Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
kā ar Power Pro Spectra braid 8lb? Cik mm tas būtu?
11.jūnijs 2012, 20:33 | links
 
kas tie par cipariem???
11.jūnijs 2012, 20:19 | links
 
Domaaju sii buus labaaka 320858978439
11.jūnijs 2012, 20:09 | links
 
Sveiki! Kādu auklu mikrodžigam ieteiktu? Vai 6lb Power pro no ebay.com derēs? Vai jāņem kādu labāku?
11.jūnijs 2012, 20:01 | links
 
Salmo laipni paardeveeji?:D Es vareetu sho to pastaastiit par atlaideem, bet lai nu paliek uz taa ''paardeveeja'' sidrsapzinjas...
11.jūnijs 2012, 18:41 | links
 
urmas
kā naglai uz galvasDD)
11.jūnijs 2012, 16:20 | links
 
Cilvēkam mēle ir domāta,lai jautātu&runātu,nevis tik saldējumu laizīt.Ja ko vēlaties,tad ari jautājiet,nevis gaidiet kamēr jums nāks kāds klanīties!
:)
11.jūnijs 2012, 16:04 | links
 
vīri nu kā jums neiet DD, nav bijis nevienā veicī kad pāedevejs būtu atteicis, vai uzkrītoši nelaipns-man vienmēr ir oki-doki DD.Nesmu pārdevējs
gribat laipnu attieksmi un sevis ievērošanu ejiet uz VID rindā pastāvēt DD
11.jūnijs 2012, 13:52 | links
 
:D rapala33,varbūt Tev seja nav pareizā,lai arī Salmo bieži neiepērkos un kārtīgu žūksni arī nekad neesmu atstājis,vajadzīgā info vienmēr ir dabūta.Iepērkoties ar sīkajiem esmu ticis pat pie nepieklājīgi lielām atlaidēm :).
11.jūnijs 2012, 13:33 | links
 
Nu malači. Konkurence sāk strādāt perfekti. Laikam jau pienācis tas ĪSTAIS copes laiks. Tagad sāks viens otru apdirst. Īsti latviskā stilā. Starp citu Salmo un Abakors, manā skatījumā ir labākie un precēm bagātākie Latvijas copes lietu veikali. Turklāt atšķirīgi preču sortimenta ziņā. Arī pārdevēji šeit ir kompetenti, jo pārstāv arī sporta makšķerniekus.
11.jūnijs 2012, 13:15 | links
 
:DDD,Albakorā nekad neesmu bijis.Man arī nepatīk,ja uzreiz pārdevējs "klūp krāgā".Man patīk vispirms pašam papētīt un tikai tad griezties pēc palīdzības.Parasti veikalos pārdevēji,kuri vēlas arī ko pārdot ,laiku pa laikam uzmet aci potencialajam pircējam un atliek tikai pacelt rādītāj pirkstu un izteikt maģisku frāzi-"varētu palūgt?" un viss notiek.Viskuriozākie gadījumi un arī uzbāzīgākais pārdevējs trāpijies sadzīves tehnikas veikalā n-tos gadus atpakaļ.Pirmajā reizē pēc ļoti izsmeļošas lekcijas pārdevējs ņēma talkā skrūvgriezni un sāka daļēji montēt veļasmašīnu,otrajā saka raustīt ledusskapim blīvgumijas.Lieki teikt ,ka neko tā arī nenopirku :DD
11.jūnijs 2012, 13:08 | links
 
JA jau par veikaliem runājam, tad Salmo arī bija ļoti izpalīdzīgi pārdevēji :D
Saku, interesē tāda lieta,un par kādām naudiņām būtu. Atbilde - aizejiet tur un paskatieties. Labi, apskatos, kaut ko izvēlos, pēc tam eju un prasu, kādu vobleri var rekomendēt tādai un tādai ūdens tilpnei, atbilde atkal, aizejiet tur paskatieties.
Profam jau varbūt pietiek, kad norāda virzienu un viņš zinās, ko izvēlēties, bet iesācējam palīdzība ir 0.
11.jūnijs 2012, 13:06 | links
 
Jāuzbāžās jau nav bet ja cilvēks stāv un skatas tad pat elementāra pieklājība prasa pajautāt vai nevajag ko palīdzēt :) Vismaz es tā cenšos darīt, pašam ar nepatīk pārāk uzbāzīgi pārdevēji.
11.jūnijs 2012, 12:42 | links
 
Starp citu piekrītu einim.
Tieši šī iemesla pēc vairs neeju Esmas veikalos...nepatīk man ka uzbāžas, ja ko vajadzēs pajautāšu.
11.jūnijs 2012, 12:38 | links
 
V.S.O.P.
Šis uzrauciens noteikti tiks noskaidrots. Jā, ap desmitiem no rīta varētu būt ta, ka pārdevēji, par cik strādā jau no 9 rītā un nepārtraukti pieņem jaunas preces, īpaši uzmanību nepiegrieza vientuļi stāvošam un neko nesakošam stāvam. Es neuzskatu, ka viņiem būtu tūlīt par jāskrien klāt un jāpiedāvā savi pakalpojumi. Man piemēram, nepatīk tādas situācijas, kad es tiko esmu iegājis veikalā un man jau kāds nesās klāt ar saviem pakalpojumiem. Preču pieņemšana ar cenu apzīmēšanu notiek pie kases kur pārdevējam nākas pieklājīgi pastrādāt. Protams, viņš ir ieinteresēts ātrāk preci izlikt. Pats saki, ka stāvēji pie letes un gaidīji attieksmi. Kādu? Vai pajautāji ko vēlies? Kā izskatījās nelaipnais pārdevējs?
Starp citu " ēdamgumiju varianti " Albakorā ir precīzi 224 varianti.

Tas, ka tiek izdarīts secinājums no viena gadījuma drīzāk vēstī par ko citu.

Ar cieņu Einārs Siliņš
11.jūnijs 2012, 12:21 | links
 
VSOP man arii nepatika albakora paardeveeji. daudz labaak doties uz goldfish :))
11.jūnijs 2012, 12:11 | links
 
Piekritu par Albakoru. Apkalposana ljoti zemaa liimenii.
11.jūnijs 2012, 11:59 | links
 
Veikalā Albakor pārdevēji ir ļoti aizņemti. Ienācu ap 10.00 no rīta, veikals tukšs, tik divi pārdevēji.
Gribēju iegādāties jaunumus no "lielā ēdamo gumiju klāstu".
Pārdevēji ļoti aizņemti. Viens ieracies datorā, otrs aizņemts ar spiningu tirirnāšanau(laikam pašapkalpojās, jo citu klientu tuvumā nebija). Pastāvēju pāris minūtes kungu tuvumā pretī ēdamgumiju stendam, secināju, ka "lielais ēdamo gumiju klāsts" ir mārketinga triks un "nelabdien" un "nekāvarampalīdzēt" pielika punktu vēlmēm tur igriezties vēl kādu reizi. Kad Artūrs tur strādāja - bija pavisam cita attieksme.
PS. Iegriezos citā veikalā un latus 40 ēdamgumijās atstāju.
PPS. Uz Albakoru vairs nebraukšu, pliks mārketings, bez seguma un ar vāju apkalpošanas kultūru.
11.jūnijs 2012, 11:51 | links
 
Veikalā Albakors jauns pievedums Reins "ēdamjām" gumijām
11.jūnijs 2012, 11:41 | links
 
Sveiki! Kādu auklu mikrodžigam ieteiktu? Vai 6lb Power pro no ebay.com derēs? Vai jāņem kādu labāku?
10.jūnijs 2012, 09:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager