IZUMI Live bait

IZUMI Live bait
nu nezinu par perk pardod, bet nu domaju ka sii ir ist viet kur varu piedavat savu izzumi:).. un nu ari ,manuprat, bij tak runa ka zivi ieinterese tiesi ievainota zivs.. bet nu so velkot nu izskatas loti dziga, protams vajag macet vadit to, bet taa ka es nav no tiem kas doma petit so smuko vizuli, doduiespeju citem par sapratigu cenu:)
12.aprīlis 2011, 21:41 | links
 
Ja jau reiz par vizuļiem :D:D

Mans favorīts lielo asaru ķeršanai. Ķeras no 400-500 grami un uz augšu.


Vēl arī mikrodžigi (vai kā viņus tur sauc), kurus saucu vienkārši par mazām gumijām :D Mepps (balts) ar garo lapiņu - 2ais izmērs, ja nemaldos un balts Balzer Colonel 2,3 izmērs. Katru vasaru asari tiek noķerti ujjjj, cik daudz :))))
12.aprīlis 2011, 20:09 | links
 
Kungi nezinu ,kā jūs bet es jau entos gadus līdakas ķeru un nesūdzos par lomiem,pārsvarā tikai uz dažādiem šūpiņiem /runa ir par Usmu/
Voblerus izmantoju zandartu copē ar daunrigeri
Asarus ar visādiem loriņiem sākot no rotera beidzot ar DS un JIG Kau gan lielie kimlaki ir ņēmuši tieši šūpiņu
12.aprīlis 2011, 19:57 | links
 
Līdaka tak grābj visu, kas kust. Nedomāju, ka izmantojot Izumi pēkšņi būs superlieli lomi :))

Visu jaunību ķēru pārsvarā uz šūpiņiem, tā kā tos tālāk varēja aizmest, kas bija svarīgi, jo ķēru no krasta. Un nevaru teikt, ka izmantojot voblerus pēkšņi sāktu palikt labāki vai daudzskaitlīgāki lomi :)

Pie līdaķu copes lielāks faktors ir veiksmei, tad jau nāk visādi brīnumi :))))

Pie sapaliem, asariem un citiem kustoņiem gan varētu būt labāki rezultāti, bet tā kā ķēris neesmu uz Shad alive, tad nevaru droši teikt, tikai spriest :D
12.aprīlis 2011, 19:45 | links
 
+1
peedeejos gadus piekjeru sevi piedomas, ka gruuti ir novilkt robezhu kuri maaneklji un pribambasi ir paredzeeti ziviim un kuri makshkjerniekam.
12.aprīlis 2011, 19:42 | links
 
kautvai ka you tube ka krievija ker pat uz burkanu un lidakas keras!!
12.aprīlis 2011, 19:39 | links
 
http://youtu.be/Xft32DlzXN8

meklē netā - nav milzums info, bet ir. Neko daudz jau izstāstīt nevar. ar šo mānekli var lieliski atdarināt jebkuru zivs uzvedību.
12.aprīlis 2011, 19:38 | links
 
Bābiešiem zelts, mums - izjūmī :))))

Labi izskatās un smuki spēlē :D:D


P.s. par cik esmu puslīdz tumsonis spiningu kātos (parasti kaut kādu nopērku un tad ar to arī ķeru).

Kāds tad kāts nepieciešams, lai izumi strādātu? :))))

Ja māk, tad jau var izspēlēt kaut ar slotas kātu :)
12.aprīlis 2011, 19:36 | links
 
Nelamājiet lūdzu, bet pastāstiet man, tumsonim, a ko tā rozīne ir tik īpaša, lai pietaisītu n simtus postu par to?
Brīžiem liekas, ka atšķiras no citiem svimbeitiem ar to, ka par Izjūmu daudz muld, bet ar daudziem citiem vienkārši un efektīvi ķer :)
12.aprīlis 2011, 19:32 | links
 
tad liec viņu sadaļā Pirkt/Pārdot. ;)
Lūdzu nesāksim atkal vakardienas murgu par Izumi. :D
12.aprīlis 2011, 19:20 | links
 
vizuli kuru es pardosu ir shad alive 120, asaris.. pa 5ls.
12.aprīlis 2011, 19:18 | links
 
juu izumu jamak vadit-spelet!
12.aprīlis 2011, 19:11 | links
 
pie IZUMI nopietni jāpiestrādā+kāts.
12.aprīlis 2011, 18:56 | links
 
kas par paregojumiem??:)
12.aprīlis 2011, 18:52 | links
 
sāk piepildīties griezeeja pareģojums!!!
12.aprīlis 2011, 18:49 | links
 
ķeru pārsvarā ar rotiņjiem, un man ir izumi un zeel ka man ir :D.. ja man kads teiks ka jamak stradat ar vinju nu tad vinjam ari varu pardot pa sapratig cenu!:).. lietots tik vienu copes reizi..rakstiet privati, jalgava.
12.aprīlis 2011, 18:27 | links
 
Uz Izumi varēja būt sitieni bez copēm? Man liekas, ka āķi to neatstātu bez uzmanības.
Man Izumi manas nemācēšanas un negribēšanas dēļ pussezonu praktiski nostāvēja kastē. Pāris reizes uzmetu, nekā... Neticēju sev, nerunājot par mānekļiem. Tad ņēmu un mācījos, strādāju pus dienu. Un rezultāti bija! Un tagad jau būs vēl!

Ar rotiņiem tieši tāpat. Bija nez no kurienes ielīdusi doma, ka rotiņi asariem tikai. Jo vienmēr tie bijuši bija. Tad necopē paņēmu Mepps Aglia varavīksni un turpmākās copes tajā ezerā vilku visas līdakas tikai uz tā!
Arī manas domas ir - māneklim spēli vajag meklēt, vajag ticēt un meklēt zivi, nevis mainīt mānekļus. Man ir viens drausmīgi nolupis, paša pielakots DAM šūps, kuram esmu pakaļ niris, lai tikai nepazaudētu, jo man viņš sadaļā pie bezproigro6nij! ;)
12.aprīlis 2011, 12:05 | links
 
roolizs
kurā vietā tas tā izskatās...es ar gribu redzēt...
12.aprīlis 2011, 12:01 | links
 
:DDDDDDDD
labs ir!!! lai tev ne asakas!!!
:DDDDDD
12.aprīlis 2011, 12:00 | links
 
izskatās,ka Jūs domājat,ja ir Izumi tad zivis stāv rindā pēc šiem:DD
12.aprīlis 2011, 11:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager