Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
11.aprīlis 2013, 15:00 | links
 
es provēšu šogad šitādus (no bait breath):
11.aprīlis 2013, 15:00 | links
 

tipa vēzītis, kas ir asaru delikatese.
11.aprīlis 2013, 14:58 | links
 
lacuks007
Uz asariem bija labas-LJ tioga 2 un 2.9 green pumkin krāsojums. un hogy hogs ???
11.aprīlis 2013, 14:55 | links
 
atmetiet man ar kādu linku kur kko sakarīgu palasīt :)
šogad jāpameiģina MR.Greddy jaunais, varētu būt labs,(smako nenormāli traki, bet tas jau labi) Keitec ar ir tādas. kaut tas jau nav mj bet dzigs :) pagājušo gad topā bija tioga 2 un 2.9 green pumkin krāsojums. un hogy hogs mazais. kaut to atklāju sezonas beigās kad Liepājā iedeva pameiģināt.
cik mm auklu lietojat uz 2-10gr?
11.aprīlis 2013, 14:52 | links
 
jip ko arī daru :)
11.aprīlis 2013, 14:40 | links
 
maituputns... zelta vārdi... atliek vien lasīt šāda tipa diskusijas krievu, ukraiņu un citu džigošanas entuziastu lapās...
11.aprīlis 2013, 14:37 | links
 
Ai cepiens te sanācis, skatos daudz tēmās, gan nabaga Salmo atkal dabon pa ļocku, gan Ķīna vs. Japāna iet vaļā.
Labāk būtu parunājuši par MJ ēdamajām ņammām, džigošanas tehniku, vietas izvēli, ko jaunajā sezonā plānojam mainīt/uzlabot utt.
Nav ko tukšus salmus kult :)
11.aprīlis 2013, 14:32 | links
 
tieši tā mputns :)
11.aprīlis 2013, 14:22 | links
 
Es saprotu, ka vienmēr gribās visvislabāko! Bet nauda ir tik cik ir! Un es, ja vien nebūšu stipri pirktspējīgs, super dārgos brendus nepirkšu! Jo pusi maksā par nosaukumu!
Ir tie super kāti labāki, bet ne 10reižu!
Ja lieta strādā labi, kāpēc jāpērk kas stipri dārgāks bez pamata? Mercedes nodrošina to pašu komfortu, ko Bentley, bet līdz ar Bentley nāk šiks/štatuss un citi mēsli! :) Tie kas var un grib, lai pērk un maksā 10x dārgāk! Bet sasitot Bentley un Mercedes - tie beigās maksā vienu un to pašu naudu - šrota cenu par lūžņiem!
Arī salaužot SALMO kātu - sakreņķējos, aizmirstu un nopērku jaunu! St.Croix - salauž, ilgi kreņķējās, raud, psiho un krāj nākamajam! :)

Ir lietas, kurās nauda nav jāžēlo, bet ir lietas, kurās pārmaksa nav pamatota!
11.aprīlis 2013, 14:20 | links
 
vispār cik zinu tad reāli Japānā ir kādi 3 ražotāji, kas tikai ražo blankas, un attiecīgus kātus. Pārējiem - dizains, testi utt. ir Japānā veikti, dažiem arī salikšanas process, bet principā blankas nāk no Ķīnas, dārgākiem "Japāņiem" no Korejas.
11.aprīlis 2013, 14:19 | links
 
nu esmu lietojis gan brendu kātus kas ražoti ķīnā, gan spoles, nav ne vainas. Tāpat arī lietoju Japānā ražotos kātus un spoles arī nav ne vainas. es vienkārši domāju ka nevajag skatīties uzrakstu made in... , bet baudīt copi, baudīt inventāru, un ja tas liekas labs, tad tā arī ir.
11.aprīlis 2013, 14:14 | links
 
Bandito
Angļi ar pērk A un B kvalitāti viņiem ir arī teiciens-Neesmu tik bagāts lai es pirktu lētu preci!
11.aprīlis 2013, 14:01 | links
 
kāds pa to vēl šaubās?
11.aprīlis 2013, 13:56 | links
 
sikais18u taksh esi losis, vai ne? :D
11.aprīlis 2013, 13:55 | links
 
Tad jau te viss ir skaidrs mūsējie pērk C kategoriju un tirgo kā A kategoriju izmaksas zemas un kvalitāte 50% a tautai veikalnieki potē iekšā ka tā ir A jeb B kategorija!Pareizi ir kamēr visi akli visam tic tikmer jācērpj ir aitas!Un ļoti daudzi tic akli visam ko veikalnieki kā arī NG saka!Bet patiesība ir cita pavisam!Bēdīgi bet fakts!
11.aprīlis 2013, 13:53 | links
 
Ķīnietis, visādā ziņā ir godīgs! Man ir pieredze tāda (ar elektroniku). Ķīnietis piedāvā 3 pakāpes vienai un tai pašai lietai - a,b,c.
A ir par 100% dārgāka, bet ar brāķa varbūtību - līdz max 10%.
C ir stipri lētāka, bet arī pasaka, brāķis līdz 50%!
Izvēles iespēja! Mūsu tirgoņi pērk pārsvarā C, bet vācieši - B un A!
11.aprīlis 2013, 13:41 | links
 
maituputns
Made in China viss ir ļoti vienkārši ko tu pasūti to arī tev uzražo!Ja paskatas uz sadzīves lietām nopērkot kautkādu preci ārzemēs ir pavisam cita kvalitāte nekā nopērko to pašu preci LV !Izskatas no malas ko citas valstu kvalitātes testi ir izbrāķējuši mūsējie ar atplestām rokām pagrābj!
11.aprīlis 2013, 13:17 | links
 
Kapēc cilvēkiem nepatīk Ķīna? Lieliski zinu to ka principā liela daļa dažādu preču un lietu ražotāji savas rūpnīcas dislocē Ķīnā. Armani ir oficiāla rūpnīca Ķīnā. vai tapēc viņas ir sliktas, plīst, vai lēti maksā? kvalitāte ir lieliska, tāpat arī ir ar kātiem. Daiwu arī ražo spoles Ķīnā, Shimano Malaizijā, un, kas par to? pašam ir bijusi Calzante tagad arī Finezza, ir šiem kātiem atšķirība, nenoliedzami, bet ir arī atšķirība cenā. Ja var atļauties pērkam Finezzu, ja nē Calzanti.
11.aprīlis 2013, 13:01 | links
 
Calzante ir Ķīniešu ražojums Finezza Japāņu!
11.aprīlis 2013, 12:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager