Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
:))
20.marts 2013, 23:19 | links
 
Garais, Warbūt jāiet pie logopēda? :)))
Sorry, nenocietos :)
20.marts 2013, 22:51 | links
 
Sveiki,warbuut kads jau ir nopircis jauno Team Salmo Tioga 2,25m 1-8g kaatinu,warat padaliities ar info,kaads ir?Un warbuut ielikt kadu bildi lai taa kaartiigi war apluukot ;D
20.marts 2013, 22:50 | links
 
Es tāds cilvēks prasts, man arī ar tādu pietiek ;)
Un varbūt es arī no kātiem neko nesaprotu, kā arī copēt pa īsto nemāku :)
19.marts 2013, 18:58 | links
 
ko war gribeet par 32ls ;D
19.marts 2013, 18:54 | links
 
njaa tas ir kaa kuram man tas kats ir 2m.naw taas sajuutas.;D
19.marts 2013, 18:46 | links
 
Man arī MicroTech 1.8m garumā. Ja Tu vairāk par 4g ar to nevari izspēlēt ...
Nu, es jau laikam neko nesaprotu :) Ar to kātiņu pat sīkās mailes var iztvičot. Man vismaz sanāk ;) Ar gumijām vispābā eleganti. Daugavā lietoju dažkārt 9gr čeburaškas, bet smagākas arī izturētu un izspēlētu.
19.marts 2013, 18:42 | links
 
Taatad,domaaju iegadaties otro mikrodzig katu,bet newaru izdomaat kadu.man ir pats pirmais kaats kas iznaaca salmo elite microtech jig 0-8gr.bet ar so war labi ja 4 gr normaali apstraadaat.Dzilums kadaa copeetu buutu 0.5-3m.Warat ko normaalu ieteikt liidz 80ls.
19.marts 2013, 13:00 | links
 
Un no e-neta veikala neko (copei) vēl nopircis ar neesmu -tikai dzīvajā bodē vai no rokas. Bet nepikrītu, ka nevajag pētīt e-neta piedāvājumu. Vismaz par cenām var noorientēties.
18.marts 2013, 21:34 | links
 
doks,
nemoki sevi, pētot tikai interneta veikala aprakstu nekad tev neizdosies izvēlēties kātu, kas tieši tev ir piemērots.
Pareizākais ceļš kāta izvēlei ir šķietami vēlamā kāta modeli notestēt tieši tajā vietā kurā tu vēlies copēt.
Mūsējie ieteikumi ir ne kas vairāk kā mūsējās emocijas, tā pat kā ar meitu un kleitu.

jjanis, 18.marts 2013, 20:57


2 kāti jau i (+kādi 10 vecie mietveidīgie). Meklēju piemērotu (cenā/kvalitātē) light.Tavs ieteikums ir ne ļoti viegli realizējams, jo mani čomi strādā ar mietiem un, saprotams viņiem ir, labākā gadījumā, jerk. Pamatā gan met 10-25,0 rotiņus un šūpiņus un tin. Bet portālā "mocīdamies" (labi, ka sanāca sl-cā un mājās 2 mēnēšus pavadīt-laika bija diezgan) daudz ko apguvu teorētiski. Praktiski pamatinventārs ar jau i. Tā kā pateicoties šīm mokām un pieredzejušo copmaņu atsaucībai esu gatavs cīņai!
18.marts 2013, 21:30 | links
 
doks,
nemoki sevi, pētot tikai interneta veikala aprakstu nekad tev neizdosies izvēlēties kātu, kas tieši tev ir piemērots.
Pareizākais ceļš kāta izvēlei ir šķietami vēlamā kāta modeli notestēt tieši tajā vietā kurā tu vēlies copēt.
Mūsējie ieteikumi ir ne kas vairāk kā mūsējās emocijas, tā pat kā ar meitu un kleitu.
18.marts 2013, 20:57 | links
 
Doks
Ar visu ielīmēto spicīti šamais likās pastīvs.Tāpēc jau rakstiju-kātiņš ar testu 2-10gr izskatijās stipri līdzīgs manam ELITE JIG masteram ar testu 2-12gr ar nolauzto spicīti.Tobiš jaunais nav tik jūtīgs kā jig masters,kaut tests ir mazāks.Šamam pēc izjūtām varētu būt FAST akcija.
Nezi kā šamais uz ūdens uzvestos.Domāju ka pielietojot mānekļus 4-7gr upēs būtu pat ļoti OK okkunenus padzenāt.

urmaas, 18.marts 2013, 20:15


Precīzi par FAST Tiogai. Bet ir arī M-FAST. Tikko fishbonā parādījās arī Neolite un Ballist.
18.marts 2013, 20:44 | links
 
doks,
tieši otrādi, pamatā džigam

jjanis, 18.marts 2013, 20:14



Tak tāpēc jau jautāju.
18.marts 2013, 20:34 | links
 
par āķa pievienoto filmu. Autori vairākkārt piemin ka labākam piecirtienam ir nepieciešams sarnira savienojums. Man gan vairāk copes uz džiggalvām ar iebūvēto āķi.
18.marts 2013, 20:18 | links
 
Doks
Ar visu ielīmēto spicīti šamais likās pastīvs.Tāpēc jau rakstiju-kātiņš ar testu 2-10gr izskatijās stipri līdzīgs manam ELITE JIG masteram ar testu 2-12gr ar nolauzto spicīti.Tobiš jaunais nav tik jūtīgs kā jig masters,kaut tests ir mazāks.Šamam pēc izjūtām varētu būt FAST akcija.
Nezi kā šamais uz ūdens uzvestos.Domāju ka pielietojot mānekļus 4-7gr upēs būtu pat ļoti OK okkunenus padzenāt.
18.marts 2013, 20:15 | links
 
doks,
tieši otrādi, pamatā džigam
18.marts 2013, 20:14 | links
 
njem copes lietu lasitaja karti un nac uz salmo,pa 35 ls micro,macro tetchs sanaaks:)

rio., 15.marts 2013, 16:53

Šodien biju ieskrējis Juglas SALMO.Tur tie jau ir izlikti tirgošanai.Tik kkā neuzrunāja.Jo kātiņš ar testu 2-10gr izskatijās stipri līdzīgs manam ELITE JIG masteram ar testu 2-12gr ar nolauzto spicīti.Tobiš jaunais nav tik jūtīgs kā jig masters,kaut tests ir mazāks.Bet visā visumā kātiņš likās pat ļoti OK-viegls,diezgan pastīvs tvičojamais kātiņš priekš mānekļiem 4-7gr.Tās ir tikai manas domas.Uz apsolūto taisnību nepretendēju.:))

urmaas, 18.marts 2013, 14:30


Vai't ar ielīmēto galu (Solid) būs pamatā twicham?
18.marts 2013, 19:48 | links
 
Viss skaidrs viens buus mans!
18.marts 2013, 19:34 | links
 
 
Makro, chakro, heraklo utt- neko nesaprotu.Man ir poļu dragon džigpātaga, ne no leetaa gala, 3-12 gr. baiggi Ok, man pietiek.Salmiķa mikrodžigs testam iepirkaas nejauši-pinīgs puņķis-pat līdz neņemu.Būs jānomēģina tie jaunie tjogas kātiņi ,kādās naudaas tie nāk?
18.marts 2013, 15:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager