Poperi

popcope
Vajag lielākus tilpumus lietot ;)
24.maijs 2011, 12:59 | links
 
tu doma 5 litrenes???
;DDDDDD
24.maijs 2011, 13:01 | links
 
Zivnieks, PUM neisskatās, tas isklausās. Bet, vispābā, arī isskatās - bez šļakatām, manā ispildījumā ;)
Nu bet vispār - jums te kreisais bazars par akcīzes precēm panesās :DDDDDDD
24.maijs 2011, 13:14 | links
 
Piekrītu griezējam. vislabāk ir tad kad ir dobja skaņa bez šļakatām :)
24.maijs 2011, 15:04 | links
 
Pāris gadi kopmītēs un pok`ošanā var iegūt meistarklasi :))

Pa tēmu runājot...
Man atkal kaut kā ar poperiem neveicas - cik esmu pircis, vienmēr tas burbulis nav kāds gribētos, bet šļakatas IR :))

Bet ķeras tāpat un tāpēc nemeklēju iespējas mainīt :)))
24.maijs 2011, 15:18 | links
 
Nekada bazara, mes vienkarši apspriedam ar kadu trauku var dabut PUM, ta ari nenoskaidrojam! :D
Bet ja nopietni tad es domaju, ka plesoņas piesaista kustiba un protams šļakatas, kā arī dobjā PUM skaņa!! :DDDDD
Šodien nopirku Strike pro poperi, izskatas jau daudsološs
24.maijs 2011, 15:50 | links
 
24.maijs 2011, 18:24 | links
 
Andriskkk
nomaini kātu.Jābūt ātrās akcijas.Ar ļumīgo "pokš" grūti izdabūt.
:))
24.maijs 2011, 18:31 | links
 
Ir, ir ātrās akcijas. Vienkārši veiksme uz poperu iegādi nebija manā pusē :D Vienīgi viens e-bajā iegādāts ķīnietis taisa smuku skaņu :))))

Iegādāju vēl mazo skitter pop, bet nav iemēģināts :)
24.maijs 2011, 18:45 | links
 
nu es pat ņemu extra-fast kātu, ar citu nav ko tur darīt.
24.maijs 2011, 19:24 | links
 
MP tas arī ir tā - kā kuram poperim, vienam zinu toč ka nekas ātrs nav vajadzīgs, vnk iraujas no ūdens
24.maijs 2011, 19:28 | links
 
es gan vāle ar vienu un to pašu kātu
24.maijs 2011, 19:29 | links
 
andriskkk
Esmu droš ka ar skitterpop būs netikai šļakatas, bet arī tas īstais POK!
24.maijs 2011, 22:45 | links
 
Ja ir aparāts (koka virpa) un ir galva,tad tos POK! Var uztaisīt no koka kluča pats. Pašam uztaisīt tādu aparātu un pietam pēctam ar to noķert zivi ir kudiš lielāks kaifs nekā uz pirkta konveijera radījuma :) Esmu ķēris uz sava paštaisītā necila krāsojuma poperi un vobleri...ja Jūs zinātu kas tās par sajūtām kad zivs akceptē tevis paveikto darbu-vārdiem neizsakāmi! :)
26.jūnijs 2011, 11:11 | links
 
Nu godīgi runājot virpa ir ekstra...pat man tādas ekstras nav...nākas iztikt ar koka vīli smilšpapīru utt... ritīgs roku darbs...+ vēl tas ir diezgan aizraujošs pasākums brīvajos brīžos...sūcot aliņu un meistarojot ko īpašu :) Pilnīgiem pudeļniekiem darbarīkus nedrīkst turēt rokās :D tad tur sanāks kautkāds "MŪDZIS" :D kautgan līdaka ir tas kukainis kuram interesē viss kas kustās un kas kustas tas ir ēdams...ja jau reiz uz burkāniem ķer līdakas tad nu pašiem jāsaprot,ka veikalu plauktos visi tie mānekļi ir vairāk cilvēka acij tīkami priekšmeti...pat tad kad Tu nopērc to verķi veikalā...ir jāmāk pasniegt to zivij...tapēc droši var veidot savus mānekļus un eksperimentēt...piedomāt līdzi kas vajadzīgs kas nav vajadzīgs...dzīve paliek interesantāka nekā..."Man lūdzu to vizuli! Paldies! Ne asakas!" :D Katram makšķerniekam ir jābūt ar izdomu un meistara rokām nevis tikai maciņa virinātāja meistaram! Mans teiciens ne asakas vietā ir šāds...Lai Tev vispār nenoķert nevienu zivi! Cik man ir teikuši ne asakas...tas uz nelaimi :D
26.jūnijs 2011, 11:21 | links
 
Sveiki man radās iespeja nopirkt rapala skitter pop.
Vai yas strāda labi un vai tam ir tā dobjā skaņa ko vajag vai ieteiktu ņemt citas firmas poperi?
13.oktobris 2011, 20:09 | links
 
Rapals popperis ir labais :)
13.oktobris 2011, 20:24 | links
 
skitteris patiešām ir labs poperis. Vienīgais mīnuss - balsa un augstā cena (priekš balsas materiāla). Uz asariem perfekts - noķerti daudz smuki ašie, bet pie lielākas līdakas var vizulim kirdikc pienākt (pašam gan nekas liels nav trāpījies no aszobaiņiem uz konkrēto vizuli).
13.oktobris 2011, 20:47 | links
 
vizulis labs, tik tagad uz ziemu zaļās pamazām pārvācas uz dziļākām vietām un popers vairs nav topā. man tas liekas vairāk vasaras dancināmais. bet nesaku, ka neko nevar dabūt arī tagad.
13.oktobris 2011, 21:49 | links
 
Rapalai nav neviena laba topvwatera-īpaši jau walkeri pilnīgi nekādi! Beidziet to Rapalu skandināt! Labiem topwateriem kājas aug Japānā!
13.oktobris 2011, 23:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager