IZUMI Live bait

IZUMI Live bait
da, neko tur nevajag ne lauzt, ne kost. Galvenais nevilkt vienmērīgi, bet apvienot asākus un mierīgākus rāvienus ar pauzēm, līdakām patīk.
21.augusts 2011, 01:30 | links
 
Veči, palīdzat. Nezinu - pirkt izumi, vai nē. It kā liekas zivīgs, bet ar spiningošanu esmu aizrāvies tikai pirmo gadu, un lielākotiesi lomi ir uz gumijzivīm. Izskatās, ka skaista spēle ir arī vienkārši velkot, bet runā jau, ka viņa spēli vajagot ''atkost''.
21.augusts 2011, 00:00 | links
 
Nupat izlasīju Ribačte s nami, ka Izumi vobleru (svimbeitu) izstrādātājs ir rīdzinieks Andrejs Šipilovs. Tas nav tas pats Šilovs?
5.jūnijs 2011, 21:20 | links
 
Ta tad par IZUMI,pagajuso visu rudeni es katra cope veltiju laiku šim maneklim,bet neko nedabuju,šogad gan saka stradat,atkodu savu speli vinam un man katreiz ir paris lidakas,tiem kas ticibu vinam zaudejusi,iesaku eksperementet un viss sanaks!:)
28.maijs 2011, 20:37 | links
 
Divžuburis Izumi garumā līdz 125mm uzlikts lai netraucē spēlei , pārbaudiju uzliekot 3žub.
Lielāku 2žub. var likt , pat labāk , saviem visiem nomainiju uz lielāku !
145mm Izumi jau citi gabarīti , trīsžuburis netraucē . Priekšējos gan visiem nomainīju par vienu izmēru lielākus .
29.aprīlis 2011, 16:15 | links
 
es atkal biju iedomājies, ka tas 2žuburis tur uzmaukts, lai netraucē spēlei :)) varbūt ja tur būs trijnieks, tas moš var ieķerties vienā eņģē :)) bet tā kā no šamiem es neko nesaprotu, tad gan jau ka maldos :DDD
29.aprīlis 2011, 15:57 | links
 
Vienā austrāliešu video redzēju, ka varot mainīt to aizmugurējo uz 3žuburi. Balanss īpaši neismainoties.
Bet kapē 2žuburis - nezinu ;)
29.aprīlis 2011, 15:49 | links
 
Sodien iegadajos no nokatra tipa (Leni grimstosais, atri grimstosais, peldosais) pa diviem lielo un videjo! Jautajums, varbut jau kautkur apspriests,bet nav laika lasit visu sadalu! Kapec aizmugure ir divzubura akis? Mana skatijuma varetu but daudzas tuksas copes! ATVAINOJOS, ja jau kads te visu so bija uzrakstijis! Un paldies tam kurs pateiks!
29.aprīlis 2011, 15:34 | links
 
epohook ja nemaldos
25.aprīlis 2011, 14:00 | links
 
Kāds varētu pateikt kas Latvijā izplata Izumi firmas voblerus un swimbaitus? Kā saucās firma.
25.aprīlis 2011, 13:51 | links
 
Lasiju , lasiju ...sapirkti Izumu ,..nespēlē un vairāki pēc kārtas un nevaru saprast .. ,kā tas var būt ,izcilāju savus ,varbūt pa ziemu ierūsējuši ,visi ''kustās '' normali .
-tagad skaidrs no kurienes tie nekustīgie Izumi.... :D :DDDDD !!!!!
-Es domāju tiem arī nav vaina , var mētāt kā vizuli ...... :D .
13.aprīlis 2011, 22:13 | links
 
Tie ir fenderētie, par kuriem te Grezeejs nesen raxtīja
13.aprīlis 2011, 22:01 | links
 
http://www.ss.lv/msg/ru/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/cooob.html

tas ir ss.lv. te lasiju,ka nespēlējot kaut kas.Tagad doma ir,ka tie arī ir pa 2.50lvl gabalā
13.aprīlis 2011, 21:55 | links
 
tikko izlasiju krievu forumā - (tiem kas māk krieviski

Господа рыбаки!Хочу Вас всех уведомить о том ,что если кто-то приобрёл воблеры IZUMI по данной ссылке:

(http://www.ss.lv/msg/ru/entertainment/h ... cooob.html)

на http://www.ss.lv , во избежания каких-либо кривотолков о работоспособности данных воблеров -данные модели ВЫСТОВОЧНЫЕ!(муляж)
13.aprīlis 2011, 21:52 | links
 
juuu jau gadu ar nepacietibu 1.maiju jaiemegina jaunie kati spoles un tad jau redzes ka bus ar lidakam!!!!
13.aprīlis 2011, 21:32 | links
 
antons: nu tad paklusee par tiem braakjiem tagad un sagaidi kaadu kjershanaas dienu sezonaa. un tad atskaities kaa gaaja ;)
13.aprīlis 2011, 16:59 | links
 
galigi paša sezonas beigas vel nebija vel kadu menesi varēja spiningot bet es uz Angliju braucu patusēt un tapec man tas bija sezonas beigas!!un tik divas copes biju un totalakas necopes dienas nevienam neņema lidakas
13.aprīlis 2011, 15:13 | links
 
mezlans!!ka gribu ta daru mana nauda pats tereju ka gribu!!!un ja tev kautkas nepatik!tad pakluse!
13.aprīlis 2011, 15:10 | links
 
Nosmējos pamatīgi - kur prāts pirkt astoņus izjūmus! Pie tam pašās sezonas beigās! Un pie tam nevienas zivis, tik pāris sitieni! Mjā, es jau neko, bagāts dara kā grib... Vispār Antūnb, man liekas, ja būtu pajēmis kādus 12 izjūmus, vismaz viena līdaka būtu noteikti!
12.aprīlis 2011, 22:08 | links
 
malacis :)
12.aprīlis 2011, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager