Pavadiņas

Viss par pavadiņām.
Es jau tiessi taas pavadas lietoju,ko derexx mineeja.Bet reaali taam griezzulli nestraadaa.Rokaas pannemot taas tikai pilniigi bez slodzes griezzas.Nu nezinu!!!Par piito Griezzeej mani paarliecinaaji.Nav jau pamats neticeet. :) Nekaadu super kruto paarkruto mannevajag.Man pietiks arii ar normaali!!! :) Griezeej,kas ir bekings?Es nojaussu kas.......bet paskaidro siikaak!Tevis piemineetajam TD SOL 2500 man tomeer drusku par iisu gribeessana!Itkaa jau vareet var....bet vai vajag!!!Liekas,ka tas jau buus drusku par augstu lekts! :)
derexx......Vai rotonni var slikti griezties?
19.jūnijs 2010, 10:50 | links
 
Laurīc, Tu tiešām šodien satrakojies :))))
Par pavadām - man Salmo no 7x7 materiāla patīk.
Par pītajām - lietoju Salmo Elite Braid un Power Pro. Abas labas. Arī cenas. Ja gribi superduper pīto, tad Varivas 8xbraid. Cipars arī "no augstā plaukta".
Tu kautkādā tēmā raxtīji, ka taisies 0,17 mm (aptuveni 15Lb) pīto ņemt. Līdakām un to mānekļiem (lidz 40g, arī kaukur minēji) būs baigi OK. Mazrotiņiem gan biku tievāku vajadzētu.
Par spoli. Monofīlās auklas bekingu gan biku apakšā patīt vajadzētu. Nu nemaxā tā dārgi. Un var arī vecu mono lietot, kas palikusi no iepriekšējā gada. Tāpēc ņem 2500 ismēru. Būs universālāka, kā arī isturīgāka. Vislabākais varianc, ko es varu ieteikt ir TD SOL 2500. Qualitāte un ..., bet cena lietāka nekā Exelleram.
Tight lines!
18.jūnijs 2010, 14:38 | links
 
Salmo pavadas ir tiri ok. it īpasi ir tadas pacinās pa trim ar līdaku virsuu maksa ap 2,4 ls salmo, bet maximā 1,7 tas ir loti labas un var izmantot pat vairakas copes reizes vel labas ir cannel bet tam jau cits cipars . Man liekas ka tev tie roteri galigi draņķigi griežas ja tev tik traki savērpj;)
18.jūnijs 2010, 14:18 | links
 
Gan jau esi pamaniis,ka man te nepatīk bardakot!Gribas vismaz no savas puses puslīdz korekti! :)
18.jūnijs 2010, 14:11 | links
 
Paklau... kas ar tevi... vai tiešām nevarēja uzsākt šādas diskusijas pie knifiem, vai par visu ko? :DDD Atsevišķa tēma neko nedos, ja večiem nebūs nekas runājams :DD
18.jūnijs 2010, 14:08 | links
 
Par pavadām arī nav neviena tēma,tad nu atkal kas jauns jātaisa. :)
Tātad,kādas pavadas vīri lieto uz plēsoņām.....līdakām?Kādi plusi un mīnusi?Kuras būtu tiešām uzticamas pavadas?Itkā patizls jautājums,taču lieta ir pietiekoši nopietna!Copējot ar monofilo auklu un bieži lietojot roterus saskaros ar ļoti spēcīgu auklas savērpšanos.Lietoju Salmo pavadas.Tad nu jāsāk meklēt iemesls.Un šķiet,vai tik tās nebūs pašas pavadas,kurām griezulīši nemaz nedomā griezties.Monofilo sliktākajā gadijumā var izmest,bet pīto kautkā būtu žēl...par cik nav tik ļoti lēts pasākums.Iesākumam pietiks :)
18.jūnijs 2010, 13:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager