Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
to Duglas! Labas un kvalitatīvas čeburaškas manuprāt ir daudz piemērotākas nekā džiggalvas. Plusi - lielāka kustības brīvība, iespēja manevrēt ar āķu lielumu, tievumu un kvalitāti. ērta mainīšana, ja runa ir par izjaucamajām čeburaškām (ar izņemamu ausi)...
asaru shodu mazināšanai varianti daudz, tik neviens nav 100% drošs :)))
pamatlietas 4:
1) spoles bremzi nenogriez pārāk stingru, labāk vājāku, jo ne jau uz zandartiem ej;
2) ja izmanto pīto, tad iesaku fluarkabona līderi (0,14 līdz 0,18), tas dos papildus nelielu amortizāciju;
3) āka tievums - man pašam patīk Owner treiler āķi, bet tie ir visai tievi un viegli griež asara lūpu, iespējams var izvēlēties nedaudz resnāku āķi, bet nepārspīlējot;
4) velkot neatbrīvot auklu, jo džigs ar savu svaru veinkārši izkritīs no pastaipītās lūpas...

u.t.t.

ne asakas!
16.jūlijs 2012, 20:52 | links
 
par st.croix tournament Light walley sēriju (finesse) var teikt tikai labus vārdus, bet Avid gan es diez vai skatītos Lightu, Mediums vai medium hards jā...
iepriekšējā postā ar extra laitu bija domāts ultra light... vienkārši bija doma rakstīt par kātu akcijām, bet, ko tik lielos sīkumos krist... :))
16.jūlijs 2012, 20:45 | links
 
uber> vari pameiģināt arī calzanti no grafītlīdera un pasavērties uz St.croix kātiem avid, tournament sērijās.
16.jūlijs 2012, 20:23 | links
 
Super paldies :) kādu dienu atradīšu laiku ieiešu aptaustīt :)
16.jūlijs 2012, 18:34 | links
 
Uber - kapteina333 ieteiktais kāts ir foršs un, ja nav doma iet sportā un meklēt kātu ar, kuru var darboties arī ar 1 gramīgām čeburaškām , tad būs ļoti ok, jo tā jauda ir pietiekama arī mazo voblerīšu līdz 5-6 g izraustīšanai. Kāts visai universāls. Ņem vērā, ka kāts ir viendaļīgs! Ja skaties uz tīro micro džigu tad pakonsultējies ar ginchu no e-boat.lv par Shimano Soare Game (tests līdz 4 g un jutīsi katru sīkāko niansi) vai Graphiteleader Finezza Nuovo SS (short solid) (tests līdz 6g) – man liekas, ka maitasputnam šis modelis ir – tiesa cena pārsniedz Tavus noteiktos grieztus. Abi nebūs tomēr universāli un jaudas ziņā objektīvi zaudēs LESLF, jo tas ir laits ne extra laits. Man pašam ir Graphiteleader Finezza Nuovo T – līdz 8 g. Izraustīt var arī kādu mazo voblerīti – līdz 56Rigge deep... lielākus nersiskēju likt... un, ja nepieciešams rotiņus pamētāt. Var apskatīt Majorcraft KG Lights sēriju. Gan jau vēl, ko speci ieteiks...
16.jūlijs 2012, 18:00 | links
 
Uber - viennozīmīgi LES70LF
16.jūlijs 2012, 17:39 | links
 
tencinu visus par padomiem, ja tauta saka ka ar čeburgenu var labi mānīt, pamēģināšu, es kaut kā skeptiski līdz šim uz to skatījos. Par to raužanu iz lūpas varbūt tā arī ir, japaskatās

tonis, apkaunies vienreiz , savācis visus manus kvokus un tagad gudrs padomus dot ! Visi ziniet, ka tonis tos brangos svensonu asarus ar kuriem viš ziemā lielījās nevis copēja , bet izsita ar maniem kvokiem. Protams, kad tāds svensonu zilasiņu asarītis ierauga lačplēša tonis kvoku, aiz bailēm ne tik no ūdens izlēks , bet pats arī zvīņas sev notīrīs un uz panas uzgulsies
16.jūlijs 2012, 15:03 | links
 
labu laiku domāju par jaunu kātu izsakat domas moš lietojat jau šādu Shimano Dialflash laight jaunums tāpēc nav nekādas infas ,cena līdz 150ls. Cenas kategorijā piedāvājumi ir daudz ,bet viedokļu vēl vairāk. tāpēc kāds nevarētu ,kas jūt ka riktīgi šarī šinī lietā ,normāli iztirzāt un objektīvi +un - pateikt.
16.jūlijs 2012, 00:24 | links
 
Duglas es ieteiktu spoles frikcionu pieregulēt tā lai asaris neplēstu lūpas. Vai vnk tu pa ātru centies izvadīt zivi ,vai kāts tev par cietu, jeb kāda izmēra ofsetniekus tu lieto. Par čeburāškām man ar viņas visvairāk patīk pirmkārt copes ir biežāk zacepu nezkapēc liekas ka ir mazāk un pavisam noteikti ar čeburašku lido tālāk .ideālais svars 3gr uz 1" tvisterīti , ideālais tvisterīts noteikti uz šobrīdi LJ White devil:)
15.jūlijs 2012, 22:23 | links
 
tas pat nav vieglais dzigs LV izpratnē.... lai labi mestu 3 g vajag kātu ar testu līdz max 8g... lai daudz maz mestu vajag kātu līdz max 12g ar nosacījumu, ka ir laba aukla, tieva diametra - pēc japāņu klasifikācijas PE 0,3 - PE 0,6....
15.jūlijs 2012, 22:21 | links
 
Kāds lieto kātu Mikado superlight spin up to 17 g, 210. baigi sūdīgi iemest tādus 3 gramīgus mānekļus. un tas laikam neskaitās mikrodžiga kāts, vai ne?!
15.jūlijs 2012, 22:03 | links
 
tiko tādu romānu uzrakstiju tikai ,kaut kāds gļuks ... nepievienojās:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
15.jūlijs 2012, 21:53 | links
 
kads lieto daiwa megaforce 220 (1-9 gr)? ko teiksiet par so katu?
15.jūlijs 2012, 20:59 | links
 
Paldies,suhin.
Cik smagas zivis var izvilkt ar šo kārtu.(max)
Šis būs piemērots priekš manis:)
15.jūlijs 2012, 20:48 | links
 
No personīgās pieredzes - lietojot pekaušsvinu (čeburašku) + āķi - asaris dziļāk ierij, līdz ar to mazāk nogājieni.

Ar džiggalvu vairāk nogājienu. Ar pekaušsvinu darbojos pirmo sezonu, varbūt mani iespaidi ir aplami?
15.jūlijs 2012, 14:01 | links
 
Duglas
Fokuss ir viens,-ja ir žors ,tad ašuks kārtīgi ierīs.Ja grābstīsies ar gariem zobiem ,tad arī rausies nost.Varbūt vajag lielāku vai asāku āķīti...
Bet vispā labāk atsāc kvokot...:))
15.jūlijs 2012, 13:01 | links
 
Kopš griezējs savaņģoja mani uz MJ, man tas diezgan iepaticies. Tomēr kaut kā dikti daudz norāvienu, teiksim tā no 3 zivīm 2 aizmūk pie laivas. Kaut kas ir nepareizi. Izdomāju ka varbūt jālieto 2 vai pat 3 žubura āķi, bet tie jauks spēli. Vai tur ir kāds cits fokuss
15.jūlijs 2012, 10:21 | links
 
Es kaut ko neiespringstu tehnikas izvirtībās,nu vismaz pagaidām. Dodoties uz copi, ņemu līdz parasto komplektu ar jaudu no 5 līdz 40 un tādējādi,ja uznāk luste palietot mazos gumekļus izlīdzos ae 2/18 vai 5/25,kurš tajā reizē paņēmies.
Ir man Daiwas UL sweep fire, bet kaut kā man nav iemācījies ar to jemties, vienīgi ko varu teikt,ka 2kg zaļsvārci ar to 50 metrus vilkt ir ekstrēmi :DDD
15.jūlijs 2012, 07:42 | links
 
Es šodien sēdeju mājā ar nelielu naudas čupiņu rokās un domāju vai nu micro komplektiņš, vai nu fīderkomplektiņš. Vells, vel šim verķim nesadūšojos!! Bet, gan jau!!
Starp citu, te vienā bodē piedāvā Daiwas micro jig kātiņu, pārdevējs jau baigi slavē, naudiņas ar pirmajam komplektam saprātīgas likās. Ir kādam bijusi kādreiz darīšana ar Daiwas kātiņiem? Nu tas tā, ja nu atkal sanāk ar naudas žūksnīti mājā pasēdēt!!
o.
14.jūlijs 2012, 21:51 | links
 
Sveiks! Es lietoju Salmo Elite macrotech jig 3-12g+Okuma Octana 20 izmēra spolīti. Aukla Unitika 4lb no ebay.com. ~100ls kopā, bez silikoniem
14.jūlijs 2012, 21:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager