, vai aiztaisot lociņu Tev nesanāk cilpa pār auklas kaseti.
Auklas vaina tā točna nav.
BTW, vienreiz arī mocījos ar šitādu pasācienu. Atrisinājās, kad citas (nedaudz) formas auklas rullīti usliku.
9.jūlijs 2010, 11:09 | links
 
Jūsmani mulsināt kungi. Esmu izmēģinājis visu kaut ko, copējis vairākas reizes, ar dažadām spolēm (auklu gan uzliku to pašu :D), tāpēc spoli es izslēdzu (salmo darbnīcā ar teica, ka spole ir OK), par cik copēju vairākas reizes, tad arī griezuļi un pavadas bija dažādas, attiecīgi arī uz tiem es vainu nenoveltu. Man ir atlikušas 2 lietas, aukla un kāts.
Auklu biju uzlicis uz gruntenes spoles un 4 metienā bārda, tāpēc jau vainu vēlu uz auklu, bet šeit man norāda uz to ka auklā vaina nevarētu būt, nu tad es vairs nezinu ko domāt. :DDD
Es vainu lieku uz resno diametru, ka viņa iespiežas starp citiem vijumiem un tad metot ārā parauj līdzi arī citus vijumus, kas rezultējas bārdā.
9.jūlijs 2010, 11:03 | links
 
varbūt pie slodzes,kaut nelielas vai lielas,kāds nepilda savas funkcijas.gadās taču kāds brāķis ari!tas viss atkarīgs no situācijas.viennozīmīgas atbildes nebūs.es kātu vainotu vismazāk,ja vispār vainotu.parasti vai nu virpulītis vai spolei uztinēj rullītis.
9.jūlijs 2010, 10:55 | links
 
urmass, tie ir tādi paši, kā otram spinim, bet tam viss ir ok.
9.jūlijs 2010, 10:49 | links
 
mans parasti pirmo ko skatās ir pretsavērpēji&griezulīši.90% gadijumos tieši tie ari ir vainīgi!
9.jūlijs 2010, 10:47 | links
 
dzhams, arī to jau es esmu izdarījis :D tāpēc ir palikuši tikai 2 varianti, vainu auklā pašā ir vaina vai kātā. auklu vismaz reizes trīs esmu izritinājis paūdeni un ietinis atpakaļ spolē, bet tāpat piņķerējas. Būs jārunā ar viepli par viņa magic auklu, tikai resnāka diametra un tad varēs pieņemt galīgos lēmumus :)
9.jūlijs 2010, 10:44 | links
 
a moš jaunā spole??Ja jau tikai 3x palietota! Un bleķis ar sliktiem griezuļiem vērpj pīto kā traks! Uztin uz citas spoles, pirms kātam noraktīto birku kabini! ;)
9.jūlijs 2010, 10:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager