IZUMI Live bait

IZUMI Live bait
Mirtin, nedīdies! Mums būs foršās Storm WildEye Live līdaciņas, ar ko močīt.
:))
14.oktobris 2010, 20:39 | links
 
Mirtin, tagad Tu steigsies pirkt??? :DDDD
Man jau vispābā vnl. Bet peldošo labāk nepērc. Tagad jau pa lielam virsminieku laix beidzies. Ja nu vienīgi baigā seklumā līdīsi ;)
14.oktobris 2010, 20:30 | links
 
:))))))))
gan jau ka pac arī māki infu sameklēt
14.oktobris 2010, 20:22 | links
 
tas ir no Craft? kāda viņam cena (LV un/vai TUR :DD )
14.oktobris 2010, 20:15 | links
 
Nu jā, un ja zālēs, tad tikai softplastica swimbaiti ar offseta swimbaitu āķi ;)
14.oktobris 2010, 20:10 | links
 
Man ļoti patīk Pointer100. Bet ne visur to var izmantot. 1,2-1,5m ierobežojums.
14.oktobris 2010, 20:08 | links
 
Griezeejs - vot zrja tu mirtinam uzbrauci , ja :DDDD Nu nebija tā ka par peldošo uzreiz viss kļūtu skaidrs... es tāpēc arī nesteidzos pirkt:D Ķā tev šķiet, visi ir tik gudri kā tu, ka tev pietiekpateik valki, un visiem viss skaidrs:D Es domāju, ka peldošais noteikti izšaus reizēs, kad līdakas ņem virmeniekus - vardes, poperus un citus brīnumus, par kuru nosaukumiem man nav nekādas nojausmas. Man vienkārši ir ļoti maz šādu mānekļu un pieredze neliela. Turklāt diezgan negatīva. Jā ir reizes, kad ņem, bet manā pieredzē... tomēr labāk uz tādiem, kurus var padzīt zem ūdens kaut centimetru:D Jāatzīst gan, ka lielāko līdaku skaitu vienā dienā es šogad izvilku uz absolūtu virsmenieku - popera... interesanti, kas toreiz būtu noticis ar izūmi:D
14.oktobris 2010, 20:05 | links
 
Griezēj, pēc Tavām domām, Tavā arsenālā ir vairāk kā viens labāks vobleris par Izumi? protams, var izšaut jebkurš, bet tā vispārīgi.
14.oktobris 2010, 19:57 | links
 
Kā jau raxtīju, līdakas šogad esmu ķēris tikai maijā un 1nreiz augustā nedaudz. Visa vasara zanderos pagāja. Tagad, kad laix uzlabosies, gan laidīšu līdakās. Tie zanderi jau ...
Vienkārši vilkt man nesanāk, roka pati automātiski uztwitcho. Tā pierasc :)
Noķēris esmu ar 105 fast sink raudiņu (laikam visproduktīvākā man ir sanākuse, kādas 5cas līdakas un 65cm zanderis), 105 slowsinka līnītis (tikai 2vas) un 145 dzeltenais slowsinks (1na uz 2-2,5kg).
14.oktobris 2010, 18:21 | links
 
Nesaprotu prieskam rakstit tik daudz un teret kompim tinti :D deldet pogas pa viena suda manekli..saprastu ja ar vinu varetu katru copes reizi lielities
14.oktobris 2010, 17:02 | links
 
Griezēj, cik līdakas Tu esi dabūjis uz Izumi vienkārši viņu velkot?
Kura krāsa, izmērs, peldēšanas veids Tev pagaidām ir rezultatīvākais skaitot visus laika apstākļus un copes vietas kopā?
Uz cik dažādiem Izumi modeļiem esi noķēris zivi?
14.oktobris 2010, 17:00 | links
 
Zivjuviirs, piedod. Es nemēģināju Tevi ar savu Junioru salīdzināt :))))))
Un neapšaubu arī Tavu copēt prasmi ;)
Kā arī nepārdodu es šitos swimbaitus. Vnk izbesīja, ka es saprotami uzraxtīt to blogu un citas lietas nemācēju. Nu tā, lai arī Mirtinam būtu skaidrs :DDDD
14.oktobris 2010, 15:08 | links
 
To Griezeejs. Piedod, man nav 4 gadi, un copēt, kaut vai mazdrusciņ, man liekas, ka es māku.
Pērkot jaunu mānekli, nemēģinu izlasīt visus pasaules rakstus un noskatīties visus pasaules video. Biju dzirdējis par tādu verķi - nopirku. Izklāstīju savu pieredzi. Kā jau teicu, kāds uz šo mānekli saķers vairāk zivju kā dubļi. Es pieļauju, ka tev ir kāda personīga saistība ar šiem verķiem, tāpēc varbūt tev grūtāk pieņemt, ka ne visi saprot šos mānekļus.
14.oktobris 2010, 14:48 | links
 
Nu jā. Vai nu es raxtīt nemāku, vai arī lasām tikai ...
CtrlC -> CtrlV no bloga raxta : Peldošos var izmantot kā virsmas mānekļus (poperi, walki un arī wake tipa cranki).
Varbūt es lieki wake tipa crankus pieminēju!?
Kuzmina video šis ar diezgan saprotami, krieviski gan, par peldošo izmantošanu pastāstīja.
Ne šim voblerim ir mēlīte, ne arī tā galvas forma diez vai kādu uzvedinātu uz domām, ka šo velkot ir iespējams zem ūdens dabūt.
Žēl, ka dažiem liekas savādāk.
Textam "Lēni, monotoni vilkts šis māneklis nestrādāja vispār (nelocījās, bet vilkās pakaļ auklai kā baļķis)" vispār neticu. Vasaras sākumā ar Junioru devāmies uz vieniem dārza svētkiem. Tur bija arī dīķis. Juniors izteica vēlmi špini pamētāt. Mest gan tajā laikā viņš vēl nemācēja, bet ietīt gan :)
Paņēmu līdzi uz pasācienu savu špini un peldošo asarīti. Pirms izstādes gribējās pastīties, kā šis spēlē. Spēlēja ļoti smuki. Viens svinību dalīdniex pienācis pie dīķa, kad kāds no bērniem vilka (Junioram uz šo pasākumu konkurenti uzradās), iesaucās, ka puika zivi noķēris :)))))
Par lēkāšanu.
Mans Puika pasācis arī špinierēt. Rezultāti gan pagaidām nekādi. Lai arī priekš saviem 4triem gadiem domāju ļoti labi met (jau no abām pusēm), tomēr ar mānekļa izvadīšanu ...
Esmu piešķīris viņam nelielu kastīti ar viņa špinim piemērotiem, pēc testa, dažiem mānekļiem. Starp tiem ir arī popers. Maziņš. Protams, ka parādīju viņam, kā popers jārausta, bet ...
No malas skatījos un smaidīju! Rausta ar kāta spici gaisā un diezgan jaudīgi. Pēc tāda uzrāviena popers uztaisa glītu palēcienu virs ūdens ...
Bet viņam pašam patīk kā izskatās :DDDD

Ai, man vispābā ...
14.oktobris 2010, 14:38 | links
 
zivjuviirs - ja būtu palasījies visādas forumu gudrības, tad būtu atradis arī manu tekstu, kur es Griezējam prasīju par to, kādu man pirkt un izteicu šaubas par peldošo variantu, norādot uz konkrētu vietu video. Paldies tev par to ka kliedēji mans šaubas. Peldošo tātad neņemšu:DDD Man tieši bija bažas par to, ka viņu nevar dabūt zem virsmas:DDD Lai tev ne asakas. Ja vēl kādreiz vilsies kādā māneklī... ieraksti... citiem tas būs izdevīgi:DDDD
14.oktobris 2010, 13:38 | links
 
zivjuviirs: pieliec nelielu atsvariņu būs slow sinking! ;) Nebūs 7ls jātērē!
14.oktobris 2010, 13:09 | links
 
Es parasti daru tā -ja kāds no mānekļiem neiepatīkas -spēle izskats u.t.t iemetu kādā no vizuļu kastēm lai guļ Copes reizēs kad uznāk dullums expermentiem velku ārā un cīnos līdz uzvarai.Praktiski ir tikai zem desmit vizuļiem kuri ir miroņi.Pārējos esmu reanimējis.Pat vobleri maina spēli ja tiem maķenīt izmaina ieveramās cilpiņas stāvokli.Man ir vairākas kastes kuras nepieciešamas dažādiem copes veidiem.Daunrigers sava šūpiņiem un roteriem sava.Vobleriem sava Ir arī viena universāla kurā savāktas visas top mantas.Tā man ir līdzi visos gadījumos.
14.oktobris 2010, 13:01 | links
 
Griezeej, es to tavu Izumi par velti neņemtu.
:DD
14.oktobris 2010, 12:58 | links
 
Paskatījos dažus video, palasījos komentārus netā, iegāju veikalā - ieraudzīju un nopirku sev arī vienu. Tā kā 95% darbojos ar japāņu vobleriem, tad domāju, ka būs viens skaists papildinājums manam arsenālam. Nopirku vidēja izmēra (gramus neatceros) peldošo izumi (asarīša krāsojums). Tad nu vienā copes reizē sadomāju šo kabināt virsū. Teikšu kā ir - biju ļoti dziļi vīlies.
Pirmkārt: peldošais šinī gadījumā nozīmē, to, ka vobleris ūdenī iegrimst tikai līdz pusei. Otra puse tirinās virs ūdens un ne ar kādiem paņēmieniem nevarēju to vobleri dabūt kaut 1 cm zem ūdens. Pa manam peldoš vobleris ir tāds, kas iemetot ūdenī peld pa virsu, bet, uzsākot spēli, tas tomēr iegrimst, savukārt pārtraucot - atkal uzpeld. Tagad tāds puspoperis vai puswolks iznāk.
Otrkārt: mānekļa spēle ne tuvu nebija tāda, kā biju gaidījis. Izraustīju gan tā, gan šā, bet normāku voblera izslīdēšanu uz sāniem panākt neizdevās. Var jau būt, ka mans aprīkojums nav atbilstošs šādam māneklim (pītā aukla, fast action kāts...). Neko vairāk kā nelielu locīšanos un izlekšanu virs ūdens pierāviena bīdī, panākt neizdevās. Lēni, monotoni vilkts šis māneklis nestrādāja vispār (nelocījās, bet vilkās pakaļ auklai kā baļķis).
Ja kāds mani grib pārleicināt, ka esmu nopircis kādu viltojumu, tad par 110% varu apgalvot, ka tā nav - tas ir IZUMI.
Manā arsenālā ir gana daudz līdzīgas darbības mānekļi (piemēram sebile magic swimmer), kas arī ir peldošie, kurus izspēlēt sanāk vienkārši ekselenti.
Esmu pilnīgi pārliecināts, ka kādam šis māneklis strādā vienkārši ideāli un zivis ķerās tā kā dubļi, bet mana pieredze ir šāda. Ja nebūtu žēl to 7 latu, es droši vien nopirktu un izmēģinātu tādu pašu, tikai lēni grimstošo. Varbūt tas spētu mainīt manu priekšstatu par šo mānekli.
Ne asakas!
14.oktobris 2010, 12:48 | links
 
Pieliku pie konkursa bloga klāt Epox59 vēlvienu apraxtu un bildes.
Kaut kā citi nekā nesūta. Nav Izumi, nav fočuka vai arī nemāk noķert, vai kā !?
14.oktobris 2010, 12:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager