Pītā aukla

Viss par un ap to.
Neteiksim, ka auklas biezumā būtu liela atšķirība, bet gan struktūrā.Small game ir kā diedziņš gluda. Tā Rapinova jau vairs nav tik gluda, un ir tāda stīvāka. Bet nevar gribēt tādu pašu kvalitāti, jo cena jau atī cita.
Nesaku, ka aukla ir slikta.
19.marts 2021, 17:38 | links
 
Parametri, jau neko neizsaka.izturibas testi jau visiem +\- vienādi.Es ar negribeju tērēties, nopirku ebay Rapalas Rapinova x auklu 0,4pe. auklu otram kātam, lidz 7 gr.ar ko darbinat mazos voblerus asariem.
Auklu nevar pat salidzinat ar small game- resnaka, un rupja.Voblerim tas nav tik svarigi. Bet ja uz džigu,tad jūt uz iemetienu, plus aukla kokaina.
Small game ebay, tagad maksā ap 42€. Es ar čomu nopirku uz pusem, katram pa 75 m un man 2 sezonam mierigi pietiek.

jenots13, 19.marts 2021, 06:51


Ļoti pamanāma tā resnuma atšķirība? Pasūtīju 4-dzīslu Rapinova X tādu 0.6 izmērā, un iekrita acīs, ka rāvienizturība norādīta 13,9 lb parasto 10-12 lb vietā.
19.marts 2021, 15:45 | links
 
JIG.LV [19.03.21]: ...Ja skatamies polietilēna šķiedras līmenī..
Ja skatamies vekalu līmenī, tad ir vienmēr prieks par speciem, kas savu produktu pazīst līdz mielēm. Žēl protams, ka lēnām un uzmācīgi internettirdzniecība vajadzību pēc šādas raudzes profiem nonivelē.

Cieši komplimenti.

Protams, ja tik pat parliecinoši būtu rakstījis par grafēnu un nasa knowhow tehnoloģijam monofīlajās akara auklās - visi tāpat noticētu un neparbauditu :)
19.marts 2021, 14:46 | links
 
Te var paskatīties Aliexpress nopērkamās un oriģinālās YGK šņores salīdzinājumu - nav gluži tā, ka būtu viena un tā pati aukla vai līdzvērtīga (protams, šī salīdzinājuma veicējs nav neitrāla puse, bet ir pietiekami daudz objektīvas info).

https://www.youtube.com/watch?v=hKulEgboKXE
19.marts 2021, 13:38 | links
 
Kāpēc uzreiz tik brutāli? Intech taču arī ražo [vismaz tā rakstīts uz iepakojuma] YGK rūpnīcā, bet nezināmu iemeslu vadīts Tu par to skaļi nebļauj forumā!?

onkyo, 19.marts 2021, 12:43


INTECH tikai vienu konkrētu modeli Furiuos WX4 ražo YGK rūpnīcā, tas arī tiek uzsvērts un "bļauts".YGK rūpnīcā uz YGK līnijas, pēc YGK tehnoloģijas, ar YGK atļauju uz iepakojuma minēt šo brendu. Tādi ir arī citiem ražotājiem, piemēram Pontoon21. Ir arī OEM, ko ražo, bet bez atļaujas minēt brendu/tehnoloģiju, ja nemaldos Salmo savulaik kaut kas no tās pašas rūpnīcas bija.

A šajā Ali linkā ir apzināti (nu nez vai sakritība taču) maldinoši radīts līdzīgs iepakojuma dizains kā oriģinālajam YGK G-soul Upgrade, preces nosaukuma sākumā maldinoši lietots YGK, pat ne patented bet tieši brutāli un tad par kaut kādu mistisku šķiedru ierakstīts.
Varbūt pat tā nav slikta aukla, varbūt pat ļoti laba - bet brutāli un nekaunīgi spekulē uz YGK vārda rēķina.

Ja skatamies polietilēna šķiedras līmenī (ne gatavas dzīslas , pinuma tehnoloģija un aparatūras), tad PE/HMPE polietilēna mikršķiedra vispār ir lielās ķimiskās rūpniecības produkts, ko taisa pāris megarūpnīcas pasaulē - ir Spectra, Deneema, japāņiem sava Toyaba, ķīniešiem ir utt.Bet tā ir tikai šķiedra - jēlmateriāls, kas pa lielām šeibām, visiem ir vienāds, tālāk jau to viedo dzīslās, tās dzīslas pin katrs pa savam, pārklāj ar dāžadiem pārklājumiem utt. un tur jau tad rodas atškirības starp produktiem.
19.marts 2021, 13:25 | links
 
[quote=646669]Intereses pēc ielīdu aļikā, nekādas mega superlētas cenas uz to, kas izskatās pēc īsta YGK uz sitiena neredzēju.

JIG.LV, 19.marts 2021, 11:59 Svītru kods japāņiem sākas ar 4;iepakojums jaunais cits;ir arī skenēšanai četrstūrītis priekšā augšējā kreisā stūrī.
19.marts 2021, 12:57 | links
 
JIG.LV [41m]: ..Intereses pēc ielīdu aļikā...Vot arī psc. Turpmāk uzmanaties vai džigitu veikalā plauktā nestāv OWLER, KASADUKA, Gamakastu! :)

Jurik, 19.marts 2021, 12:35


Kāpēc uzreiz tik brutāli? Intech taču arī ražo [vismaz tā rakstīts uz iepakojuma] YGK rūpnīcā, bet nezināmu iemeslu vadīts Tu par to skaļi nebļauj forumā!?
19.marts 2021, 12:43 | links
 
JIG.LV [19.03.21]: ..Intereses pēc ielīdu aļikā...
Vot arī psc. Turpmāk uzmanaties vai džigitu veikalā plauktā nestāv OWLER, KASADUKA, Gamakastu! :)
19.marts 2021, 12:35 | links
 
Intereses pēc ielīdu aļikā, nekādas mega superlētas cenas uz to, kas izskatās pēc īsta YGK uz sitiena neredzēju.

Fake gan manīju vienu otru, šitas piemēram vienkārši pa naglo :


https://www.aliexpress.com/item/1005001913305733.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.515b79985MSCZZ&;algo_pvid=3b866a2b-32cf-4b68-9192-22ce6dab3028&algo_expid=3b866a2b-32cf-4b68-9192-22ce6dab3028-36&btsid=0b0a050116161447846783291ec4aa&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

JIG.LV, 19.marts 2021, 11:59


Paskrullē zemāk, tur skaidri teikts - same YGK fiber.
19.marts 2021, 12:27 | links
 
Un cik sanāks ietaupīt?

Abavnieks, 19.marts 2021, 09:55[/quote]

Kādi 10eur noteikti.Ali nav maksas sūtījumam.Japānim uz noliktavu 500Ystarpniekam300Yuz Latviju vēl1000Y,kas vēl nodokļiem?Starpnieks par katru izmēru paņem 300Y.Izdevīgāk no viena tirgotāja viena izmēra preci vairāki gb.
19.marts 2021, 12:20 | links
 
Intereses pēc ielīdu aļikā, nekādas mega superlētas cenas uz to, kas izskatās pēc īsta YGK uz sitiena neredzēju.

Fake gan manīju vienu otru, šitas piemēram vienkārši pa naglo :


https://www.aliexpress.com/item/1005001913305733.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.515b79985MSCZZ&algo_pvid=3b866a2b-32cf-4b68-9192-22ce6dab3028&algo_expid=3b866a2b-32cf-4b68-9192-22ce6dab3028-36&btsid=0b0a050116161447846783291ec4aa&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
19.marts 2021, 11:59 | links
 
JIG.LV [17m]: ... YGK kā zīmols neeksistē, viņi rebrandojās uz X-BRAID... Kāda mārrutka pēc to vajadzēja paskaidrot nevaru..KGY, YKG, KGB gūglei ir tikpat bezpersonisks kā lasītājam. X-Braid gan lasītājam visu pasaka gan gūglei paver iespējas pie "Braid line Varivas" piedavāt variantu "x-braid"

Jurik, 19.marts 2021, 11:23


labs arguments!
19.marts 2021, 11:32 | links
 
JIG.LV [19.03.21]: ... YGK kā zīmols neeksistē, viņi rebrandojās uz X-BRAID... Kāda mārrutka pēc to vajadzēja paskaidrot nevaru..
KGY, YKG, KGB gūglei ir tikpat bezpersonisks kā lasītājam. X-Braid gan lasītājam visu pasaka gan gūglei paver iespējas pie "Braid line Varivas" piedavāt variantu "x-braid"
19.marts 2021, 11:23 | links
 
kādas domas par YGK no aliexpress? ir fake vai nav?

showtime, 19.marts 2021, 09:41


konkrēti jāsakatās katrs konkrēts pārdevējs, tur visādi var būt... pītās auklas, ja runājam par nosacīti labo galu, ir viena no lietām, ko bieži Japānā iznāk pirkt lētāk nekā Ķīnā, jo tās tiešām arī ražo Japānā... Tā ir tehnoloģiska nozare, kurā neko īsti neizsaka darba spēka izmaksas, visu nosaka investīcijas aparatūrā un tehnoloģijā.

Ja par YGK kā tādu, tad domāju ka daudzviet līdīs ārā zemi cipari un izpārdošanas, jo tie visi ir "veci" atlikumi. Vienkārši nu jau gandrīz gadu YGK kā zīmols neeksistē, viņi rebrandojās uz X-BRAID... Kāda mārrutka pēc to vajadzēja paskaidrot nevaru, bet nu fakts paliek fakts... Nekas kam virsū rakstīts YGK nav "svaigāks" par gadu, a varbūt i stipri vairāk... Ja auklas galbātas normālā temperatūrā, mitrumā un bez UV ietekmes, tās gan būtiski savas īpašība nezaudē, bet nu tomēr... Loģiski, ka tādu preci cenšas "mest nost" un ar laiku arvien aktīvāk...Mož uz Ķīnu iegāzuši baigo apjomu, viss var būt...
19.marts 2021, 11:15 | links
 
showtime [19.03.21]: kādas domas par YGK no aliexpress? ir fake vai nav?
Un cik sanāks ietaupīt?
19.marts 2021, 09:55 | links
 
kādas domas par YGK no aliexpress? ir fake vai nav?
19.marts 2021, 09:41 | links
 
Par PROREX UL FINESSE BRAID godīgi nemācēšu atbildēt, pat taustījis neesmu.
Savulaik katalogā paskatījos, testi likās reālistiski, cena adekvāta, bet nu , tā kā bija pārbaudītas alternatīvas, tad nepaņēmu. Varbūt i vajadzēja...

Pītās auklas ir tā lieta, kur DAIWA man nav īsti autoritāte, tas viņiem blakus sortimenta produkts bez sava kaut kāda know-how, ražo pie kāda no Japānas lielajiem pīto auklu ražotājiem, tāpat kā daudzi citi. Ar lētā gala J-Braid tur nu gan viņi uztaisīja stipri švaku rezultātu, pierādot, ka ja vajag maksimāli lēti, tad arī Made in Japan var uztaisīt vāju produktu. Nu un tajā modelī ar mm ir brutāli samelots, "labākajās" Eiropas tradīcijās :D A tas, kas viņiem jau ir biezajā galā, Tournament, Morethan, Saltiga auklu sērijas tad tur ar kvalitāti utt. viss ir ļoti labi, bet cena gan īpaši nepriecē.
19.marts 2021, 09:01 | links
 
Ir man kaut kadas Daiwas bijušas. Pie tam divās versijās - tur bija kaut kada vecā un tad to nomainīja sarkanā kastīte. Kaut kā ta. Nekas atmiņā paliekošs nav. Es baigi necepos pa šo tēmu - ja pērku pie džigitiem - tur ir intex, ja pie jebotiem, tad sunline. Daiwa trāpījās kaut kadā bodē, kur cita nekā kas lēti eur nebija.

Uz visādiem varivas, ykg kaut kā acis vairs neceļu, pie kam ykg nekad neesmu lietojis.
19.marts 2021, 08:57 | links
 
jenots13 [19.03.21]: sigi [Vakar]: Skatos, ka Daiwa Prorex UL Braid PE 0.4 0.10mm 2.8kg 6.0lb ir praktiski tādi paši parametri kā sunline small game, tikai cena uz pusi zemāka. Varbut kads jau tādu lieto?Parametri, jau neko neizsaka.izturibas testi jau visiem +\- vienādi.Es ar negribeju tērēties, nopirku ebay Rapalas Rapinova x auklu 0,4pe. auklu otram kātam, lidz 7 gr.ar ko darbinat mazos voblerus asariem.
Auklu nevar pat salidzinat ar small game- resnaka, un rupja.Voblerim tas nav tik svarigi. Bet ja uz džigu,tad jūt uz iemetienu, plus aukla kokaina.
Small game ebay, tagad maksā ap 42€. Es ar čomu nopirku uz pusem, katram pa 75 m un man 2 sezonam mierigi pietiek.
Jā, par smalko auklu galu bija tadas aizdomas, ka labak pieturetie pie sumline vai varivas. Bet ja runa par #0. 8 un 1.5#..

Copeslietas ir loti sacakareta meklesanas funkcija.. Vismaz man nestrādā.. Tadel baigi te ko sameklēt iz vestures stulbi. Iespejams Daiwa aukla jau izdiskuteta no realiem lietotajiem.
19.marts 2021, 08:45 | links
 
Ja gribas ieekonomēt un vienlaicīgi dabūt patiešām ļoti labu auklu mikrodžigam izmērā #0.4 tad tiēšām ļoti iesaku INTECH Furious WX4. Ražots YGK rūpnīcā Japānā, uz tās pašas WX tehnoloģijas aparatūras, kas Egi Metal, bet nav tik stīvs (nav "cietā" jūras pārklājuma) un labi redzama oranža krāsa, pret abrazīva noturību un lineāro izturību man personīgi sūdzību nav.
Es noteikti neapgalvošu, ka šī aukla ir labāka par profesionālās klases japāņiem, bet tā ir ļoti, ļoti OK. Tīri praktiski sanāca tā, ka pirms 2 sezonām man izbeidzās pāris sezonas nokalpojušais VARIVAS un tajā brīdī man veikalā tā biezā gala vienkārši nebija, paņēmu to Intech un uztinu, copēt tak vajag. Līdz šim brīdim nevaru atrast iemeslu kāpēc mainīt :D
19.marts 2021, 08:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager