Pītā aukla

Viss par un ap to.
.. Spektra 0.12 500m 7EU (i pofig, ka diametrs neatbilst) .. bet bez stresa, man pietiek, nearvienu nav jastrīdas un nekas nav japierāda un nav jākož elkoņos, ja kkas nojūk !
Mana zive, vienmēr būs mana :)
Ne asakas...
9.augusts 2016, 11:37 | links
 
... cik labi, ka copēju ar *aliexpresa galu* ! :)
nav jastrīdās !

bushmans, 9.augusts 2016, 10:51


Muhahahah=>
P0WER PR0 8x braided vai daiwa tournament ar cenu zem 10$ ...
nu ja ņem 0.3-4 striķi varbūt uz velci tev der! :)

P.S. Atceries par viltotas preces importu vari dabūt administratīvo sodu + preces konfiskāciju!
9.augusts 2016, 11:12 | links
 
... cik labi, ka copēju ar *aliexpresa galu* ! :)
nav jastrīdās !
9.augusts 2016, 10:51 | links
 
Sazān, man liekas ka Tev interešu konflikts šai topikā :) Ja nemaldos, tad uz krekliņa bija bija Berkley rakstīts pēdējos mačos, viņi ir sponsori vai kā?
Neņem pie sirds, bet neizskatu iespēju copēt ar Berkley, Spiderwire, Power Pro, arī ar Varivas High grade un avani see bass. Jeņķi un high grade neatbilst diametri. Avani pārāk maigs un ja sīka nejauša skramba, plīst. Varivas vispār no japāņiem nerullē. Gadus desmit atpakaļ sāku pirkt no japāņiem Unitiku un ne reizi nevīlos. Tagad tehnoloģijas ir gājušas uz priekšu un ja šķiedru ražo Dynema un Spektra tad svarīgi kā to sapin un kādas piedevas. Šeit jenķi nespīd... Patlaban esmu apmierinānāts ar 8x g soul un ir ok.
Tev par mierinājumu - uz džerka kāta ir desmitgadīgs Berkley - trosse ar ko govi var piesiet.
Ja šancē zālēs tad parasti auklai nav tik liela nozīme, bet ja klajumā un tvičo tad ir. Man slinkums staipīt daudz kātus tāpēc auklai jākalpo abiem veidiem. Tievai un izturīgai jābūt. Ir vēl dažas nianses un knifi, bet ne šeit par to.

dolo, 9.augusts 2016, 10:21


Vai tad es kaut kur teicu, ka Japāņu aukla ir sliktāka par Amerikāni??? Es centos saprast, ar ko Japānis ir labāks. Tā ka nekāda interešu konflikta šeit nesanāk, pat ja tie būtu mani sponsori.
Un neaizmirsīsim, ka arī Tu runā par Japāņu dārgo galu. Šeit runa gāja par auklām ar plaukta cenu līdz 35EUR.
9.augusts 2016, 10:44 | links
 
Sazān, man liekas ka Tev interešu konflikts šai topikā :) Ja nemaldos, tad uz krekliņa bija bija Berkley rakstīts pēdējos mačos, viņi ir sponsori vai kā?
Neņem pie sirds, bet neizskatu iespēju copēt ar Berkley, Spiderwire, Power Pro, arī ar Varivas High grade un avani see bass. Jeņķi un high grade neatbilst diametri. Avani pārāk maigs un ja sīka nejauša skramba, plīst. Varivas vispār no japāņiem nerullē. Gadus desmit atpakaļ sāku pirkt no japāņiem Unitiku un ne reizi nevīlos. Tagad tehnoloģijas ir gājušas uz priekšu un ja šķiedru ražo Dynema un Spektra tad svarīgi kā to sapin un kādas piedevas. Šeit jenķi nespīd... Patlaban esmu apmierinānāts ar 8x g soul un ir ok.
Tev par mierinājumu - uz džerka kāta ir desmitgadīgs Berkley - trosse ar ko govi var piesiet.
Ja šancē zālēs tad parasti auklai nav tik liela nozīme, bet ja klajumā un tvičo tad ir. Man slinkums staipīt daudz kātus tāpēc auklai jākalpo abiem veidiem. Tievai un izturīgai jābūt. Ir vēl dažas nianses un knifi, bet ne šeit par to.
9.augusts 2016, 10:21 | links
 
Da s_ds par auklām! Galvenais lai āķi asi un bremze noregulēta:)
8.augusts 2016, 23:08 | links
 
JIG.LV
Neka personiga. Vienk esmu pieradis, ja ko pasaku, tad varu to ari argumentet. Ko ari velejos sagaidit no Tevis. Zel ka nesanaca.
Ne asakas.
8.augusts 2016, 22:42 | links
 
Izmegini Trilene. Tas no Barkley. Izmantoju so auklu jau pars gadus pavadam dzigam un dropam. Man patik. Cik esmu dzirdejis atsauksmes, tad tikai labas. Diametrs ari atbilst.

Sazaans, 8.augusts 2016, 16:23

Nu vot šī 0.15mm man riktīgi piekāsa - nu varbūt veikalā bija nostāvējusies bet nu mezglā plīsa vienkārši psc itkā 0.08 ziemas. Izmēģināju ari citus mezglus ne tikai ko standartā lietoju tā kā mezgla tehniku negribētos vainot.

Davis-Di, 8.augusts 2016, 22:24


Var but ka nostavejusies. Man lidz sim problemu nav bijis. 0.15 gan neesmu meginajis. Man ir sakot no 0.2.
8.augusts 2016, 22:35 | links
 
Ja godigi, tad iznemot bla - bla - bla, neesmu dzirdejis nevienu argumentu, iznemot atsauci uz LV sportistiem. Tad nu teiksu, ka vismaz viens sportists neker uz Japanu auklam. Kaut gan LR cempionatos vairs nepiedalos, tomer sadi tadi tituli man ir. Un par parejiem ari nedaudz parspile. To ka visi ker tikai uz Japana, vari stastit tiem, kas nevienu nepazist.
Pie tam, sanak ka dzen sviestu un neko nesaproti, jo uz konkretiem jautajumiem, atbildet nevari. Viss ko saki, ir tikai Tevis teikts un baltiem diegiem suts. Visi mes makam izlasit anotaciju ko sarakstijis razotajs, lai vina piedavato produktu pirktu. Vari pateikt realu pars aru Japanu auklam, par Amerikani. Tikai nesac par diametriem. Pets Tava ielikta saita sanak ka ari dargais Japanis neuzrada patieso diametru.

Sazaans, 8.augusts 2016, 22:13


Kaut kā diskusijas tonis sāk palikt pārāk ass , neredzu nekādu konstruktīvu jēgu to turpināt :( Man ir savs viedoklis, ko mainīt īsti neredzu pamata, Tev tāpat, katram uz to ir pilnīgas tiesības. Ja ir konkŗei jautājumi, raksti PM.
8.augusts 2016, 22:32 | links
 
Sazaans
Kas tev ir pret japošku auklām? Ja nepatīk, tad Tu jau izdariji izvēli par labu amerikosu diegiem. Par ko cepiens?

urmaas, 8.augusts 2016, 22:21


Tas nav celiens, ta ir diskusija. Ja man pateiktu realas prieksrocibas Japanu auklai, nevis tuksi teiktu - ir labaka un ieput, var but es ari parietu uz Japani. Bet ja man jatic uz varda bez nekadiem argumentiem, tad nu rodas aizdomas, vai tiesam viss ir tik skaisti...
Piemeram es varu pateikt prieksrocibas auklai ar ko keru. Pie tam loti interesanti pastrideties ar cilveku, kurs nav testejis Amerikanu auklas un balsta savu viedokli tikai uz pienemumiem. JIG.LV jau pats pareizi pateica par tehnologiju attistibu, tikai kludijas par Amerikaniem. Ari vini doma, ka uzlabot savus produktus.
8.augusts 2016, 22:32 | links
 
Izmegini Trilene. Tas no Barkley. Izmantoju so auklu jau pars gadus pavadam dzigam un dropam. Man patik. Cik esmu dzirdejis atsauksmes, tad tikai labas. Diametrs ari atbilst.

Sazaans, 8.augusts 2016, 16:23


Nu vot šī 0.15mm man riktīgi piekāsa - nu varbūt veikalā bija nostāvējusies bet nu mezglā plīsa vienkārši psc itkā 0.08 ziemas. Izmēģināju ari citus mezglus ne tikai ko standartā lietoju tā kā mezgla tehniku negribētos vainot.
8.augusts 2016, 22:24 | links
 
Sazaans
Kas tev ir pret japošku auklām? Ja nepatīk, tad Tu jau izdariji izvēli par labu amerikosu diegiem. Par ko cepiens?
8.augusts 2016, 22:21 | links
 
[quote=456832
Tipisks mārketings no tirgotāja puses. Palasot komentārus, ir skaidri redzams, ka JIG.LV tirgo tikai Japāņu auklu un cilvekam nav ne sapratnes, ne informācijas par citiem auklu ražotājiem, kā arī par to piedāvāto kvalitāti. Skumji.

Temiida, 8.augusts 2016, 20:39


Skarbi teikts...Sanāk, ka ne vella neko nesaprotu, dzenu sviestu, praktiski visi Latvijas čempionāta sportisti arī ne vella nesaprot :( Jāķer ir ar auklām, kurām norādītais biezums ne tuvu neatbilst, tā tak drošāk un izturīgāk, var ravēt visu pēc kārtas, nesarausi :) Rakstu taču, ka vados no savas personīgās pieredzes, kura gūta krietni pirms vispār par kaut kādu makšķerēšanas biznesu domāju. Bet katram savs.

Ja kas, atradu to vienu saitu kur bija viss ar elektronu mikroskopa bildēm utt., ja kādam nav slinkums var papētīt, tur daudz visādu modeļu http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=snasti/lines/testdia.php .

JIG.LV, 8.augusts 2016, 21:22[/quote]

Ja godigi, tad iznemot bla - bla - bla, neesmu dzirdejis nevienu argumentu, iznemot atsauci uz LV sportistiem. Tad nu teiksu, ka vismaz viens sportists neker uz Japanu auklam. Kaut gan LR cempionatos vairs nepiedalos, tomer sadi tadi tituli man ir. Un par parejiem ari nedaudz parspile. To ka visi ker tikai uz Japana, vari stastit tiem, kas nevienu nepazist.
Pie tam, sanak ka dzen sviestu un neko nesaproti, jo uz konkretiem jautajumiem, atbildet nevari. Viss ko saki, ir tikai Tevis teikts un baltiem diegiem suts. Visi mes makam izlasit anotaciju ko sarakstijis razotajs, lai vina piedavato produktu pirktu. Vari pateikt realu pars aru Japanu auklam, par Amerikani. Tikai nesac par diametriem. Pets Tava ielikta saita sanak ka ari dargais Japanis neuzrada patieso diametru.
8.augusts 2016, 22:13 | links
 
[quote=456832
Tipisks mārketings no tirgotāja puses. Palasot komentārus, ir skaidri redzams, ka JIG.LV tirgo tikai Japāņu auklu un cilvekam nav ne sapratnes, ne informācijas par citiem auklu ražotājiem, kā arī par to piedāvāto kvalitāti. Skumji.

Temiida, 8.augusts 2016, 20:39[/quote]

Skarbi teikts...Sanāk, ka ne vella neko nesaprotu, dzenu sviestu, praktiski visi Latvijas čempionāta sportisti arī ne vella nesaprot :( Jāķer ir ar auklām, kurām norādītais biezums ne tuvu neatbilst, tā tak drošāk un izturīgāk, var ravēt visu pēc kārtas, nesarausi :) Rakstu taču, ka vados no savas personīgās pieredzes, kura gūta krietni pirms vispār par kaut kādu makšķerēšanas biznesu domāju. Bet katram savs.

Ja kas, atradu to vienu saitu kur bija viss ar elektronu mikroskopa bildēm utt., ja kādam nav slinkums var papētīt, tur daudz visādu modeļu http://spinning.kharkov.ua/index.php?n=snasti/lines/testdia.php .
8.augusts 2016, 21:22 | links
 
Protams ka Tu kersi ar Japani. Tu vinu dabuni par iepirkuma cenu, atskiriba no si foruma apmekletajiem. Un ja ir japerk pa veikala cenu, tad nu katram ir izvele. Pirkt budzeta klasi un kert ar Japani, vai tomer vidusmera normalu auklu.

Sazaans, 8.augusts 2016, 14:42

Tikai japāņu auklas sāku lietot sen pirms tam, kad vispār bija kāda doma par makšķernieku biznesu.
Katram sava pieredze. Man ir bijušas savulaik visādas auklas, desmitiem brendus esmu mēģinājis, arī Spiderwire. Nu neapmierina vairs :( Nē, uz velci, jūrai, gruntenei, da arī vienkārši "pamētāt" nav ne vainas, vienkārši specifiskām un precīzākām tehnikām prasās japānis. Sākumā bija tiešām dārgi, savu pirmo Light Game Mebaru pirku pie Vitaļika pa latiem ~ 70. A tagad cenas būtiski nokritušās, un pie cenu starpības =~ 1 sūdīgs polšs vai mazāk, neredzu īsti iespēju ko tur var ieekonomēt :)

JIG.LV, 8.augusts 2016, 15:40


Tipisks mārketings no tirgotāja puses. Palasot komentārus, ir skaidri redzams, ka JIG.LV tirgo tikai Japāņu auklu un cilvekam nav ne sapratnes, ne informācijas par citiem auklu ražotājiem, kā arī par to piedāvāto kvalitāti. Skumji.
Kas attiecās uz diskusīju, tad es arī uzskatu ka USA auklas nav sliktākas par Japāņiem. Ja salidzīdzina auklas cenu kategorijā ap 30-40 EUR, tad domāju ka pat labākas. Vismaz šeit pieminētais Spaiders noteikti. Tas no pieredzes DR un JIG.
8.augusts 2016, 20:39 | links
 
Fļuriku šogad nopirku seaguar, lietoju daudz, gan uz DS gan dzīvajām pavadas no viņa taisu, pagaidām pilnīgi neviena slikta vārda.
8.augusts 2016, 16:35 | links
 
Eh tas tā pat kā strīdēties Japāņu vai amīšu mašīnas labākas. Un tā pat daudz tiek iepirkts no Japāņiem - tehnoloģijas, izejvielas utt.

Off topic:
Ko lieto un ko iesakiet no fluorokarbona eg. 0.15-0.25mm - man patreiz ir riktīgi laikam neveicies un esmu aplauzies ar visiem izņemot StrikePro

Davis-Di, 8.augusts 2016, 15:55


Izmegini Trilene. Tas no Barkley. Izmantoju so auklu jau pars gadus pavadam dzigam un dropam. Man patik. Cik esmu dzirdejis atsauksmes, tad tikai labas. Diametrs ari atbilst.
8.augusts 2016, 16:23 | links
 
Protams ka Tu kersi ar Japani. Tu vinu dabuni par iepirkuma cenu, atskiriba no si foruma apmekletajiem. Un ja ir japerk pa veikala cenu, tad nu katram ir izvele. Pirkt budzeta klasi un kert ar Japani, vai tomer vidusmera normalu auklu.

Sazaans, 8.augusts 2016, 14:42

Tikai japāņu auklas sāku lietot sen pirms tam, kad vispār bija kāda doma par makšķernieku biznesu.
Katram sava pieredze. Man ir bijušas savulaik visādas auklas, desmitiem brendus esmu mēģinājis, arī Spiderwire. Nu neapmierina vairs :( Nē, uz velci, jūrai, gruntenei, da arī vienkārši "pamētāt" nav ne vainas, vienkārši specifiskām un precīzākām tehnikām prasās japānis. Sākumā bija tiešām dārgi, savu pirmo Light Game Mebaru pirku pie Vitaļika pa latiem ~ 70. A tagad cenas būtiski nokritušās, un pie cenu starpības =~ 1 sūdīgs polšs vai mazāk, neredzu īsti iespēju ko tur var ieekonomēt :)

JIG.LV, 8.augusts 2016, 15:40


Nu pastasti... Kas Tava izpratne ir specifiskas un precizas tehnikas, kur Spiderwire varetu neapmierinat. Ja neskaita mikrodzigu, kur Spiderwire auklu vienkarsi patreiz nav.
8.augusts 2016, 16:17 | links
 
Spiderwire jau ari ir daudz veidi. Viss ir noteikti atkarigs, kuru lietoji dzerkam. Pats nedzerkoju jau sen, tadel ari par so, komentet nevaru.

Sazaans, 8.augusts 2016, 15:12

Viens papildus jautājums mazliet ne pa tēmu. Mēs it kā diskusiju sākām ar veco labo, mūžīgo Japāņi vs USA. A pri čom tur Spiderwire un Amerika? Spiderwire tak ir Pure Fishing koncerna viens no brendiem, teorētiski tipa tīri Eiropas (Franču) sindikāts, parktiski kam pieder to mūsdienās neviens nezin.

JIG.LV, 8.augusts 2016, 15:47


Vispar Spiderwire ir Amerikanu aukla, ta pat ka Barkley, kuras izplatisanas tiesibas lieder Pure Fishing koncernam.
8.augusts 2016, 16:11 | links
 
Arī starp japošku auklām ir draņķi. Tas pats "lētais" 3 dzīslu YGK. Tā man bija pirmā japāņu aukla, vienkārši šausmas, neizturīga, plakana, krāsa pēc pirmajiem metieniem no viņas vienkārši pil nost. Lētākā Salmo pītā aukla par šo manuprāt bija labāka.

Pierunāja pārdevējs mani otro reizi izmēģināt YGK, šoreiz paņēmu EGI Metal WX4 - par šo pagaidām nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt un pagaidām uz citiem striķiem pat skatīties negribu.
8.augusts 2016, 15:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager