Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
To siers.
Power Pro 0.06-0.08 cena salmo veičos ~10ls ja kas daudz no mums interesējošām lietām un jautājumie var atrast palasot mazliet atpakaļ tēmu:) Jo jautājumi ja netatiecas uz kādu konkrētu interesējošu lietu teiksim auklas tipu, kāta modeli, vai konkrētas spoles parametriem dublējas :) Piemēram mani nomocijuši zirga zobi pēdējās copes asari rupjāks par 100gr. retums. Lietoju Laimīgā jāņa tvisteru kompāniju &ko kopā ar kreitch ēdamajiem viss, viens pīpis 30gr. ēd visu rupjais neņem, vai arī uzsit sekundi patur kāts ripa ,bet galā čušsššššš :(
20.jūlijs 2012, 23:47 | links
 
manaa skatijumaa Ponton pitaa aukla ir pietiekami laba
20.jūlijs 2012, 22:47 | links
 
sveiki.
Mans komplektiņš ir::Salmo ELITE JIG MASTER kāts,ar OKUMA SAFINA NOIR 20 izmēra spolīti.Auklu nēesmu vel atradis,varbūt varat ieteikt kādu labu pīto auklu saprotamās cenās.(komplekts nav no dārgā gala)::::)))))))
20.jūlijs 2012, 22:42 | links
 
To krists.
arī sapņu komlekts stradic fml+tevis ieteiktais croix. biju aptaustīt ,info ievilku pie sportistiem teica ,jap Zer GUtt!
20.jūlijs 2012, 21:10 | links
 
uber, ne pa tēmu, bet man divi ekonom klases šimaņi iet jau kuro sezonu,vienam 7tā, copēju stipri intensīvi! Nesaku jau, uz apkopi rūcoši ir bijuši un tagad,pussezonā jau atkal ikdienas spolei jūtu pārmaiņas uz slikto pusi..... BET par to naudu.....
20.jūlijs 2012, 20:44 | links
 
uber - var jau būt, ka nākošais nanofil izlaidums būs veiksmīgāks, bet nu patreiz vairāk uzticos pītajai... tas, ko redzēju un pārbaudīju - mani nepārliecina...

Stradic 1000 FML izmaksās virs 100 lvl. Pagaidām esmu lietojis maz, bet patīk... spole ļoti viegla, patīkama gaita un labas metiena īpašības kombinācijā ar tievu pīto.
20.jūlijs 2012, 20:41 | links
 
Personīgi uzkatu ka nanofils ir ,jaunums ,nākotnes tehnoloģijas ,kuras atīstās uzreiz nav labākais variants, bet ko dod nanofils salīdzinājumā ar pīto auklu tālāku iemetienu, pītā spurojas nanofils arī ,bet mazāk, klusāku gaitu , auklu jūtība apmēram vienāda. Pie mīnusiem nanofīla auklas neizturība mezglu vietās ,ja šo mīnusu novērstu tad jau tagad naniks izkonkurētu pītās. jo naniks ir nākotne, bet savukārt pītās ir vakardiena :)
20.jūlijs 2012, 19:39 | links
 
To mezkalns.
Mjā shimano ir stāts, kā ar pareizi veidotu vārdu un P.R. var tirgot kakas. Nesaku ka šimano dārgais gals ir kaka ,bet līdz exage uz spolēm var neskatīties. Protams bums zelta rokas ,lai saules mūžs viņam ,bet spoli tev tik un tā būs jāmaina :/ Tomēr jāsaka ka es nebūt sevi neuzskatu par expertu, bet jau par advencētu amatieri tāpēc mans viedoklis ir gluži subektīvs :) Ja es pirktu no spolēm tad pirktu stradicu, jo visi kas lieto atsaucas ļoti labi un stradics ir atjaunināts (stradic C14 FML) ir speciāla spole priekš Ultra laight kātiem :) cenu nezinu bet lēti nebūs.
20.jūlijs 2012, 19:20 | links
 
Pastudēju biku youtubē par M jig, uzzināju biku priekš sevis jaunas lietas, kam interesē tur vēl vairāki ir it sevišķi tiem kas grib sākt, vai saprast kas tas MJ ir
http://www.youtube.com/watch?v=QxgbyDrQ9CQ&feature=related
20.jūlijs 2012, 15:32 | links
 
senx uber, jāpamēģina
20.jūlijs 2012, 13:48 | links
 
pievienojos uberam! tik ar nanofilu nechakaretos
20.jūlijs 2012, 08:55 | links
 
Uber - spole Shimano Catana1000. Jāsaka ka man viņa galīgi nepatīk. Pēc sešām, septiņām copes reizēm nobruka gultnis. Nu OK, samainija par garantiju. Pēc gultņa maiņas sākās problēmas ar lociņu - neatlec līdz galam ciet. Tagad vēl nevar atvērt ar pirmo reizi - tikai līdz pusei. Ar otro piegājienu aiziet. Jādod Bumam lai apzaveras kas par vainu, varbūt varēs salabot.
20.jūlijs 2012, 08:52 | links
 
jurist iesācējam power Pro aukliņa 0.06-0.08 divu iemeslu dēļ -
1) cena
2) kvalitāte
Pēc tam jau varēsi (ja iepatiksies), apgūt nanofīlu ,vai dārgās auklas unitika, vai varivas .
20.jūlijs 2012, 08:42 | links
 
to jurists... uzmet aci iepriekshejai sarakstei
20.jūlijs 2012, 08:40 | links
 
iesakiet lūdzu piemērotu pīto iesācējam šajā jomā
20.jūlijs 2012, 08:09 | links
 
to siers... ja mazos dzigus mētāsi ar tādu bomi, tad ar garantiju nepatiks... ne jūtība, ne tu sapratīsi, kas notiek ar to dzigu u.t.t. micro dzigoshana nav universals attieciba uz aprikojumu.
20.jūlijs 2012, 07:38 | links
 
Ja uzliks plānu aukliņu 0.06-0.09, tad jau aizmest kaut cik varēs, bet vai ir jēga? Nekāda prieka ar tādu slotaskātu asari vilkt nebūs, kā arī džigiņu vispār nejutīsi, kas ar viņu notiek :))
19.jūlijs 2012, 13:33 | links
 
Liepājniekā (tajos minētajos 1-2m) izmantoju džigiņus 2-4gr svarā. Ja ir zāle apakšā, tad 2-3gr, bez laišanas uz grunti (kā jau Urmaas minēja), ja apakšā nav zāļu tepiķis, tad 3-4 grami, atkarībā, cik tālu jāmet :)
19.jūlijs 2012, 13:31 | links
 
Iemest kaut cik jau varēs, bet visticamāk spicīte būs stipri par cietu...
19.jūlijs 2012, 12:29 | links
 
Vai tas špiniem testus tā pat ot baldi raksta virsū? 10-35 visforšāk metīs gramus 15-25-30, atkarībā no tā vai reālais tests ir pazemināts vai pārspīlēts. Mest 5gramus būs gandrīz tāpat kā ar slotaskātu. :) varēt var, bet cik tālu un kāds no tā kaifs?

Nu tak pamēģini iemest 5gr ar savu kātu, pie reizes redzēsi kas ar tādu svaru notiek resnāku auklu.
Un pēc iemešanas, pamēģini pēc izjūtām saprast, kas ar to māneklīti notiek zem ūdens.
19.jūlijs 2012, 11:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager