Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Nez kādām kalēja rokām jābūt lai ar elite mj 2-10g neko nevarētu sajust.
Neredzu nekādu jēgu pirkt kātu dārgāku par 50 Eur, pēc tam nedot dies , jautrā prātā uzkāpt virsū vai kautkur piesist

Reims, 2.maijs 2016, 14:26

rincipā man rokas nav mazas,ne nu gluži kalēja,bet nu nezinu uz elites uz roku es neko īpaši nejutu,nu protams,ja nem normāls kuprainis agresīvi jūti jau kko bet 50g asuku uz tā kāta ir grūti sajust,japānis kuru paņemu ir daudz čujīgāks uz roku,reāla elektrība.... :)

waffenss88, 3.maijs 2016, 14:44


protams japāņa testa diapazons ir 0.3-5 g + tubulār,takā pat stulbi būtu salīdzināt light kātu ar reālu UL katiņu..... :)
3.maijs 2016, 14:46 | links
 
Nez kādām kalēja rokām jābūt lai ar elite mj 2-10g neko nevarētu sajust.
Neredzu nekādu jēgu pirkt kātu dārgāku par 50 Eur, pēc tam nedot dies , jautrā prātā uzkāpt virsū vai kautkur piesist

Reims, 2.maijs 2016, 14:26


rincipā man rokas nav mazas,ne nu gluži kalēja,bet nu nezinu uz elites uz roku es neko īpaši nejutu,nu protams,ja nem normāls kuprainis agresīvi jūti jau kko bet 50g asuku uz tā kāta ir grūti sajust,japānis kuru paņemu ir daudz čujīgāks uz roku,reāla elektrība.... :)
3.maijs 2016, 14:44 | links
 
Tur īsti nevar saprast, ne akciju, ne ko. Bet nu spriežot pēc garuma nekā ātra pa tādu cenu tur nebūs. Ja parabola, tad šūpiņiem, rotiņiem, gumijām derēs labi. Gan jau arī padžigot ar padsmit līdz 20 gramiem+gumija varēs, bet nu laivā ar tādu pagrūti strādāt.
3.maijs 2016, 08:27 | links
 
http://www.gards.lv/lv/product/view/id/664

Pagājušajā rudenī nopirku šo kātu.
Kāds var pakomentēt kam viņš īsti der un kam neder? Kas būtu labākais pielietojums viņam?

Nopirkt nopirku, bet gribu saprast tagad ko īsti nopirku :)
2.maijs 2016, 21:10 | links
 
Pat ļoti ok. Nebiju domājis, ka pa tādu cenu tāda kvalitāte sanāks. 0.4 aukliņu uzklāja perfekti un visu dienu intensīvi strādājot ne reizi negadījās ne bārda, ne cilpa, ne kas tamlīdzīgs. Virsū stāv šitā aukliņa - http://jig.lv/products/lv/304/3407/sort/1/filter/0_0_0_0/Intech-Furious-WX4-PE-4x-150M-#0.4-0.104-mm-6Lb-2.72kg-pītā-aukla.html

arvis_an, 2.maijs 2016, 15:00

Liels paldies. P.S. biju noskatījies tieši to pašu diedziņu. Ne asakas.
2.maijs 2016, 16:32 | links
 
Pat ļoti ok. Nebiju domājis, ka pa tādu cenu tāda kvalitāte sanāks. 0.4 aukliņu uzklāja perfekti un visu dienu intensīvi strādājot ne reizi negadījās ne bārda, ne cilpa, ne kas tamlīdzīgs. Virsū stāv šitā aukliņa - http://jig.lv/products/lv/304/3407/sort/1/filter/0_0_0_0/Intech-Furious-WX4-PE-4x-150M-#0.4-0.104-mm-6Lb-2.72kg-pītā-aukla.html
2.maijs 2016, 15:00 | links
 
[quote=448033]Ja spolei un kātam budžets 150, tad favorite bluebird, vai aspen stake un spole daiwa ninja 2000 izmērs. Klāt gan vēl jāiepērk arī aukla, kkas no 0.4 japošku. Jig.lv šķiet viss ir uz vietas, aizbrauc un nokomplektējies. Kā alternatīva varētu būt kkas no salmo MJ kātiem, bet izvēlētos augstāk minētos. Spoli noteikti ne sliktāku/lētāku. Ninja ar 0.4 aukliū tiek galā perfekti. Vakar pārliecinājos.

Cik noprotu, tad spole ir ok? Jo ir doma iegādāties. Paldies
2.maijs 2016, 14:53 | links
 
Nez kādām kalēja rokām jābūt lai ar elite mj 2-10g neko nevarētu sajust.
Neredzu nekādu jēgu pirkt kātu dārgāku par 50 Eur, pēc tam nedot dies , jautrā prātā uzkāpt virsū vai kautkur piesist
2.maijs 2016, 14:26 | links
 
Ja spolei un kātam budžets 150, tad favorite bluebird, vai aspen stake un spole daiwa ninja 2000 izmērs. Klāt gan vēl jāiepērk arī aukla, kkas no 0.4 japošku. Jig.lv šķiet viss ir uz vietas, aizbrauc un nokomplektējies. Kā alternatīva varētu būt kkas no salmo MJ kātiem, bet izvēlētos augstāk minētos. Spoli noteikti ne sliktāku/lētāku. Ninja ar 0.4 aukliū tiek galā perfekti. Vakar pārliecinājos.
2.maijs 2016, 14:20 | links
 
Sveiki biedri!

Lūdzu, izlīdziet ar padomu.
Pagājušajā gadā biju aizšāvis uz Štatiem un džeki mani sakārdināja ar džigošanu.
Šobrīd esmu MJ kāta un spoles meklējumos.
Lētos un nekvalitatīvos, lūdzu, nepiedāvāt, bet arī ne kosmosu. Budžets kādi 150Eur
2.maijs 2016, 13:59 | links
 
Paldies par atbildēm.
Es domāju, ka šo gadu noteikti padžigošu ar dodger kātu. Nekādas reālas pretenzijas pret to nav. Zināju, ka nebūs tā gluži "mikruha", bet nu nebūs arī ķieģeļa vilkšana aiz laivas. 3-14g testu izvēlējos, jo gribēju ķert ko lielāku par asarīšiem, tajā pašā laikā vismaz teorētiski nezaudēt cerību kontrolēt mānekli un just notiekošo uz grunts. Domāju aizlaist uz Daugavu un patestēt to uz lielākiem dziļumiem ar lielākiem svariem. Ja tur tas parādīs sevi cienīgi, tad es principā esmu apmierināts.
2.maijs 2016, 01:48 | links
 
Un man sāk nepatikt tas, ka 200 eur ir vidējās klases kāts :)

ArtursP, 1.maijs 2016, 22:33


Patīk vai neptīkt , bet tā arī ir :( Virs videjās klases iet kāti 350-600EUR, a "augstais" gals rakstāms ar stipri lieliem trīsciparu vai pat četrciparu skaitļiem. Nu pāris piemēru - Evegreen Poseidon Salty Sensation, Daiwa Morethan Branzino, Apia Foojin, Graphite Leader Super Corto, Yamaga Blanks Blue Current TZ utt. Tie ir "agstais gals", bet vēl nav elitāri, elitārie visi ir četros ciparos :(
Dažreiz ir izņēmumi, tīri dēļ "brenda vērtības", iemēram Favorite Solo pa 290EUR noteikti var ielikt daudziem japoškām pa 500+. Jautājums vai pēc Salmo Elite Jig to visu uzreiz vajag? Pat ja līdzekļi atļuaj, līdz jebkuram inventāram ir jānobriest un jāsaprot priekš kam tas vajadzīgs un kā to effektīvi izmantot, daudz kas principiāli vajadzīgs tikai professionāliem sporstmeniem. Man augstās un elietārās klases kātu nav, lai gan atļauties varbūt i varētu, bet saprotu, ka nespēšu ne novertēt, ne izmantot visas to dotās iespējas, tur vēl pa pāris līmeņiem professionāli jāpaaugās...
1.maijs 2016, 23:15 | links
 
Uz galiņu skatos kā uz pludiņu un it kā ar to problēmas nav. Zivi arī labi jūtu, varu laicīgi piecirst. To palagu uzrakstīju, jo atceros, ka kāds šeit bija rakstījis, ka priekš kam skatīties uz galiņu, ja var visu just rokā un izrādās ka ne vella.
Un man sāk nepatikt tas, ka 200 eur ir vidējās klases kāts :)

ArtursP, 1.maijs 2016, 22:33


Tieši tā , kā te kungi raksta. Tu galīgi neveiksmīgu salīdzinājumu izdarīji. Paņem jebkuru kātu tādā cenu kategorejā kas tiešām ir MJ. (līdz 5-6gr) tubulāro, un visu labi jutīsi.
1.maijs 2016, 22:45 | links
 
Uz galiņu skatos kā uz pludiņu un it kā ar to problēmas nav. Zivi arī labi jūtu, varu laicīgi piecirst. To palagu uzrakstīju, jo atceros, ka kāds šeit bija rakstījis, ka priekš kam skatīties uz galiņu, ja var visu just rokā un izrādās ka ne vella.
Un man sāk nepatikt tas, ka 200 eur ir vidējās klases kāts :)

ArtursP, 1.maijs 2016, 22:33


principā arī sāku ar salmo miro jig 2-10 uzroku neko tam kātam nejutu,pēctam nopirku tubulāru 0.3-5 g japošku un teikšu godīgi uz spici vairs neskatos,bliež pa roku tā ka maz neliekās....... :)
1.maijs 2016, 22:41 | links
 
Uz galiņu skatos kā uz pludiņu un it kā ar to problēmas nav. Zivi arī labi jūtu, varu laicīgi piecirst. To palagu uzrakstīju, jo atceros, ka kāds šeit bija rakstījis, ka priekš kam skatīties uz galiņu, ja var visu just rokā un izrādās ka ne vella.
Un man sāk nepatikt tas, ka 200 eur ir vidējās klases kāts :)
1.maijs 2016, 22:33 | links
 
Sveiki,
Gribu aprunāties par kāta jutību uz roku. Esmu ķēris ar diviem light kātiem - salmo elite mj 2-10 un šodien pirmo reizi ar majocraft dodger 3.5-14. Viens maksa 40 eur, otrs maksā 200 eur. Uz roku es nejūtu ne vienu ne otru. Cik ļoti tas ir atkarīgs no ūdenstilpnes dibena(es ķeru Lielupē) vai vēl kkādiem faktoriem? Abus izmantoju 5-9g robežās + gumija.

ArtursP, 1.maijs 2016, 21:54


Divi pilnīgi un galīgi atškirīgi kāti... Salmo elite mj 2-10g ir labs iesācēja kāts, bet "uz roku" tur pat megaprofs ne vella nesajutīs... Dodgeru līdz 14g par lightu reāli nosaukt grūti, tas ir foršs vidējās klases kāts, bet, tā kā taisīts speciāli Krievijas tirgum, tad reāli ir japānim netipiska jaudas rezerve un džigam ar 5-9g sajūtas uz grunti nebūs viegli uztvermas. Vot tvičojot utt. lieliski sajutīsi pieskārienus zālītēm, gruntij, copi utml.
Kungi, nu negaidiet brīnumus, ka kāts Jums dos "elektrību rokā" visā testa amplitūdā, tādi kāti ir, bet ne jau šajā kategorijā. Sajūtas nāk ar pieredzi, diemžēl to iemācīt un nopirkt nevar, var tikai pats uz n-tajiem tūkstošiem iemetienu saprast un izstrādāt refleksu "uz nervu pamta dot pa zobiem" pie jebkuras aizdomīgas izmaiņas auklas, spices utt. kustībā. Vienkārši, ja kaut kas uz netveramu instinku robežas mainās - piecērt, ja nelīdžes, nekaittēs :D ! Vai arī ņemiet tiešam mīkstas spices solid kātus, strādājiet pie testa maksimuma robežas un skatieties uz spici kā pludiņu :)
1.maijs 2016, 22:21 | links
 
lietoju 0.10 pēc ne japāņu sistēmas. pirms tam bija tievāka.

ArtursP, 1.maijs 2016, 22:03

iespējams dziļumā un straumē 0,1 var būt pa daudz
1.maijs 2016, 22:11 | links
 
lietoju 0.10 pēc ne japāņu sistēmas. pirms tam bija tievāka.
1.maijs 2016, 22:03 | links
 
Sveiki,
Gribu aprunāties par kāta jutību uz roku. Esmu ķēris ar diviem light kātiem - salmo elite mj 2-10 un šodien pirmo reizi ar majocraft dodger 3.5-14. Viens maksa 40 eur, otrs maksā 200 eur. Uz roku es nejūtu ne vienu ne otru. Cik ļoti tas ir atkarīgs no ūdenstilpnes dibena(es ķeru Lielupē) vai vēl kkādiem faktoriem? Abus izmantoju 5-9g robežās + gumija.

ArtursP, 1.maijs 2016, 21:54

varbūt jālieto tavai spolei iespējami tievāka aukla
1.maijs 2016, 21:59 | links
 
Sveiki,
Gribu aprunāties par kāta jutību uz roku. Esmu ķēris ar diviem light kātiem - salmo elite mj 2-10 un šodien pirmo reizi ar majocraft dodger 3.5-14. Viens maksa 40 eur, otrs maksā 200 eur. Uz roku es nejūtu ne vienu ne otru. Cik ļoti tas ir atkarīgs no ūdenstilpnes dibena(es ķeru Lielupē) vai vēl kkādiem faktoriem? Abus izmantoju 5-9g robežās + gumija.
1.maijs 2016, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager