Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Es uzskatu,ka līdz labiem kātiem ir janonāk pakāpeniski.Sāku es vispār ar Salmo 3m Diamond ar testu piķis viņ atceras vairs un monofilo 0,15mm asarus vilku,bet kaifa no tā maz.Tad parādijās pirmie elit gig master kāti pārgāju uz to,sajūtas jau daudz foršakas.Tests bija no 2-12 gr laikam.Tad copeju ar Salmo Grand mazo spoliti.Pagajuša gada nopirku Mikro tech ar 0-8gr testu,kāts vēl labāks.Prasījās nomainīt spoli.Nopirku technium 1000 izmeru un auklu Silver Thread eye catch 4lb(2kg tests),aukliņa forša,lido tālu.Pirms tam paproveju nanofilu,teikšu tā to sūdu redzēt vairs negribu :)
Tagad nāks jaunā sezona un doma ir paprovēt Calzanti vai Tiogu,bet vairāk velk uz Calzanti jo dizains kautkā patīk labāk :) tikai nevar saprast ko ņemt to 0,5-6 gr vai labāk 0,6 -8gr ar garumu 2,21
Cik saprotu tad pirmais variants ir ar Solid spici,un otrais Tubular.Tātad ar otro varētu visu to procesu labāk just rokā vei ne?Varbūt kads ir palietojis kādu no šoem abiem variantiem un var pakomentēt? Džig galvas parsverā taisos izmantot no 3-5gr.
12.aprīlis 2013, 13:30 | links
 
kas labāks - zirgs vai mašiņa? :D

marti, 12.aprīlis 2013, 12:35

Nu protams ka zirgs ,ja nebrauc tad var desās :))
12.aprīlis 2013, 13:20 | links
 
kas labāks - zirgs vai mašiņa? :D
12.aprīlis 2013, 12:35 | links
 
Nepiekrītu. Es uzlikšu pavadiņai kaut vai 2 m garu 0.10 fluorokarbona auklu un noķeršu savu ieskaites zivi. :) Ir pārbaudīts - necopē tieši pavadiņsistēma var izglābt.
12.aprīlis 2013, 11:28 | links
 
_EKA lasi kārtīgi,V.S.O.P. jau visu pateica,kad būs necope pavadiņu sistēmu varēsi iestādīt.tobiš tev būs necope a V.S.O.P. būs ar ieskaiti.
12.aprīlis 2013, 11:11 | links
 
To ka mikro ēdamās gumijas labi strādā, gan ar texas rig, gan carolina, gan veco labo otvodnoj, tas ir fakts. kā arī ka šīm sistēmām vajag L klases kātu. Bet nu ja runājam par tieši džigu uz mikro gumijām, nu tad gan es uzskatu ka vajag savu kātu, attiecīgi pielāgot arī auklu, spoli utt.
12.aprīlis 2013, 10:42 | links
 
Visa jezga par un ap mikrodžigu ir pārpīlēta. Uzskatu, ka daudz universālāks ir light vai ML kāts - mikro gumijas var ļoti labi pielietot pavadiņu sistēmā. Varu uzskaitīt dažus plusus: nevajag atsevišķu inventāru, L, ML kāti un 2500, 3000 izmēra spoles ir izturīgākas, daudz tālāks iemetiena attālums, vieglāk copēt vējainā laikā utt.
12.aprīlis 2013, 10:23 | links
 
visai bezjēdzīga diskusija izvērtusies...
a) tie, kas ir iegādājušies salīdiznoši dārgu inventāru pārsvarā ir ar domu kapēc tas ir vajadzīgs un pēc šīs diskusijas diezi vai skries pārdot un pirkt lētāku;
b) tie, kas grib un var iegādāties - tie lielākoties gadījumu analizē un vērtē kāpēc izvēlēties vienu vai otru kātu, spoli, auklu u.t.t., nevis balstās uz kāda individuālajiem apsvērumiem par preces dārgumu un kvalitāti īpaši, ja nav nemaz mēģināts gan salīdzinoši lētais, gan vidējais, gan dārgais gals...
c) tie, kas negrib vai nevar iegādāties - tie tāpat nepirks, jo vai nu nav tas veids sirdij tik tuvs, lai ieguldītu 300 - 500 lvl par ļoti kvalitatīvu komplektu (kāts, spole, aukla, džigi, āķi u.t.t.) vai tīri vienkārši tas ir par dārgu.

drīzāk paanalizējam kātu, spoļu, auklu īpašības, kā pielietot, kādos apstākļos, ko labāk izvēlēties u.t.t. būs lielāka jēga no tā.

ja bļaustīsimies, ka vieni vai otri ir duraki, jo pērk dārgas preces vai lētās, tā būs pavisam tukša dirs.....ana...

ne asaku!
gaidam vaļējos ūdeņus!
12.aprīlis 2013, 09:10 | links
 
tur jau tā lieta, ka copējot ar šiem smalkajiem diegiem ir ļoti no svara cik labi spole uzklāj auklu, cik labi strādā uztinējrullītis, un cik labi aukla slīd nost no spoles. tapēc arī ir vajadzība pēc smalkas spoles.
12.aprīlis 2013, 08:57 | links
 
suits,vīri gan par dārgajām auklām runāja,ne salmo nocenotajām.Mana doma,ka lai noķertu zivi,pilnīgi pietiek ar to inventāru ko vari atļauties,cita lieta mānekļi.Pateicoties Urmasa ieteikumiem,viens no mīļākajiem veidiem kļuvis mikrodžigs uz vimbām un sapaliem,un tur kāts 30lvl,spole 50lvl un mono aukla 0,12 diam.Paštaisītas svina galviņas 0,4-2 grami un zābakbikses un glābsanas veste,un aiziet bradāšana.
12.aprīlis 2013, 08:45 | links
 
tur puiši ar smalkiem diegiem copē, kurus švakākas kvalitātes spole sliktāk uzklāj. attiecīgi tie štrunti labāk grimst un jutība ir labāka ar smalkiem rīkiem. taču ne vienmēr tas nozīmē rezultativitāti. liels svars tam bumbulim, kas starp rokām uz augšu izaudzis.

marti, 11.aprīlis 2013, 22:49

Nu nezin, kamēr pats nenoņemšu skaidu ar 200Ls vērtu inventāru, tikmēr nesapratīšu to šķirbu. Man spole pa 25Ls un problēmu nav bijis, bet kā jau teicu - kamēr dabā nepamēģināšu sajust atšķirību, tikmēr tukša muldēšana.

suits, 11.aprīlis 2013, 22:55


Starpībn nav tad, kad ķerās visiem. Starpība ir tad, kad visiem neķeras, bet ar smalkiem rīkiem var pierunāt, jo ir vairāk informācijas. Marti pareizi saka, ka tai "pumpai" ir liela nozīme.
12.aprīlis 2013, 06:59 | links
 
tur puiši ar smalkiem diegiem copē, kurus švakākas kvalitātes spole sliktāk uzklāj. attiecīgi tie štrunti labāk grimst un jutība ir labāka ar smalkiem rīkiem. taču ne vienmēr tas nozīmē rezultativitāti. liels svars tam bumbulim, kas starp rokām uz augšu izaudzis.

marti, 11.aprīlis 2013, 22:49


Nu nezin, kamēr pats nenoņemšu skaidu ar 200Ls vērtu inventāru, tikmēr nesapratīšu to šķirbu. Man spole pa 25Ls un problēmu nav bijis, bet kā jau teicu - kamēr dabā nepamēģināšu sajust atšķirību, tikmēr tukša muldēšana.
11.aprīlis 2013, 22:55 | links
 
tur puiši ar smalkiem diegiem copē, kurus švakākas kvalitātes spole sliktāk uzklāj. attiecīgi tie štrunti labāk grimst un jutība ir labāka ar smalkiem rīkiem. taču ne vienmēr tas nozīmē rezultativitāti. liels svars tam bumbulim, kas starp rokām uz augšu izaudzis.
11.aprīlis 2013, 22:49 | links
 
Domāju, svarīgs ir gan uzlabotais auklas uzklāšanas mehānisms, gan bremze, liekas sākot ar tehniumu, aernosam vēl nē.

usis, 11.aprīlis 2013, 22:18


Ko nozīmē tas uzlabotais auklas uzklāšanas mehānisms? Es neteiktu, ka mana spole kaut ko neriktīgi uzklātu, viss uzklājas blīvi un pie iemetiena nekad nekādi pārsteigumi nav bijuši. Cik saprotu, tad lociņa rullītim caur kuru klājas aukla ir jābūt no adekvāta materiāla, kuru pītā aukla nevar saēst. Kas vēl?
11.aprīlis 2013, 22:48 | links
 
Mikrodžigam taču ir tik niecīga slodze uz ietīšanu, ka īsti nesaprotu kāpēc nepieciešama spole pa 120Ls? Es mētāju ar Salmo Elite pro Match un ir baigi OK. Aukla arī Salmo 0,10 zaļā. Spolei ir koniskā kasete, kas dod tālākus iemetienus. Ķeru zivis un priecājos par copi.
11.aprīlis 2013, 22:43 | links
 
Vai tad copei vienkāršajai, nepretendējot uz pašu labāko rezultātu LV vai augstāk, pie MJ tehnikas, vajag spoli virs Ls100? Un kā tas + virs Ls100 rezultātu ietekmē? Bet izmēram noteikti ir nozīme :)
11.aprīlis 2013, 22:40 | links
 
Domāju, svarīgs ir gan uzlabotais auklas uzklāšanas mehānisms, gan bremze, liekas sākot ar tehniumu, aernosam vēl nē.
11.aprīlis 2013, 22:18 | links
 
Tencinu, info noderēs...;)
11.aprīlis 2013, 21:59 | links
 
Nu ar spolēm ir tā, jo smalkāka pītā, diamtera ziņā, jo labaku spoli vajag. Jo šīs pītās ir pietiekami dārgs prieks. Nu es domāju ka teiksim no Shimano varētu būt Stradic CI4 1000 FML vai Rarenium 1000. Pielaižu ka Aernos 1000 FA ari būs labs.
11.aprīlis 2013, 21:55 | links
 
citu pieredze raada ,ka sakot ar rareniumu,stradicu ,resp spoli no latiem 120, piem stradic ci4 FML,
11.aprīlis 2013, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager