Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
aizķērusies rudens partija iet ka jaunā pavasara partija hehe :D
22.marts 2013, 11:11 | links
 
Runājot pa jaunajiem kātiem Mikro un Makro tad nu šo kātu cena Salmo veikalā ir uzpūsta mākslīga 36ls ja šā kāta pašizmaksa ir 18ls nu bet reklāma ir laba šiem kātiem uztaisīta un 36ls šie kāti nav vērti ja ņem vērā pašizmaksas!
22.marts 2013, 11:08 | links
 
maituputns
Pilnīgi tev piekrītu pa Team Salmo kātiem piemaksā 20-40ls un var nopirkt Graphiteleader Calzante
Nu tā cena Salmo ir neadekvāta tāpat kā Lj gumijām pagāšgad bija viena cena šogad solija ka būs zemāka bet nekā nav zemāka cena Salmo princips kamēr ir aitas tikmēr jācērpj tās jāsmeļ krējums!Kad prece neies tad nolaidīs cenu!
22.marts 2013, 11:05 | links
 
Ja cena būtu zemākas tad arī pieprasījums un pirktspēja būtu lielāka un līdz ar to tirgus ar palielinātos!
22.marts 2013, 11:02 | links
 
Mazs tirgus,mazs tirgus,maz var pārdot .... Tad jau benzīnam Vācijā vai Francijā būtu jābūt divreiz lētākam, ju tur tirgus lielāks :))) Dzīvē tā nav. Vienkārši pie mums nevar uzlikt lielāku cenu, jo tad neviens nepirks un bizness vispār nebūs :))
22.marts 2013, 10:59 | links
 
Pie sava garā pentera aizmirsu pateikt ka jau pagājušo sezonu tirgū ir parādījis tāds brends ka L Baits - tās ir ēdamās gumijas, kas ražotas Latvijā - Daugavpilī - cena viņām par paciņu apmēram tāda pati kā LJ Pro gumijām, bet ķer labi, un šosezon būs vairāki jaunumi, gan modeļu klāstā, gan piemēram peldošais ēdamais silikons.
22.marts 2013, 10:58 | links
 
Cenas ir kā cenas...vienkārši LV algas neatbilst cenām!!!:)))
22.marts 2013, 10:49 | links
 
mja jūtu ka tautai ir sakrājies cepiens :))
Pats arī strādāju ar importu/exportu līdz ar to zinu lietas, kas kā notiek. Varu teikt tikai to ka mēs nevaram salīdzināt Latvijas tirgu ar piemēram Krievijas vai Ukrainas. Tie ir nesalīdzināmi lielumi, tapēc arī sanāk ka mēs maksājam par vienām vai otrām lietām vairāk, un tas sortiments ir tāds kāds viņš ir. Ja Salmo ražotu šīs gumijas šeit Latvijā, tad protams, būtu nesaprotama šāda cena. Bet ja viņi ražo Ķīnā, tad ir jārēķina, transports, muita, nodokļi, plus vēl apjoms ir jāņem - nevar iepirkt desmit paciņas, tad vēl tāda lieta kā stock uzturēšana, kas arī maksā naudu - vismaz 1% mēnesī, nerunājot par algām, telpām utt. Personīgi no Salmo es pērku tikai šīs te gumijas. Viņas zivis ķer, produkts ir labi, līdz ar to mani īpaši nekrata cena. Gadā nopērku max 10 paciņas dāžādu gumiju. Pārējo gan visu pērku Maskavā, vai sūtu no Japānas. Kapēc? Tapēc ka to ko tur tirgo Latvijā dabūt var vai nu daļēji, vai vispār nevar. Nesaku ka Salmo ir slikts, šis ir tikai mans viedoklis, bet es tomēr izvēlēšos nopirkt piemēram Graphiteleader Calzante, nevis Team Salmo Tioga. Kaut arī kāti nāk no vienas rūpnīcas, utt. utpr. Varbūt neesmu patriots? Neatbalstu Latvijas brendu, ražotāju? Hmmm, godīgi man poh... tā ir katra paša izvēle ko pirkt, kur pirkt un kā pirkt. Salmo ir malači tāda ziņā ka viņi iegulda naudu un resursus produktu attīstībā un jaunu produktu veidošanā, tā tik turēt!
22.marts 2013, 10:45 | links
 
Vienkārši es tā padomāju, vai tās gumijas ir tik milzīgi dārgas un izlietojas tādos daudzumos? Es te pāris reizes iebraucu Ķīšezerā un pa tām trim reizēm man saplīsa viena gumija, ko vēl var sakausēt. Tiesa gan zivis baigi daudz nenoķērām, tāpēc arī nav lieli zaudējumi. Bet jebkurā gadījumā, aizbraucot 3-4 stundas paspiningot manuprāt 2 gumijas pazaudēt pa 1Ls nav daŗgs pasākums. Es vienkārši rēķinu salīdzinot ar mūs pludiņnieku vienas dienas sacensību izmaksām, kas sastāda ap 40-50Ls.
22.marts 2013, 10:10 | links
 
Es arī pagājušo gadu kaut kādas ēdamās gumijas pirku pie Ināras Kohas bodē pa 50 s. Vai tā ir laba cena? Un cik maksā tās Tiogas un Pontoni un citi normāli brīnumi? Nu vismaz pēc jūsu domām kāda būtu normāla cena?
22.marts 2013, 10:03 | links
 
vo vo :D
22.marts 2013, 09:20 | links
 
būtu baigi forši, ja varētu kāds izveidot sadaļu "cenu politika" un diskutēt tur, nevis sadaļā mikrodžigs.
22.marts 2013, 07:42 | links
 
heh bet vnmer jau var paskaidrot! ka tad isti ir Tur! :D :D
22.marts 2013, 00:28 | links
 
visu izlasīju pareizi, kā jau teici, ne asakas tik un tā:D
22.marts 2013, 00:05 | links
 
a tu izlasi velreiz par kadu veikalu es tur rakstiju! jap ar tirdzniecibas un razotni viena katla sferu esmu uz jus tikai ar pliku razotni esmu saskaries!
22.marts 2013, 00:02 | links
 
Juutu, ka nepiecieshams razredzitj obstanovku :D

http://www.youtube.com/watch?v=-e00TPb9HmI

B0cmanis, 21.marts 2013, 23:51


Bocman, labs :D :D :D :D vot jā heh ierēcām aii uz miegu labu! ne asakas vīri tik un tā!
21.marts 2013, 23:57 | links
 
latvians88- nu vecīt, ja tu salīdzini cenas ar inet veikalu un veikalu. un nesaproti kāpēc cenas atšķirās, tad ir skaidrs, ka tu esi tālu no tirdzniecības sfēras, pat ļoti tālu.
21.marts 2013, 23:53 | links
 
bet nu ko nu tur muldet pirksim gumijas katus spoles un vienkarsi copes mierigi gan jau bus labi ari pie mums kadreiz :D :D heh
21.marts 2013, 23:53 | links
 
Juutu, ka nepiecieshams razredzitj obstanovku :D

http://www.youtube.com/watch?v=-e00TPb9HmI
21.marts 2013, 23:51 | links
 
viena prece-divi viekali
1)razotaja veikals 2)i-neta veikals
razotajs pardod net veikalam bet net veikals tirgo 10-30% letak neka pats razotaja veikals kapec? reklama utt! hmm kaa net veikals vareja paliist zem 30% un joprojam nopelna? razotajs pardeva preci net-v, par realo vairumcenu nopelnot tirgojot preci net-v bet pats razotajs tirgo vel treknak neka net veikals! reklama? reklama ir iespeja palielinat pieprasijumu padarit vairak redzamu bet ne padarit preci vairakas reizes dargaku ja tas iet ieksaa visa bet izdalas uz parejam precem! sarazosi neparadisi-nepirks! pirks to ko dzirdejusi ieteikusi redzejusi!
pielauju Salmo solis bus netirgot net veikaliem vienkarsi savu preci! bet tas vis vienkarsi manas domas :D :D :D es par savejiem bet tikmer kamer vini neatrodas jau man aizmugure izmantojot ta teikt patriotisko atbalstu rupji sakot!
21.marts 2013, 23:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager