Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Ko jūs sakāt par šo auklu priekš mikrodžiga?

Berkley NanoFil 0.0723mm 125m 3.357kg
12.aprīlis 2013, 20:21 | links
 
Paldies visiem par info.Nu 3d kad braukšu uz Rigu tad jauzzvana uz fishbon,tur šķiet ka šie kāti ir vislētākie uz doto momentu, un arī vislielākā izvēlē.
12.aprīlis 2013, 14:58 | links
 
2 jenots13
Calzante ir ok kāts. Visvairāk vienu viet calzantes redzēju Gold fish uz lubānas ielas. Solida tipa kātiem pati blanka būs ļūrīgāka, kā tubulariem, bet starp solidiem ir izņēmumi, ir 2,21m SS - short solid calzante ar saīsināto spicīti līdz 6 gr., kurai kāts ir saturīgāks par tāda paša auguma parasto solidnieci - ļoti interesants kātiņš. Vēl labs ir hard solid līdz 8 gr, tas varētu būt kompromiss starp solid un tubular. Calzantes ir ražotas ķīnā, viņas ir radītās kā Finezza nova dublieres, calzantei ir tāds pats grafīts kā iepriekšējiem finezu modeļiem.
12.aprīlis 2013, 14:47 | links
 
Nu ja to EX gan nepaskatijos,varbūt arī tapēc tāda cena.Bet reāli ar ko tas EX (Ķīnas) atškiras no Japanas Calzantes? Gan jau ka blanka taču viena un tā pati ne? Vai es kļūdos?

jenots13, 12.aprīlis 2013, 14:11

Godīgi hvz, jo cik meklēju Calzante parādās tikai japāņu lapās, iespējams ka šis ir domāts viņu iekšējam tirgum. Cik atradu infu tad abas taisās vienā ķīnas rūpnīcā... Iespējams ka ne ar ko viņas neatšķiras, jo cenas ar cik skatījos bija līdzīgas.
12.aprīlis 2013, 14:44 | links
 
Un fišbons Kalzantes piedāvā par 95 -105 Ls.
12.aprīlis 2013, 14:30 | links
 
Pirms trim dienām Fišbonā tie kāti vēl nebija (tāpat kā jaunās LJ gumijas, Grafītlīderi un Tiogas), it kā nedēļas beigās gaidot pievedumu. Starp citu, Fišbons vācas palēnām ārā no Beikerstrītas (Biķernieku 1), būšot Dreiliņu rajonā, uz Ulbrokas ceļa blakus tam krodziņveikalam (ķošča ar kaķi vai kaut kā tā). Sanāk netālu no Goldfiša, vienīgi Ulbrokas kapi pa vidu...
12.aprīlis 2013, 14:28 | links
 
Nu ja to EX gan nepaskatijos,varbūt arī tapēc tāda cena.Bet reāli ar ko tas EX (Ķīnas) atškiras no Japanas Calzantes? Gan jau ka blanka taču viena un tā pati ne? Vai es kļūdos?
12.aprīlis 2013, 14:11 | links
 
Lūk skatijos ss.lv laba aukla mikrodžigam un salīdzinoši lēta.
http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/bxfbkk.html

Pats ar tādu lietoju,pirku pagajušajā gadā pa 33ls ja nemaldos.Divatā sametoties var tikt pie labas auklas katram pa 75m sanāk pa 10,5ls.Protams,ja kāds nav jau paņemis.Tas tā ja kādam intresē.Tomēr sanāk par 30% lētāk :)
12.aprīlis 2013, 14:08 | links
 
Nu Gold Fish arī ir atlaides, turklāt jāskatās ir Calzante un ir Calzante EX ;)
12.aprīlis 2013, 14:06 | links
 
Nu kadas 3 nedeļas atpakaļ biju Goldfisha,tur tie kāti maksāja 140 ls :D
tad jau labāk uz Prūšu ielu SS,bij sludinājums ka pa 105 ls ir tieši Calzantes.Ar atlaidi gan jau pa 100ls dabūšu :)
12.aprīlis 2013, 14:03 | links
 
Vari ieiet Prūšu ielā, un vēl uz Gold Fish aizbraukt - gan tur būs kāds no šiem!
12.aprīlis 2013, 14:00 | links
 
Nu nakamnedēļ jābrauc uz Rīgu tad būs jaieiet Prūšu ielas veikalā un japatausta rokās kāds katrs ir.Un tad jau arī jaizdara izvēle.Nez Fishbon veikalā arī šie kāti ir uz vietas? Vai tik e-bodē.
12.aprīlis 2013, 13:58 | links
 
andreiko-> Nu nevajag jau uzreiz iekrist galējībās. Es lietoju pīto no 0.09 līdz 0.13. Un pamatā mono pavadiņas no 0.16 līdz 0.25. Varu copēt arī lielā straumē ar mikro gumijām, kā arī izvilkt lielu zivi bez problēmām. Ja zivs kaprīza tad lieku vieglākus svinus un tievāku pavadiņu. Pavadiņas garumam ir diezgan liela nozīme. Vai vajag paskaidrot kāpēc?
12.aprīlis 2013, 13:52 | links
 
Es vairāk tā ka spiežu uz gumijām,nu ar T skaidrs ka būs universālāks.Bet man šai gadijumā gribas to copiti just rokā.Bet ar S spici cik saprotu tad labāk copi redz pēc spices gala,nevis jūt rokā.
12.aprīlis 2013, 13:51 | links
 
No Calzantes ieteiktu GOCAXS 762UL-S - Solid spice, 0.5-6 gr, 2.29m, un Ex-Fast
12.aprīlis 2013, 13:49 | links
 
Mazkalns
Man prieks,ka kādam mani padomi ir līdzējuši. ;)

Vīri,nejauciet mikro/mazos/un visus pārējos džiga mānekļus vienā putrā.Dažādās situācijās var izlīdzēties ar to kas ir vajadzīgs,nevis ar to kas ir pa rokai.Man patika Andreiko posts.Čomam ar izpratni un humōru viss ir bumbās.:))
12.aprīlis 2013, 13:48 | links
 
V.S.O.P.
Tātad labāk tomēr ņemt to 0,6-8gr vai ne? Būs "skanīgāks" rokā.
12.aprīlis 2013, 13:48 | links
 
jenots13
Par Calzanti, ja ņemsi S, tad tas būs vairāk piemērots tieši MDž, ja T, tad tas ir vairāk universāls, ja grib patvičot kādu sīko voblerīti u.t.t.
12.aprīlis 2013, 13:47 | links
 
Es uzskatu,ka līdz labiem kātiem ir janonāk pakāpeniski.Sāku es vispār ar Salmo 3m Diamond ar testu piķis viņ atceras vairs un monofilo 0,15mm asarus vilku,bet kaifa no tā maz.Tad parādijās pirmie elit gig master kāti pārgāju uz to,sajūtas jau daudz foršakas.Tests bija no 2-12 gr laikam.Tad copeju ar Salmo Grand mazo spoliti.Pagajuša gada nopirku Mikro tech ar 0-8gr testu,kāts vēl labāks.Prasījās nomainīt spoli.Nopirku technium 1000 izmeru un auklu Silver Thread eye catch 4lb(2kg tests),aukliņa forša,lido tālu.Pirms tam paproveju nanofilu,teikšu tā to sūdu redzēt vairs negribu :)
Tagad nāks jaunā sezona un doma ir paprovēt Calzanti vai Tiogu,bet vairāk velk uz Calzanti jo dizains kautkā patīk labāk :) tikai nevar saprast ko ņemt to 0,5-6 gr vai labāk 0,6 -8gr ar garumu 2,21
Cik saprotu tad pirmais variants ir ar Solid spici,un otrais Tubular.Tātad ar otro varētu visu to procesu labāk just rokā vei ne?Varbūt kads ir palietojis kādu no šoem abiem variantiem un var pakomentēt? Džig galvas parsverā taisos izmantot no 3-5gr.

jenots13, 12.aprīlis 2013, 13:30


Ļoti pareizi esi par kātu izprātojis.
12.aprīlis 2013, 13:45 | links
 
Cik saprotu, tad mikrodžiga galvenā būtība un sūtība ir - ļoti mazas džiggalvas un ļoti tieva aukliņa, viss ir tik miniatūrs, ka krīt virsū arī pierijusies zive. Tieva aukla ir vajadzīga, lai dzelmē varētu nogremdēt maziņu mānekli ar mazu džigu. Stiprā straumē nekāda mikrodžigošana nav iespējama.
Ar pavadām vai to garumu te nav pilnīgi nekāda sakara (pavadiņu, protams, var lietot).
Citādi sanāk - uztin uz spoles 0,30 striķi, pieliek 0,10 pavadu un lepni mikrodžigo? Te jau pat ķīsim ir jārēc... :D:D:D
12.aprīlis 2013, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager