Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
ok, vasarā būs jāpamēģina. Netā ir redzētas sapītais florkarbona pavadu materiāls. Dabā neesmu redzējis, kā diez tas izskatās
25.janvāris 2013, 20:14 | links
 
nav neviena pavada pa rokai tagad. īpaši cieši nesavelku itkā.
25.janvāris 2013, 20:05 | links
 
tad ko tu bizītē pin vai?

jjanis, 25.janvāris 2013, 19:44


Cik blīvus taisi pinumus?
25.janvāris 2013, 19:48 | links
 
tad ko tu bizītē pin vai?
25.janvāris 2013, 19:44 | links
 
juliuss, es tā nepinu, jo 3 galus tā kopā nevar sapīt .
25.janvāris 2013, 15:53 | links
 
jjanis. Sapīšana notiek tā, kā NG savā raidījumā pina nesimetriskās cilpas distanceri fīderim. Šito variantu priekš bļitkošanas demonstrēja Ščerbakovs vienā no savām filmām.
25.janvāris 2013, 09:27 | links
 
Dzeerve,
palaidu garā, a kā tu tās sapin kopā?
24.janvāris 2013, 23:32 | links
 
būs kam patīk un būs tādi kam nepatīk. variants labs, bet jāapzinās, ka nav 100% drošība pret līdaku zobiem. tā kā man vajag lai pavada ir viegla tad ir tieši tas ko vajag.
tā kā pārsvarā ķeru ašukus, bet līdakas gribot trāpās tikai ļoti reti, tad tāds variants man patīk.
24.janvāris 2013, 23:21 | links
 
Hello, Hotentot !
Te netālu, vienā diskusijā džeks teica, ka pavadiņu vietā pinot fluorkarbona diegus bizē. Ko Tu par to teiksi ? Man liekas- ideja ir afigeķ, ku laba ! Es padarīšu tāpat.
24.janvāris 2013, 20:49 | links
 
Diez kas noticis ar Salmo X-Twitch pavadām. Pagājušajā gadā likās tik labas, bet šogad nu vairs ne. Pats biju liecinieks divos gadījumos kā copes kolēģim tā pavada salūza vienkārši uz pusēm. Ne griezuļi vai karabīnes, bet pati drāte neizturēja. Vienu vizuli atguvām, otru ne...
Pie tam nevarētu apgalvot, ka tās pavadas būtu baisi "mocītas" pa zacepiem vai būtu raustīti baigie džerki. Tāda vidēja vizuļa slodze.

Tad vēl viena sāpe. Siguldas "Raibajā sunī" ir makšķernieku veikals, kur cits copes kolēģis iegādājās Mistral titāna pavadas. Drāts samērā resna un solītā izturība diezgan laba. Ierāva vizuli puspuvušā zālē un pēc vieglas paraušanas pavada izjuka. Citā reizē uzlika otru un aizķēra. 0,1 mm aukla ar 2-3x vājāku testu izturēja. Pavada ne...
Šīs tiešām neiesaku.

Pats pagaidām esmu ticis pie Dragon titāna pavadām - it kā kalpo labi un cerēs, ka nekādu problēmu nebūs :)
12.novembris 2012, 10:00 | links
 
sveiki
kādas atsauksmes par "Gards" veikalos nopērkamajās pavadām, stieples LIZARD par 1.50 gab. (materiāls ASV, salikts LR)
25.oktobris 2012, 11:39 | links
 
Pagasgad stradaju ar sim pasam pavadam un nu vispar nekadu vainu nebija!
25.oktobris 2012, 10:54 | links
 
uber
man bija Kautkas lidzigs!Kadi tris zemmeri un Titana pavada Salmo Xtwitch izskatijas ka banans pectam taja pasa cope panema kautkas smuks un plink prom ir ar visu gumijas zivi un sakabi!atnaca vala taja vieta kur saspiests ta pavada ir kopa ar to plaksniti Savienojuma vieta neiztureja!
25.oktobris 2012, 10:54 | links
 
Es stīgām vispār neizmantoju ne grizuļus ne sakabes. rotiņiem un šūpiņiem lieku titānu klāt, bet vobleriem pilnīgi pietiek ar stīgu bez visām sakabēm! turklāt var ļoti ātri nomainīt mānekli.
25.oktobris 2012, 10:53 | links
 
vislabakas pavadinas ir no gitaras stigam es vinas taisu pats .noperku kvalitativas sakabes un griezulus un vis notiek ja cilvekam rokas aug no pareizas vietas nav problemu BAIGI FORSI izskatas kad 0,13 pitajai piesien 7x7pvadinu (trosi) Zivis ari smejas!
25.oktobris 2012, 10:30 | links
 
Man likās simpātiskas zaļās jaunās titāna pavadas li'dz momentam, kad izvelkot zemēru pēc pāris metieniem karabīnīte atdalijās no pavadas un aizpeldēja ar džerku! Nezinu varbūt , ka es kaut kur salažoju, bet varbūt ražotājs lažo, tāpēc jautājums ,Jums kolēģi ,vai kādam ar ir tā gadijies ???
24.septembris 2012, 09:47 | links
 
karabines*
22.septembris 2012, 16:57 | links
 
Vienozimigi japerk pavadas tad japerk atseviski pavadas, pats visu laiku ta daru, jo noverots ka ari Balzer pavadam karabines lokās
22.septembris 2012, 16:57 | links
 
Jaun;as Lucky john pavadas ari nav sliktas, kartiga karabine beidzot
21.septembris 2012, 17:02 | links
 
Bet vai 0,6mm mono auklas pavadiņa nebiedēs asarus? Parasti ir: jo tievāka aukla, jo vairāk copju.
21.septembris 2012, 16:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager