IZUMI Live bait

IZUMI Live bait
Man , konkurs patika , patika arī tas , ka uzvarēja tas , par kuru es balsoju . Kaut vai biežāk būtu tādi konkursi .
27.decembris 2010, 22:24 | links
 
Mirtin, par nožēlu man, žūriju neviens neuzpirka :DDDDDDDDD
Bet vispār, pasākums kopumā man patika. Lai arī dažus tas kaitināja :DDDD, tomēr liekas taču labi, ka kautkas tāc notiek. Vai ne!?
Uz vasaru, ko garāku laikā ar varbūt lielākām balvām (tad jau redzēs no kādiem ražotājiem), varbūt varam uzrīkot ;)
27.decembris 2010, 22:15 | links
 
Es gan nebalsoju...noslinkoju..atzīšos godīgi...bet bildes apskatīju....man jau liekās ka tīri objektīvi rezultāti...te jau vairāk izskatās pēc savstarpējo simpātiju izrādīšanas:):):)
27.decembris 2010, 11:07 | links
 
Vēl tikai varu piebilst, ka konkurss bija negodīgs, žūrija uzpirkta, uzvarētājs iepriekš zināms un izumi ir sūc:D

Apsveicu uzvarētāju! Ne asakas nākamajā gadā!

Ceru, ka arī manā izūmī kāds beidzot iekodīsies un tas nebūs mans kaķis:D
27.decembris 2010, 11:00 | links
 
Mirtins tagad iespējams dillēs, eMKa pētersīļos, apsveikumi objektīvi labākajam šoreiz:)
27.decembris 2010, 09:40 | links
 
Rezultātus saskaitīju!!!
Piefiksēto balsu skaits katrai bildei, kā mani komentāri pie bildēm.
Epox, sūti man PMK ar savu izvēli uz 3 Shad Aliviem - izmēri, peldspēja, krāsa (krāsa Pink Ayu, gan laikam nav pieejama).
Arī TikaiLīdakas, lūdzu, atsūti savu vēlmi uz apsolīto 1nu ;)
25.decembris 2010, 14:46 | links
 
Nu tad ko, visi nobalsojuši???
Rīt, kā celšos (vēlu, noteikti), skaitīšu rezultātus ;)
24.decembris 2010, 20:05 | links
 
gintsgg, atbildi skatit tēmā 'Par CopesLietas.lv iespējām'.
20.decembris 2010, 01:05 | links
 
COPES LIETAS ,

Es šajā sadaļā uzdevu Jums jautājumu , skatos veiksmīgi izdzēsts , tas nozīmē ka izlasīts . Izdēst , daudz prāta nevajag , bet es vēlos dzirdēt atbildi uz savu jautājumu , citādi šis forums kļūst par viena maza karalīša lapu , gribu dzēšu , gribu nē , gribu atbildu , gribu nē , te jau sākās varda brīvības ierobežošana , labi ka šinī karaļvalstī vēl galvas necērt nost .
19.decembris 2010, 21:54 | links
 
Kurš mācēs dziļāk ielīst , tas arī uzvarēs .
18.decembris 2010, 17:56 | links
 
eMKa, Tavu foreļbildi te nevienc nepārspēj, tas točna. Tiem, kas iesūtīja 2vas reizes, iedevu foru par aktivitāti. Tātad, ja Tev tā autora viena bilde patīk, viņa apraxc kāds, vai vispābā kā cilvēx, Tev ir iespēja par Viņu pie 2vām bildēm nobalsot.
Vot tā es izdomāju, saprati! Un manc lēmums šajā gadījumā ir neapstrīdams, vot!!!!!!
Nepatīk kaukas - ej bļitkot :))))))
18.decembris 2010, 17:50 | links
 
Lasi noteikumus! :) Skaitiis...
18.decembris 2010, 12:01 | links
 
Griessēj, nu Tu pa auzām sabrauci...kāds sakars iesūtīto bilžu skaitam un lietotājam.
Pēc manas saprašanas- balsoju par VIENU bildi, kas man vislabāk patīk!!! Un te ir pilnīgi po, cik iesūtītas 1 vai 11 vai 111, tāpēc, ka balsoju pa vienu, ipio, ceru ka neskaitīsi kopā viena lietotāja visu bilžu balsis- tas nebūs godīgi, tas ka nepilnīgi nodefinēji noteikumus- pac vainīks :)))
P.S. Mans faforīc tāpt i pimaicx :DDD
18.decembris 2010, 11:31 | links
 
Bjūs jau labi. Malacis Tu esi vienalga! :)
17.decembris 2010, 21:40 | links
 
 
 
es atvainojos par savu stulbumu, bet par kaadu blogu iet runa?
17.decembris 2010, 21:31 | links
 
sapratāt "rozīņmeistari".SŪTIET VAIRĀK BILŽUS!!!
:DDD
17.decembris 2010, 21:31 | links
 
Sorre, balsošanu varēja netaisīt ;)
17.decembris 2010, 21:31 | links
 
Griezeej, taad jau konkursu varēja netaisīt, jo uzvarētājs defaultā sanāk tas, kam visvairāk bilžu iesūtīts :DDD
17.decembris 2010, 21:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager