Pītā aukla

Viss par un ap to.
waffenss88 [07.12.17]: 200m pa 16 euro, tad jau akcijā Salmo YGK aukla sanāk lētāk?

doks1959, 7.decembris 2017, 23:32


Nu vot ieberzos uz visu to.....nebij nekas tur lēts bet kakains gan... :D

Paņem šito, pagašvasar patestēju ir ok,krāsa nolien nost, no spilgti rozā palika balināti rozā, tests ir tuvu realitātei.Cena ap 18 eirām ar visu sūtīšanu
8.decembris 2017, 08:48 | links
 
Par tiem ķiniešiem, es jau otro pilnu sezonu spiningoju ar viņu ražojumiem, nopirku 500 m pa kaut kādiem laikam 8-9 euro un neredzu nekādu problēmu un copēt es braucu divas trīs reizes nedēlā. Esmu gan spiningošanai gan džigam uz zandartu uztinis viņu auklas, ir ļoti labi, un vēl par tādu naudu.Protams tur ir jāskatās ko pērk jo lielākā daļa ir mēsli, tāpat ir ar vobleriem tur ir tikai pāris tirgotāji kuri piedāvā sakarīgu produkciju pārējie tirgo sūdus. Ja ir laba spole tad arī aukla ies labi. Tas tā mana pieredze. Ja kādam interesē, varu nomest pāris pārbaudītas lietas kas attiecas uz auklām, flurokarboniem un vobleriem.
8.decembris 2017, 08:43 | links
 
200m pa 16 euro, tad jau akcijā Salmo YGK aukla sanāk lētāk?

doks1959, 7.decembris 2017, 23:32



Nu vot ieberzos uz visu to.....nebij nekas tur lēts bet kakains gan... :D
7.decembris 2017, 23:50 | links
 
200m pa 16 euro, tad jau akcijā Salmo YGK aukla sanāk lētāk?
7.decembris 2017, 23:32 | links
 
Ķīnas sakarā. Izskatās, ka arī ķiniešiem attieksme pret kvalitāti mainās. Esmu sasūtījis čupu dažādas lietas ALI EXP. Sākot no karabīnēm, džiggalvām, vobleriem un auklām, beidzot ar kātiem un muļķikiem utt. Kātus vēl gaidu. Pagaidēm kvalitāte saņemtajam rada zināmu izbrīnu. Pamatā labā nozīmē.
Par pītajām auklām. Esmu saņēmis kādu 4 ražotāju. Varu tekt, ka lētais gals, t.i. ap 5-6 eiro par 500m derēs rupjākam darbam, jo uz aci redzms, ka diametrs neatbilst uzrādītajam par kārtu. Bet par to cenu arī neko dižu negaidīju. Toties nosacīti dārgajā galā - ap 16 eiro/500m jau tīri laba kvalitāte. Iesaku pamēģināt - SeaKnight MonsterW8. Aukla 8 dzīslu uz tausti apaļa, slīdīga. 20lb-0,16mm izskatās, ka nav melots (mikrometrs gan nebija). Sanāca rudenī arī pamētāt. Šķiet pat ļoti O.K. Multiplikatoru spoles (2gab.) izskatās pēc rotaļlietām - 160g (Piscifan Saex Elite) un 200g (KastKing Royal Legend). Pirms pasūtīšanas saskatījos pulka atsauksmes You Tūbā. It kā esot O.K. Pamēģinājis vēl neesmu, jo nav cast kātu. Tos vēl gaidu. Kaut gan pēc cenām spriežot, neko vairāk kā velcei diez vai sagaidīšu. Pamēģināšu pastāstīšu.
Pieredze ar muļķikiem tik vien cik Norvēģijā uz mencām, bet tas jau cits stāsts.

doks1959, 7.decembris 2017, 19:18

ESmu arī sūtijis,smalko diegu,cena ar bij kkādi 16 eur,uz aci likāš idela....pēc kādām 20 cepes reizēm bij metama,,,,,spolei un katam viss kārtībā,,,,,vnk abrazīvu neturēja un sāka trūkt kā striķis,,,,,bet var jau būt ka arī kāda ir laba,,kopš tāš reizes,labāķ nolieku tos 30 eirikus,toties zinu,ka ar striki problēmu man nebūs......!!

waffenss88, 7.decembris 2017, 19:33

Ņemot vērā, ka uz spoles ir 500m, tad pietiek kādām 80 copes reizēm (ja 125m uz spoles). Man pāris sezonām ar galiem pietiks, pat mainot pēc 15 reizēm.

doks1959, 7.decembris 2017, 21:29

Tik ej un maini,,,jo ātri viņa nodila,tik man nebij 500m man liekas 200m bij..... :( bet nu nesaku,jau ka visas auklas ir draza viņiem,,,,vrb man tik tā gadījās......
7.decembris 2017, 22:08 | links
 
Ķīnas sakarā. Izskatās, ka arī ķiniešiem attieksme pret kvalitāti mainās. Esmu sasūtījis čupu dažādas lietas ALI EXP. Sākot no karabīnēm, džiggalvām, vobleriem un auklām, beidzot ar kātiem un muļķikiem utt. Kātus vēl gaidu. Pagaidēm kvalitāte saņemtajam rada zināmu izbrīnu. Pamatā labā nozīmē.
Par pītajām auklām. Esmu saņēmis kādu 4 ražotāju. Varu tekt, ka lētais gals, t.i. ap 5-6 eiro par 500m derēs rupjākam darbam, jo uz aci redzms, ka diametrs neatbilst uzrādītajam par kārtu. Bet par to cenu arī neko dižu negaidīju. Toties nosacīti dārgajā galā - ap 16 eiro/500m jau tīri laba kvalitāte. Iesaku pamēģināt - SeaKnight MonsterW8. Aukla 8 dzīslu uz tausti apaļa, slīdīga. 20lb-0,16mm izskatās, ka nav melots (mikrometrs gan nebija). Sanāca rudenī arī pamētāt. Šķiet pat ļoti O.K. Multiplikatoru spoles (2gab.) izskatās pēc rotaļlietām - 160g (Piscifan Saex Elite) un 200g (KastKing Royal Legend). Pirms pasūtīšanas saskatījos pulka atsauksmes You Tūbā. It kā esot O.K. Pamēģinājis vēl neesmu, jo nav cast kātu. Tos vēl gaidu. Kaut gan pēc cenām spriežot, neko vairāk kā velcei diez vai sagaidīšu. Pamēģināšu pastāstīšu.
Pieredze ar muļķikiem tik vien cik Norvēģijā uz mencām, bet tas jau cits stāsts.

doks1959, 7.decembris 2017, 19:18

ESmu arī sūtijis,smalko diegu,cena ar bij kkādi 16 eur,uz aci likāš idela....pēc kādām 20 cepes reizēm bij metama,,,,,spolei un katam viss kārtībā,,,,,vnk abrazīvu neturēja un sāka trūkt kā striķis,,,,,bet var jau būt ka arī kāda ir laba,,kopš tāš reizes,labāķ nolieku tos 30 eirikus,toties zinu,ka ar striki problēmu man nebūs......!!

waffenss88, 7.decembris 2017, 19:33


Ņemot vērā, ka uz spoles ir 500m, tad pietiek kādām 80 copes reizēm (ja 125m uz spoles). Man pāris sezonām ar galiem pietiks, pat mainot pēc 15 reizēm.
7.decembris 2017, 21:29 | links
 
Ķīnas sakarā. Izskatās, ka arī ķiniešiem attieksme pret kvalitāti mainās. Esmu sasūtījis čupu dažādas lietas ALI EXP. Sākot no karabīnēm, džiggalvām, vobleriem un auklām, beidzot ar kātiem un muļķikiem utt. Kātus vēl gaidu. Pagaidēm kvalitāte saņemtajam rada zināmu izbrīnu. Pamatā labā nozīmē.
Par pītajām auklām. Esmu saņēmis kādu 4 ražotāju. Varu tekt, ka lētais gals, t.i. ap 5-6 eiro par 500m derēs rupjākam darbam, jo uz aci redzms, ka diametrs neatbilst uzrādītajam par kārtu. Bet par to cenu arī neko dižu negaidīju. Toties nosacīti dārgajā galā - ap 16 eiro/500m jau tīri laba kvalitāte. Iesaku pamēģināt - SeaKnight MonsterW8. Aukla 8 dzīslu uz tausti apaļa, slīdīga. 20lb-0,16mm izskatās, ka nav melots (mikrometrs gan nebija). Sanāca rudenī arī pamētāt. Šķiet pat ļoti O.K. Multiplikatoru spoles (2gab.) izskatās pēc rotaļlietām - 160g (Piscifan Saex Elite) un 200g (KastKing Royal Legend). Pirms pasūtīšanas saskatījos pulka atsauksmes You Tūbā. It kā esot O.K. Pamēģinājis vēl neesmu, jo nav cast kātu. Tos vēl gaidu. Kaut gan pēc cenām spriežot, neko vairāk kā velcei diez vai sagaidīšu. Pamēģināšu pastāstīšu. Pieredze ar muļķikiem tik vien cik Norvēģijā uz mencām, bet tas jau cits stāsts.

doks1959, 7.decembris 2017, 19:18


ESmu arī sūtijis,smalko diegu,cena ar bij kkādi 16 eur,uz aci likāš idela....pēc kādām 20 cepes reizēm bij metama,,,,,spolei un katam viss kārtībā,,,,,vnk abrazīvu neturēja un sāka trūkt kā striķis,,,,,bet var jau būt ka arī kāda ir laba,,kopš tāš reizes,labāķ nolieku tos 30 eirikus,toties zinu,ka ar striki problēmu man nebūs......!!
7.decembris 2017, 19:33 | links
 
Ķīnas sakarā. Izskatās, ka arī ķiniešiem attieksme pret kvalitāti mainās. Esmu sasūtījis čupu dažādas lietas ALI EXP. Sākot no karabīnēm, džiggalvām, vobleriem un auklām, beidzot ar kātiem un muļķikiem utt. Kātus vēl gaidu. Pagaidēm kvalitāte saņemtajam rada zināmu izbrīnu. Pamatā labā nozīmē.
Par pītajām auklām. Esmu saņēmis kādu 4 ražotāju. Varu tekt, ka lētais gals, t.i. ap 5-6 eiro par 500m derēs rupjākam darbam, jo uz aci redzms, ka diametrs neatbilst uzrādītajam par kārtu. Bet par to cenu arī neko dižu negaidīju. Toties nosacīti dārgajā galā - ap 16 eiro/500m jau tīri laba kvalitāte. Iesaku pamēģināt - SeaKnight MonsterW8. Aukla 8 dzīslu uz tausti apaļa, slīdīga. 20lb-0,16mm izskatās, ka nav melots (mikrometrs gan nebija). Sanāca rudenī arī pamētāt. Šķiet pat ļoti O.K. Multiplikatoru spoles (2gab.) izskatās pēc rotaļlietām - 160g (Piscifan Saex Elite) un 200g (KastKing Royal Legend). Pirms pasūtīšanas saskatījos pulka atsauksmes You Tūbā. It kā esot O.K. Pamēģinājis vēl neesmu, jo nav cast kātu. Tos vēl gaidu. Kaut gan pēc cenām spriežot, neko vairāk kā velcei diez vai sagaidīšu. Pamēģināšu pastāstīšu. Pieredze ar muļķikiem tik vien cik Norvēģijā uz mencām, bet tas jau cits stāsts.
7.decembris 2017, 19:18 | links
 
Vai kāds zin lūdzu, kurā valstī tiek ražotas Varivas pītās auklas? Vai tiešām Japānā vai tomēr Ķīnā?

Slaidais, 6.decembris 2017, 11:01


Japānā. Vispār pitās auklas kā tādas ir viena no retajām produktu grupām, kuras patiešām tiek ļoti daudz tiek ražotas "dārgajā" Japānā (un arī ASV), vienkārši tupa nav iespējams daudz lētāk uztaisīt Ķīnā vtml. Produkta specifika, tā ir ražošana ar milzīgām tehnoloģiskām izmaksām aparatūrā un tehnoloģijā kā tādā, bet mazām darbaspēka izmaksām, jo tās megalīnijas apkalpo salīdzinoši niecīgs cilvēku skaits. Attiecīgi, tas nav ķīniešu bizness, viņi ir konkurētspējīgāki lietās, kurās izmaksas būtiskāk iespējams samazināt ar lētāku darbaspēku un, pats būtiskākais (darba spēks tur arī vairs nav tik lēts) ar maksimālu ekoloģisko standartu ignorēšanu.

Ķīnā, Indonēzijā, Filipīnās u.c. arī pin pītās auklas, bet nu parasti patiešām uz maksimāli lēto, iepērkot norakstītas "izļurkātas" līnijas. Lai gan ir izņēmumi - esmu redzējis Indonēzijā taisītas auklas ko fig atšķirsi no japāņa. Bet cena arī praktiski kā Japānim sanāk.
7.decembris 2017, 12:06 | links
 
Vai kāds zin lūdzu, kurā valstī tiek ražotas Varivas pītās auklas? Vai tiešām Japānā vai tomēr Ķīnā?
6.decembris 2017, 11:01 | links
 
Nu jā, un to slikto auklu amerikāņi atstāj sev un tirgo vietējiem plebejiem, jo basam pietiek ar 3,6 kg celtspēju. Bet to 0,2 mm , kas tur 20 kg sūta angļiem un poļiem, tiem zivis lielākas.
3.jūlijs 2017, 14:00 | links
 
Nesen aizskartā tēma par Spiderwire top produktu - Spiderwire Stealth Smooth 8. Lūk,divas saites: ASV un UK. Var jau nedaudz piemuldēt, bet ja auklas celtspēja 0.2 mm diametram atšķiras 6 !!!!! reizes.
http://www.spiderwire.com/spiderwire-line-superline-spiderwire-stealth/spiderwire-stealth-smooth/1422615.html
https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CarpFishingLinesBraids/Spiderwire-Stealth-Smooth-8-Braided-Line.htm

Vigulis, 16.jūnijs 2017, 10:22


Viena un ta pati aukla, tikai razota diviem dazadiem tirgiem. Tas ta pat ka ar spolem. Vienam tirgum kvalitativas, bet citam diemzel...
3.jūlijs 2017, 06:05 | links
 
Sveiki kādas atsauksmes par salmo snaiper pīto auklu?
2.jūlijs 2017, 14:49 | links
 
Protams, ka griez nost. Un katru reizi, kad kaut ko pārsien, gabaliņš jāšņakā nost. Ja apraujies zacepā, tad jau vismaz 15 cm. Tāds jau tas copes liktenis ir. Un neko nevajag jaunu tīt apakšā. Ja auklai jau būs kāda 1/4 daļa izbeigusies, tad gan jauns beks jāliek. Parasti jau līdz tam nenonāk. Un to attālumu (2-3 mm no kasetes malas) nepieciešams ievērot tikai tad, ja piedalies tālmešanas sacensībās.
2.jūlijs 2017, 14:34 | links
 
Izskatās, ka viss nav tik traki, kā sākumā likās - atliek dažus metrus notīt nost un aukla paliek gludāka. Man tā cope sanāca diezgan zāļainā vietā un par cik tās ir manas pirmās gaitas - vizulis daudz kur ieķērās - zālēs, meldros, pat vienā priedē :) attiecīgi daudz nācās raustīt kātu uz visām pusēm, lai vizuli izvilktu. Laikam jau tas būs bijis pie vainas? Cik nu spēju izvērtēt - kāts, spole un riņķi izskatās bez kaut kādiem asumiem.
Vai būtu laba doma to auklas spuraino posmu nogiezt nost? Ja tie ir tikai daži metri - vai man tos jākompensē ar monoauklu apakšā?
2.jūlijs 2017, 14:09 | links
 
neko tādu nemanu...
2.jūlijs 2017, 13:54 | links
 
modeco [02.07.17]: oi, pie iepriekšējā ieraksta nepievienojās bildes. foto šeit: https://1drv.ms/f/s!Au3tCjH7B3TtpLdAFMdzKmhypVJ5Rw
Kautkur kautkāda asa mala tew ir atsista vai spolei vai uztinejrulitim , vai kadam riņķim spiningam.
2.jūlijs 2017, 13:34 | links
 
oi, pie iepriekšējā ieraksta nepievienojās bildes. foto šeit: https://1drv.ms/f/s!Au3tCjH7B3TtpLdAFMdzKmhypVJ5Rw
2.jūlijs 2017, 12:12 | links
 
Laba diena! Nezinu vai trāpīju pareizajā vietā, bet gribēju painteresēties vai bildē redamais, kas notiek ar manu auklu ir OK?
2 dienas atpakaļ nopirku inventāru. Esmu bijis divās copēs pa 3-4 stundām.
Kāts man ir Akara Erion Jig Spin Im9 (5-25g); spole Shimano Sedona 2500; aukla - pītā (ražotāju un nosaukumu nezinu, iepakojums laikam izmeties. cena bija ~15 eur / 100m).
2.jūlijs 2017, 12:05 | links
 
Nesen aizskartā tēma par Spiderwire top produktu - Spiderwire Stealth Smooth 8. Lūk,divas saites: ASV un UK. Var jau nedaudz piemuldēt, bet ja auklas celtspēja 0.2 mm diametram atšķiras 6 !!!!! reizes.
http://www.spiderwire.com/spiderwire-line-superline-spiderwire-stealth/spiderwire-stealth-smooth/1422615.html
https://www.tackleuk.co.uk/Shop/CarpFishingLinesBraids/Spiderwire-Stealth-Smooth-8-Braided-Line.htm
16.jūnijs 2017, 10:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager