Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Pašā ezerā cik nu tās par bedrēm var nosaukt - pārdesmit cm padziļinājums.

Pie Putnu kalves ir divās pusēs labas vietas, starp salu un trubu ir laba vieta asaru ķeršanai - tur stipri vēlāk aizaug kā citur, turpat netālu - ļoti laba vieta ruduļu skalpēšanai, viņi tur vienmēr uzturas, bari milzīgi, tas gan tā - sportam :)


Visu var sarunāt, tikai jāgaida atkāto ūdeņu sezona :)
29.janvāris 2013, 21:41 | links
 
Krist
Jautāju, lai neuzkāptu uz grābekļa sešreiz, bet tikai, varbūt, četreiz...

Andri
Jā, par to tumši brūno varu piekrist. Tā tiešām rullē...
Vai parādīsi bedri ezerā? Man viņš vienmēr licies kā lēzenais šķīvis... Senāk, kad aktīvi bradāju, vasarā krustāmšķērsām un vēl cilpucilpām izbradāju...
Nerunāju par Bagarīti, Melnezeru un lidostas pusi. Tur jā...
:o))
29.janvāris 2013, 21:33 | links
 
Ostas akvatorijā un kanālā - standarta džigiņa sistēmai ir konkrēts atsosovičs pret jjanis aprakstīto, lai gan - ar to pavadas sistēmu daudz neinteresantāk, tas jau badīgo instruments.

Ezerā - max trīs grami, bedrēs var arī niekoties ar 4-5 gramīgiem. Seklumos izmantoju 1-2 gramus smagas čeburaškas, tur gan rēķinies, ka pa grunti nevarēsi spēlēt, nedaudz savādāka sistēma, jāvago pusūdenī, savādāk zāles darīs savu. Ezera retajās bezzāļu bedrēs jau cita pasaka dziedama.

Ejošakā krāsa - tumši brūna, gadu gaitā konkrēti izlec. Spilgākām atkal biežāk līdakas uzklūp.

Pavada - 2.5 vai 5kg izturības volframs. Flexonits nekam neder. Volframam tieksme ātri saskrullēties, bet to var novērst ar šķiltavu - uzkarsē, līdz paliek sarkans, tas jādara nostieptā stāvoklī, tad turi līdz atdziest - nedaudz nelīdzena būs, bet copei pietiek.

Pīto - 0.08 vai 0.1 - Salmo tajā diametru diapazonā ir patīkami plānas.
29.janvāris 2013, 19:44 | links
 
Vienīgo reizi kad biju Ostas akvatorijā uz džigu ķērās slikti, labāks rezultāts bija uz sistēmā savērtajiem trim āķiem ar 1' vai 1.5' spilgtām gumijām āķu galā, apakšā 10-12 gr. svins. Kanālā neesmu bijis, bet vispār pagājušā gada topā man bija salmo 2.8 vai 3' gumijas.
29.janvāris 2013, 19:31 | links
 
nekrietneli - džigs ir sasodīti aizraujoša tēma, takā labāk nelaupi to prieku un ķeries izpētei vien klāt pats. Daudz jauna un interesanta uzzināsi. neko nedos, ja uzskaitīs veselu čupu ar mānekļiem, no kuriem viena daļa nav atrodama LV veikalos. Lai izdodas :) ekspermentē - tā zivs nereti atsaucas uz pavisam interesantām formām un krāsām - skaties kādas krāsas ūdens, sīkzivju aktivitāte un veids, saule/apmācies u.t.t.t. LAI IZDODAS!!
29.janvāris 2013, 18:18 | links
 
... man ir izveidojušies savi secinājumi.
No šīs vietiņas tā lēnām, ar karotīti. Es esmu labs lasītājs - izlasu no A-Z... Var nesteidzīgi, uz pastu. Līdz pavasarim vēl laiks!
:o))
29.janvāris 2013, 15:53 | links
 
Lūdzu, biedrīši, Jūs tik vairāk parunājiet par tām gummi zifēm ! Man uztveršanas iekārtas uzregulētas uz maksimālo jūtību............

Sieks, 29.janvāris 2013, 13:17


Pārsvarā džigojot lietoju 3" gummi.Krāsojums atkarīgs no vietas un apstākļiem kādos ķeru.Izmēru nosaka veids kādā copēju-jig,otvodnoi vai DS.Pārējais paša rokās.No necilās pieredzes Liepājā man ir izveidojušies savi secinājumi.
29.janvāris 2013, 13:27 | links
 
Lūdzu, biedrīši, Jūs tik vairāk parunājiet par tām gummi zifēm ! Man uztveršanas iekārtas uzregulētas uz maksimālo jūtību............
29.janvāris 2013, 13:17 | links
 
Es kā nespeciālists lietoju dažādas gummi.Tai skaitā ari Vairis30 uzrādītās.Izmēram un krāsojumam ir nozīme pie noteiktiem apstākļiem un vietas.Tā kā neesmu Liepājas puses biežs ciemiņš,tad neko īpašu no čeburekiem piedāvāt nevaru-Kanālā 4-6gr,ostas akvatorijā pat līdz 10gr.Viss atkarīgs no straumes.:)
p.s.
Mazos čeburekus zem 4gr tur neizmantoju.Jo dziļums nosaka savas korekcijas.:)
29.janvāris 2013, 11:22 | links
 
Flakais
Cik smagas galviņas izmanto Tosmares kanālā un ezerā?

nekrietnelis, 29.janvāris 2013, 11:11


no 2 līdz 8 grami, bet ejošākās, laikam, ir 4-6 grami.
29.janvāris 2013, 11:14 | links
 
Flakais
Cik smagas galviņas izmanto Tosmares kanālā un ezerā?
29.janvāris 2013, 11:11 | links
 
Kauns man tagad! Veselas 2 kļūdas pielaidu...
:o))
29.janvāris 2013, 11:08 | links
 
Es atkal ukraiņu ekonomiku taisījos auģšāmcelt... Tu šīm cena simpātiskāka nekā Dombrovskijā! Arī uz Čeburaškām un Genām...
:O))
29.janvāris 2013, 11:06 | links
 
Man jau liekas,ka baigi svarīgs kads krāsojums viņam ir.Man strādā visi brūnganie toņi,plus zaļganie un baltie ar melnu muguru.Ari izmēram protams ir nozīme :)
29.janvāris 2013, 11:06 | links
 
Labsrīts!
Caurlasot iepriekšminēto tā arī nekur neatradu gumiju top100...
Varbūt iespējams uzzināt džiga korifeju mānekļu kastīšu saturu?
Kādas firmas, krāsas, izmēri...
Apsolos nevienam neizpļurkstēt!
:o))

nekrietnelis, 29.janvāris 2013, 10:45


Vienā no video par Bārtas sasariem es iefilmēju to gumiju (zaļa) ar ko nostrādāju rudenī ar ļoti labiem rezultātiem. Pačukstēšu, tikai nevienam nesaki - pirku Piraņjā, laikam bija zem Mikado brenda. Krāsas bija dažādas. Starp citu, var redzēt vēl vienu gumiju-slieku (tās gan ir Ebaja ķīnas produkts), bet arī ar apsveicamiem rezultātiem. Visumā strādāja arī citas gumijas, tai skaitā no dārgā gala, bet kā iesācējs sāku ar lētāko un nejūtos apdalīts...;)
29.janvāris 2013, 11:03 | links
 
Vairis 30,
tu tās labākās biji domājis kas
ВРЕМЕННО ОТСУТСТВУЕТ
29.janvāris 2013, 11:02 | links
 
Nekrietneli, ar šīm baigi labi pastŗādāju pagājušo sezonu un arī šogad ar viņām strādāšu!!
P.s. Bet tu mani saprati - TU TIK NEVIENAM NEPĻRUKSTI!!!!
29.janvāris 2013, 10:59 | links
 
Labsrīts!
Caurlasot iepriekšminēto tā arī nekur neatradu gumiju top100...
Varbūt iespējams uzzināt džiga korifeju mānekļu kastīšu saturu?
Kādas firmas, krāsas, izmēri...
Apsolos nevienam neizpļurkstēt!
:o))
29.janvāris 2013, 10:45 | links
 
Paldies! Rīt sazvanīšu. Gribētos no sākuma rokā paturēt, lai saprastu der man viņš, vai nē. 80Ls nomest par kaķi maisā nav baigā māka.

Morda. Goldfishā teica, ka jānvārī var pēc klienta vēlmēm pasūtīt preci nākamajai sezonai, nezinu vai pasūtījumus vēl pieņem, bet piezvani.

Ribalovs, 27.janvāris 2013, 19:52
27.janvāris 2013, 20:27 | links
 
Morda. Goldfishā teica, ka jānvārī var pēc klienta vēlmēm pasūtīt preci nākamajai sezonai, nezinu vai pasūtījumus vēl pieņem, bet piezvani.
27.janvāris 2013, 19:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager