Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
bet fishbonā maksā ap 27 ls:) ,vismaz tā mājaslapā norādīts:)
14.marts 2013, 14:10 | links
 
micro,macro tetchi sobriid jau noperkami salmo Daugavgriiva,cenas 37,50-38,50 ls.
14.marts 2013, 14:02 | links
 
Nav neviens bijis Salmo Bodē un pētijis jaunos Micro un Macro kātu cenas interesē Micro 2.32un Macro 2.42 nesanāk laika Līdz veikalam aizskriet!
14.marts 2013, 12:54 | links
 
rio Bija daugavgrīvas veikala pārdevējs varēja mūs apgaismot ar cenām vispār!?
13.marts 2013, 18:53 | links
 
marti
Fishbon tik pieņem pasūtījumus tagad kāti vēl pirms paris dienām bija muitošanā!Un vispār nesaprotu kā var pirkt kātu neapčamdot neizpurinot viņu!
13.marts 2013, 18:51 | links
 
Arī gribētos zināt tās jaunās cenas kādas būs Micro un macro pēc būtības jau Salmo veikalā vajadzētu būt lētāk jo ir izplatītājs bet ne vienmēr tas tā ir citos veikalos var lētāk nopirkt!!!
13.marts 2013, 18:49 | links
 
Jautā iesacejs50 | - Kategorija nav norādīta -

Sveiks!Ar atgriešanos!Cik noprotu jau Microtec un macrotech parādās veikalos kāda ir cena Microtech 2.32m un Macrotech 2.42m

Jau iepriekš paldies pa atbildi!
Atbild Normunds Grabovskis

kātiņi jau ir aptaustāmi, vismaz Daugavgrīvas ielas veikalā jau ir, cenas gan šodien tikai tiks liktas, jo pagaidām kātiņi caur kasi neiet, es vēl īsti neesmu iebraucis, kas pa nedēļu ir noticis un kas nē :):)
Atbildēts: 13.marts 2013, 11:07 | Pievienot komentāru | Adrese atbildei
13.marts 2013, 18:47 | links
 
fishbonā nekā nav. tas tik tā - mājas lapā salikts. visi kāti vēl muitojas. un droši vien, ka parādīsies tik uz aprīli.
13.marts 2013, 18:31 | links
 
eesma25, paskaties fishbon.lv, tur ielikts ir (lai gan pašā veikalā vēl nav, vismaz pirms divām dienām nebija, internetā pasūtīt tomēr var). Tur ir arī visas jaunās Tiogas u.c.sērijas, var apskatīties un cenu (Salmo var būt lētāk) uzzināt. Tevis minētais, atkarībā no modeļa, ir 25 -27 ls.
13.marts 2013, 18:26 | links
 
eesma25: kaut kas starp 30 un 40 LVL
bet tagad tādi tur diez vai ir. jāgaida jaunais sortiments.
13.marts 2013, 17:53 | links
 
Kāds zin varbūt cik salmo bodē maksā micro tech kātiņi?
13.marts 2013, 17:44 | links
 
delveris
Un ja tu neesi saskāries ar arzemēs pirktajām spolēm tad nu ko tu gudri te izsakies!Man ir tāda saskarsme un kā ari ļoti daudz paziņām bijušas saskarsmes ar arzemēs pirktajām spolēm un secinājums tāds pats ka pie mums Latvijā ļoti liels brāķu koificents ir!Ar ko tas izskaidrojams ir-ko ķīnietim pasūtīsi to arī tev saražos!
2.marts 2013, 21:49 | links
 
delveris
Jā ir no ārzemēm pāris okuma spoles un es ar Salmo esmu pircis nu kvalitāte pie mums klibo!Bet tas jau ir normāli priekš latvijas!No brāķiem jau tak nevar izvairīties-cilvēciskais faktor!Bet tik Latvijā tas ir ļoti bieži gadas tie brāķi nekā piemēram anglija un citās valstīs!
2.marts 2013, 21:44 | links
 
eesma25
..Un lai ko saka tie Salmo eksperti nu nav tam Okuma spolēm tādas kvalitātes kā arzemēs!

sikais18, 2.marts 2013, 08:47


Kārtējā demagoģija..
Tev ir lietošanā tieši šāds pats modelis no ārzemēm, ka tā salīdzini? :D
Man mazā Safina spole uz Tviča makšķeres, pussezonu aktīvi lietoju (padsmit copes) pagaidām nav problēmu. Pirkta salmo. Laikam man importniece gadījās :))
Zelta mūžš viņai gan nespīd, tomēr viņa ir no lētā gala plaukta.
2.marts 2013, 13:21 | links
 
eesma25
Cena okuma um mistral ir vienādas apmēram varbūt Mistrals ir lētāks bišķi bet spoles tīšanas vieglums pat brīvgaitā tas ir uzgriz ručku un lai pati griežas tad viennozīmīgi Mistrals eksperti jau var teikt ka smēre pa biezu UTT nu tā točna nav!jau paņemot rokā un izdarot pāris apgriezienu tu to sapratīsi!Laba izvēle ir Goldfish pie vitālija Ja nemaldos Prūšu 25 ieeja no bultu!Man ir vairākas Mistral uz spiniem stāv divas sezonas nav bēdu tagad ies trešā sezona un pagāšgad tika izvilktas ap 400 lidaku visādu izmēru lielākā 10kg un nav novērotas ķibeles!secinājums viens ja uz džigu tik spoles izmērs cits tad kalpos ļoti ilgi viennozīmīgi!
2.marts 2013, 12:08 | links
 
sikais18
Paldies. ņemšu vērā Tavu teikto:)
2.marts 2013, 10:05 | links
 
eesma25
Pagāšgad nopirku Okuma safina noir biju uz ašukiem kādas 15 copes un sāka ņiķoties lociņa gultnis!Ipašā sajūsmā neesmu par šo spoli biju izčamdijis Mistrall firmas pāris spoles nu tad salīdzinājums brīvāka gaita Mistralam īsi sakot diena pret nakti!Un lai ko saka tie Salmo eksperti nu nav tam Okuma spolēm tādas kvalitātes kā arzemēs!
2.marts 2013, 08:47 | links
 
Es skatos uz 1000 izmēru,vai pēc okumas klasifikācijas 20 izmēriņu,laikam ņemšu okumas safina noir 20 vai 25:)
2.marts 2013, 00:40 | links
 
man spolīte jau ir, tikai šaubos vai nebūs par mazu un vieglu tam kātiņam, 500 izmērs...
2.marts 2013, 00:32 | links
 
Tieši tā,es ar ņemšu vel tik spolīte jāpiemeklē:)
2.marts 2013, 00:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager