Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
marcis123 [11.03.19]: Sveiki!Esmu tāds neliels iesācējs;),kādu žilku iesakat mj no lētakajiem galiem?pīto vai mono?
No lētākajiem galiem neiesaku ņemt neko kas ir zem .o.6 # pēc japoškām... domāju kā iesācējam zelta vidusceļš būs 0.4# normāls japītis. Ygk, sunline jeb varivas
11.marts 2019, 13:00 | links
 
marcis123 [11.03.19]: Sveiki!Esmu tāds neliels iesācējs;),kādu žilku iesakat mj no lētakajiem galiem?pīto vai mono?
Tikai pīto. Un no lətākajiem galiem diez vai kas sakarīgs sanāks
11.marts 2019, 12:40 | links
 
Sveiki!Esmu tāds neliels iesācējs;),kādu žilku iesakat mj no lētakajiem galiem?pīto vai mono?
11.marts 2019, 12:32 | links
 
Paldies, kungi :)
11.marts 2019, 11:08 | links
 
Man šķiet, visgrūtakais pašlaik, ir nopirkt labu (protams arī lētu, kā iesacējam, jo nezin vai tā lieta aizies) spoli,,tieši smalkajai auklai ! Pārējais īzī ! :)
11.marts 2019, 11:03 | links
 
Sveiciens.

Vai kāds varētu ieteikt kādu labu pašmāju vai, piemēram, krievu video blogu / kanālu / vietni, kur pasmelties zināšanas konkrēti par asaru copes īpatnībām un specifiku?

epantalons, 11.marts 2019, 00:19


No sākuma, Tev vajadzētu saprast, kur taisies copēt. Vai tie būs stāvoši ūdeņi, vai ar straumi, jo specifika ļoti atšķiras. Liepājas pusē vairāk darbojamies vietās, kur ir straume
Es savā laikā, lielāko daļu teorētiskās infas ieguvu no Youtube. Pēc tam upmalā iepazinos ar Liepājas puses MJ guru Flakais, kas pastāstīja praktiskās puses nianses.
11.marts 2019, 11:01 | links
 
Pasakot vārdu salikumu "mikrodžigs", mums patiešām pirmās asociācijas ir ar asariem. Es arī tieši tā sāku. Primāri info smēlos no krievu valodas forumiem un video, kas tajos laikos bija ļoti vienkārši, bet tajā pašā laikā saprotami un viegli uztverami. Uz doto brīdi video jau sasnieguši mākslas darbu statusu, bet iegūt to vajadzīgo informāciju kļūst nedaudz sarežģītāk, jo akcents ir uz vizuālo sastāvdaļu nevis praktisko. Arī salidzinot šī brīža piedāvājumu veikalos, kas būtu piemērots MJ, ir kā diena pret nakti ar daudziem gadiem atpakaļ. Vienā ziņā tas atvieglo, bet no otras - kā izdarīt izvēli visā tajā piedāvātā asortimenta jūrā?! Viss tik skaists un krāsains, ka jāpiekrīt teicienam, ka sākumā jau noķer mūs, makšķerniekus. :) Pa lielam uz doto brīdī jūtūba platforma piedāvā neizsmeļamu informācijas apjomu. Piekritīšu iepriekš teiktajam, ka vēlams akcentēties uz mūsu tuvāko kaimiņu pieredzi, jo copes apstākļi būs maksimāli pietuvināti mūsējiem. Labi, ja sākuma stadijā tev jau ir skaidri tavi copes apstākļi (ūdenstilpes veids, dziļumi, aizaugums, zivju populācija, popularitāte citu makšķernieku vidū utt.). Te daži video linki, lai zini kurā virzienā rakt.
11.marts 2019, 10:57 | links
 
Pareizākais variants būtu atrast un sarunāt spečuku lai visu var aptaustīt paturēt un noprovēt. Ieteicams kurš copē turpat kur vēlas iesācējs sākt savu darbošanos šajā veidā.
11.marts 2019, 10:45 | links
 
Roc augšā šajos youtube kanālos

aikoland, stalingrad fishers, salapin.ru, Простая рыбалка, Братья Щербаковы, volga baits,

Elvijs1, 11.marts 2019, 09:58


Šie arī visu labi parāda.Atsevišķī var paskatīties kaut vai Tehnjika jiga,kur būs visas provodkas parādītas.
Protams ne viss derēs,kas ir Krievijā,bet daudz info iegūsi.
Un prakse uz vietas.Bez tās nekas nebūs,jo katra ūdens tilpne atšķirīga.....
11.marts 2019, 10:24 | links
 
Vai kāds varētu ieteikt kādu labu pašmāju vai, piemēram, krievu video blogu / kanālu / vietni, kur pasmelties zināšanas konkrēti par asaru copes īpatnībām un specifiku?

epantalons, 11.marts 2019, 00:19


Kas varētu būt vienkāršāks par Youtube.
Tur ir daudz filmu un labu padomu no krieviem,ukraiņiem,lietuvieši, arī angliski.
Mums ir jāskatās no tuvākajiem kaimiņiem,jo copes apstākļi ir vis vairāk līdzīgi.

DSV, 11.marts 2019, 00:26[/quote]
Gudri pļerkstēt prot visi =) Mūsu kolēģis lūdz palīdzību un ieteikumus , youtube ir kā melnais caurums atrast jebko var,bet vai tas būs noderīgi, derēs mūsu copes apstākļiem ?
Kāda jēga skatīties video no kamčatkas kur ķer uz alus korķi , jo tur nav kaprīza asara kā pie mums?

No ietekumiem iesācējam derēs šie kanāli - stāsta labi, iesaka mānekļus un tehniku. Atliek tik salīdzināt ar savu copes vietu un pielāgot saņemot informāciju.
fish planet
Lucky John
11.marts 2019, 10:11 | links
 
Roc augšā šajos youtube kanālos

aikoland, stalingrad fishers, salapin.ru, Простая рыбалка, Братья Щербаковы, volga baits,
11.marts 2019, 09:58 | links
 
Liekas ka nav nekā vienkāršāka kā noķert strīpaino, galvenais lai viņš tur būtu. Pie pārējām zivīm gan ir jāpiestrādā.
Neviens neizstāstīs visu specifiku jo katrā copes vietā būs savas nianses kuras var noteikt visu copes gaitu.

kutis, 11.marts 2019, 09:30

Tad kad tu kaut ko proti, tev liekas, ka tas ir vienkārši, bet tad, kad tu šajā lietā esi iesācējs, tev viss liekas tumša bilde :) Atceros sevi, kad vairākus gadus atpakaļ sāku meklēt spiningu vieglajam džigam, lai ķertu asarus. Pilnīgi neko nesapratu, tikai ar video starpniecību lēnām sāku apgūt dažādas copes nianses un inventāru. Un tad vēl esmu sapratis, ka pavasarī noķert asari kādā nelielā ūdenstilpē ar džigošanu, nav nemaz tik vienkārši, pagājušajā gadā es to izbaudīju pa pilnu programmu :)
11.marts 2019, 09:49 | links
 
Liekas ka nav nekā vienkāršāka kā noķert strīpaino, galvenais lai viņš tur būtu. Pie pārējām zivīm gan ir jāpiestrādā.
Neviens neizstāstīs visu specifiku jo katrā copes vietā būs savas nianses kuras var noteikt visu copes gaitu.
11.marts 2019, 09:30 | links
 
Vai kāds varētu ieteikt kādu labu pašmāju vai, piemēram, krievu video blogu / kanālu / vietni, kur pasmelties zināšanas konkrēti par asaru copes īpatnībām un specifiku?

epantalons, 11.marts 2019, 00:19


Kas varētu būt vienkāršāks par Youtube.
Tur ir daudz filmu un labu padomu no krieviem,ukraiņiem,lietuvieši, arī angliski.
Mums ir jāskatās no tuvākajiem kaimiņiem,jo copes apstākļi ir vis vairāk līdzīgi.

DSV, 11.marts 2019, 00:26[/quote]
Jā, par to es arī biju domāju, bet rakstīju kontekstā ar to, ka tur ir pilns ar visādiem video, kur vienkārši tiek filmēta cope, bet es meklēju vairāk, piemēram, kādu zināmu sportistu, kurš spiningošanas laikā arī stāsta ko dara, kāpēc, un tml.
11.marts 2019, 08:01 | links
 
Vai kāds varētu ieteikt kādu labu pašmāju vai, piemēram, krievu video blogu / kanālu / vietni, kur pasmelties zināšanas konkrēti par asaru copes īpatnībām un specifiku?

epantalons, 11.marts 2019, 00:19[/quote]

Kas varētu būt vienkāršāks par Youtube.
Tur ir daudz filmu un labu padomu no krieviem,ukraiņiem,lietuvieši, arī angliski.
Mums ir jāskatās no tuvākajiem kaimiņiem,jo copes apstākļi ir vis vairāk līdzīgi.
11.marts 2019, 00:26 | links
 
Sveiciens.

Vai kāds varētu ieteikt kādu labu pašmāju vai, piemēram, krievu video blogu / kanālu / vietni, kur pasmelties zināšanas konkrēti par asaru copes īpatnībām un specifiku?
11.marts 2019, 00:19 | links
 
Tā kā Rīgā esmu "studentu versijā" bez laivas utt, gribu mierīgi gar krastu pastaigāt ar mj. Vai pēdējās dienās kāds uz juglas kanālu ir bijis?
Varat droši ieteikt arī ko citu mierīgai sestdienas klaiņošanai.

bio-r, 9.novembris 2018, 11:42

Jugliniekā palicis klusāks, piestrādājot pannai salasīsi noteikti... :)
9.novembris 2018, 17:15 | links
 
bio-r [09.11.18]: Tā Lielā iela ir puslīdz ok izbraucama, kas iet gar Buļļupi?
9.novembris 2018, 13:58 | links
 
Tā Lielā iela ir puslīdz ok izbraucama, kas iet gar Buļļupi?
9.novembris 2018, 12:22 | links
 
bio-r [09.11.18]: Tā kā Rīgā esmu "studentu versijā" bez laivas utt, gribu mierīgi gar krastu pastaigāt ar mj. Vai pēdējās dienās kāds uz juglas kanālu ir bijis?
Varat droši ieteikt arī ko citu mierīgai sestdienas klaiņošanai.
Buļļupe
9.novembris 2018, 12:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager