Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
2 andreiko
Sitienu kātā tu jutīsi sākot ar jūlija sākumu un līdz pat pirmajam ledum,bet līdz tam pārsvarā būs sīkas copītes.
10.maijs 2016, 12:08 | links
 
Andreiko, paldies, lielisks apraksts! Wow, 5 collu Sawamura lai paņemtu asaris, par ļoti liels, tas patiešām ir retums! Lai gan, no otras puses, a ko tur brīnīties, uz dzīvo uz zandartu sēžor uz pavišam treknām 10-15cm dzīvajām mailēm šad tad pat tādi 250-300g konkrēti brūk virsū. Ambīcijas šiem lielas :)

JIG.LV, 9.maijs 2016, 11:31


Gunča, dīvainākais bija tas, ka nebija neviena sitiena kātā! Tikai ņēmiens, piedevām arī tāds kluss. Velkot ārā, nevienu reizi neiesita man kātā un plaukstā, tikai vilkām katrs uz savu pusi. Lai gan - ko tad var gribēt no divdesmitgadīga večuka, nav jau nekāds Useins Bolc...
9.maijs 2016, 12:03 | links
 
Andreiko, paldies, lielisks apraksts! Wow, 5 collu Sawamura lai paņemtu asaris, par ļoti liels, tas patiešām ir retums! Lai gan, no otras puses, a ko tur brīnīties, uz dzīvo uz zandartu sēžor uz pavišam treknām 10-15cm dzīvajām mailēm šad tad pat tādi 250-300g konkrēti brūk virsū. Ambīcijas šiem lielas :)
9.maijs 2016, 11:31 | links
 
Shaiba, vari mēģināt, bet otrajā ir milzīgi daudz zacepu, savukārt pirmajā (ja neskaita šo gadījumu) man ķērušās tikai ščukiņas. Ziemā tur viens no kaimiņiem uz ūdas dabūja 3,25 kg smukuli. Tā ka sien vien pavadiņu, citādi nošņakās. Turklāt man liekas, ka līdakām tur tā aktivitāte vēl nav sākusies. Pirms nedēļas mans copes kolēģis ar dēlu bija Lilastē. Dabūja kādus 20 asarus (150 -300) un trīs knapmēra līdaciņas, viena bija pilna ar ikriem.

andreiko, 7.maijs 2016, 09:35

Ok. Paldies par info. Līdz vakaram izdomāšu uz kurieni doties.
7.maijs 2016, 09:46 | links
 
Shaiba, vari mēģināt, bet otrajā ir milzīgi daudz zacepu, savukārt pirmajā (ja neskaita šo gadījumu) man ķērušās tikai ščukiņas. Ziemā tur viens no kaimiņiem uz ūdas dabūja 3,25 kg smukuli. Tā ka sien vien pavadiņu, citādi nošņakās. Turklāt man liekas, ka līdakām tur tā aktivitāte vēl nav sākusies. Pirms nedēļas mans copes kolēģis ar dēlu bija Lilastē. Dabūja kādus 20 asarus (150 -300) un trīs knapmēra līdaciņas, viena bija pilna ar ikriem.
7.maijs 2016, 09:35 | links
 
Shaiba, vari mēģināt, bet otrajā ir milzīgi daudz zacepu, savukārt pirmajā (ja neskaita šo gadījumu) man ķērušās tikai ščukiņas. Ziemā tur viens no kaimiņiem uz ūdas dabūja 3,25 kg smukuli. Tā ka sien vien pavadiņu, citādi nošņakās. Turklāt man liekas, ka līdakām tur tā aktivitāte vēl nav sākusies. Pirms nedēļas mans copes kolēģis ar dēlu bija Lilastē. Dabūja kādus 20 asarus (150 -300) un trīs knapmēra līdaciņas, viena bija pilna ar ikriem.
7.maijs 2016, 09:35 | links
 
Veltījums speciāli Guntaram. Pēdējās dienās uz copi aizskriet nebija sanācis laika (višvišādi dārza un āra darbi, pamidoru dēstīšana, lūžņu pārstaipīšana no viena kakta otrā utt.), bet piektdien rīta stundas sagrabināju. Paķēru vieglo kātiņu (kroiksi 3-10 g) un aizcilpināju uz Garezeriem (starp Gauju un Lilasti), domāju kādu līdaksiļķīti patramdīt. Nostājos savā vietiņā, galā paresnai metāla pavadai (jau bija uzsieta un karājās kopš februāra beigām, kad pēdējo reiz tur biju zaļlindrakaines lūkāties) piekabināju 5 gramīgo čeburu, Vana Fūka milzu āķi, uz kura virsū uzmiedzu rozā pieccollīgo Savamuru. Tas Savs Muris dikti labi līdakiem iet pie dūšiņas. Metu, metu, nekā. Pēc kādas pusstundiņas tā kā viens aiz astes parauj. Izvelku ārā, skatos - hm, zoba gravējumu nav, var turpināt. Tā mētāju vēl kādu pusstundiņu, līdz beidzot - ir! Piecērtu, velku ārā. Maitiņa, tin diegu ārā. Tā mēs tur kādu minūti pastīvējamies turpu šļurpu, es vēl nodomāju - durnā, ko tu velc, nevis mētā svečukus un kukuriņus? Tad man apnika, piegriezu bremzīti ciešāk, un šlepēju uz malu. Iekāpu vaserī (līmenis augsts, līdz zābaku lūpai), sagatavojos ņemt ciet aiz žabriem. Pievelku un tad mēs apstulbām abi. Galā vismaz kilaunieks asars, pieccollīgais Savs Muris ar lielāko Vanu Fūku šim zobos. Pasniedzos ar ķepu šo grābt ciet, un punkšs - plīst mezgls, ar kuru pavada piesieta pie diega. Vietējais asaru ciltstēvs pilnīgi apstulbis ar visu rozā Muri zobos lēnītiņām aizducina gar krastu prom, sniedzos, tak nevar aizsniegt.
Vot tāds man piedzīvājums ozerā, kur parastais asara izmērs - melns velna pirkstelis. Neviens no vietējiem šādu lopu tur redzējis nebija (dzīvoju te kopš 91. gada). Bet man, vienalga, prieks. Noķert un palūrēt šitādu lopu pilnīgi negaidītā vietā uz pilnīgi neiespējamas ēsmas bija baigais kaifs. Tas, ka aizgāja, pilnīga mana vaina, vajag pārbaudīt mezglus pirms copa.

andreiko, 7.maijs 2016, 07:15

Kas par emocijām bagātu rakstu. Prieks lasīt. Klau kā tur ir ar to peļķi? Var mēģināt uz mikro gumijām kratīt? Rīt bija doma aiziet līdz Dzirnezeram, bet tagad jau sāk parādīties citas domas. Ne asakas.
7.maijs 2016, 09:04 | links
 
Veltījums speciāli Guntaram. Pēdējās dienās uz copi aizskriet nebija sanācis laika (višvišādi dārza un āra darbi, pamidoru dēstīšana, lūžņu pārstaipīšana no viena kakta otrā utt.), bet piektdien rīta stundas sagrabināju. Paķēru vieglo kātiņu (kroiksi 3-10 g) un aizcilpināju uz Garezeriem (starp Gauju un Lilasti), domāju kādu līdaksiļķīti patramdīt. Nostājos savā vietiņā, galā paresnai metāla pavadai (jau bija uzsieta un karājās kopš februāra beigām, kad pēdējo reiz tur biju zaļlindrakaines lūkāties) piekabināju 5 gramīgo čeburu, Vana Fūka milzu āķi, uz kura virsū uzmiedzu rozā pieccollīgo Savamuru. Tas Savs Muris dikti labi līdakiem iet pie dūšiņas. Metu, metu, nekā. Pēc kādas pusstundiņas tā kā viens aiz astes parauj. Izvelku ārā, skatos - hm, zoba gravējumu nav, var turpināt. Tā mētāju vēl kādu pusstundiņu, līdz beidzot - ir! Piecērtu, velku ārā. Maitiņa, tin diegu ārā. Tā mēs tur kādu minūti pastīvējamies turpu šļurpu, es vēl nodomāju - durnā, ko tu velc, nevis mētā svečukus un kukuriņus? Tad man apnika, piegriezu bremzīti ciešāk, un šlepēju uz malu. Iekāpu vaserī (līmenis augsts, līdz zābaku lūpai), sagatavojos ņemt ciet aiz žabriem. Pievelku un tad mēs apstulbām abi. Galā vismaz kilaunieks asars, pieccollīgais Savs Muris ar lielāko Vanu Fūku šim zobos. Pasniedzos ar ķepu šo grābt ciet, un punkšs - plīst mezgls, ar kuru pavada piesieta pie diega. Vietējais asaru ciltstēvs pilnīgi apstulbis ar visu rozā Muri zobos lēnītiņām aizducina gar krastu prom, sniedzos, tak nevar aizsniegt.
Vot tāds man piedzīvājums ozerā, kur parastais asara izmērs - melns velna pirkstelis. Neviens no vietējiem šādu lopu tur redzējis nebija (dzīvoju te kopš 91. gada). Bet man, vienalga, prieks. Noķert un palūrēt šitādu lopu pilnīgi negaidītā vietā uz pilnīgi neiespējamas ēsmas bija baigais kaifs. Tas, ka aizgāja, pilnīga mana vaina, vajag pārbaudīt mezglus pirms copa.
7.maijs 2016, 07:15 | links
 
Zaķi - TU man sāc nepatikt, jo d*** visās malās un raksti bez garumzīmēm!
5.maijs 2016, 22:26 | links
 
shaiba tu man patīts tapēts ka tev humors sit augstu vilni
5.maijs 2016, 22:03 | links
 
shaibu ne'nemiet pierē tam patīk mani apcelt vins jums meigina piestastit pilnu galvu!

zakitis123, 5.maijs 2016, 18:30

Protams, ka patīk, jo ir uzrādījies iedvesmes objekts pret kuru izmantot to nesmuko apcelšanu. Tas tikai tāpēc, ka zaķis kā jau zaķjveidīgie atstāj savas spiriņas visur, kur vien pagadās un pie tam vēl mēģina parādīt no sevis spicu garausaino.
5.maijs 2016, 19:05 | links
 
Man liekas ka tā volzhanka ne īpaši?Labāk ņem favorīte blue Bird tad,man ne viens ne otrs,bet esmu lasījis pa forumiem utt tā man liekas.
5.maijs 2016, 18:36 | links
 
Micro Jig spinings Volzhanka Ekstra.
Kā ar šo kātiņu būtu?
Vai viņš ir labs?
5.maijs 2016, 18:33 | links
 
shaibu ne'nemiet pierē tam patīk mani apcelt vins jums meigina piestastit pilnu galvu!
5.maijs 2016, 18:30 | links
 
Par Legalis 2000 tagad jau varu teikt, ka arī ar 0,25PE tiek galā labi.

martins_, 5.maijs 2016, 11:55


Nu jā Legalis tomēr ir aukstāka klase, pirmkārt pilnmetāla alumīnija sakausējuma korpuss, bet, galvenais, tā ir pirmā pēc cenas spole, kam ir Croswarp uztīšanas tehnoloģija, auklu klāj "krusteniski" un daudz precīzāk. Bet Ninja ar nav ne vainas, taču, lai gan veči jau lieto ar #0.4 un slavē, bet nu es personīgi tomēr uzskatu, ka optimāli pilnīgi droši bez īpašas piedomāšanas Ninja ieteicams lietot sākot ar #0.6.
5.maijs 2016, 13:48 | links
 
Par Legalis 2000 tagad jau varu teikt, ka arī ar 0,25PE tiek galā labi.

martins_, 5.maijs 2016, 11:55

Legalis nedaudz par dārgu, bet paldies.
5.maijs 2016, 12:35 | links
 
Skaidrs, paldies par ieteikumiem, būs tad jāmet acis uz Daiwas Ninju.
5.maijs 2016, 12:32 | links
 
Par Legalis 2000 tagad jau varu teikt, ka arī ar 0,25PE tiek galā labi.
5.maijs 2016, 11:55 | links
 
Par exage lētāks, un, man liekas, arī patīkamāks būs arī Legalis. Ninja vēl draudzīgāka
5.maijs 2016, 11:55 | links
 
Vīri, iesakiet kādu spolīti Favorite Blue Bird mj kātiņam, cenā ap 50€. Varbūt kādam ir bijis šads komplekts un var padalīties pieredzē?

Snaiperis, 5.maijs 2016, 10:29

50 eirikos būs grūti iekļauties, nekā izcilu nedabūsi, ja liksi vēl pīto kādu 0.6, lētā gala spole netiks galā, bik piekrājot vari paņemt exage 1000, kas ir viens no budžeta gala labākajiem risinājumiem, vēl Daiwas Ninja, kas gan jaunums un būs lētāka par exage, bet pašlaik vēl daudz atsauksmju par šo spoli nav...

gramanitis, 5.maijs 2016, 11:21

Ninja būs ok. Pirms tam bija exage, bet Ninja man jau sāk iepatikties vairāk.
5.maijs 2016, 11:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager