Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
suits,mosk ritaa uz kjisiiti?
24.decembris 2012, 20:49 | links
 
Tirgo vai vienkārši lielies?:)
24.decembris 2012, 20:48 | links
 
Berkley Powerbait Hollow Belly Split-Tail, 3-Inch
24.decembris 2012, 20:14 | links
 
EiZii - G.loomis un Sage - tā ir Manta +10 - tikai ne mikrodž. Lašu spiņi,raustāmie un fly tas viss pie Usa ražotājiem. mikrodžigs - uz ķīnas tautas republiku
12.decembris 2012, 18:54 | links
 
EiZii - G.loomis un Sage - tā ir Manta +10
11.decembris 2012, 06:19 | links
 
Ko es te pļurkstu - Megaforce, nevis Forcemaster.
Lauki! Atvainojos...
:o))
10.decembris 2012, 16:37 | links
 
Labsvakars!
Ko godātie kungi varētu bilst, ja palūgtu nokomentēt kātus Salmo Micro Tech un Daiwa Forcemaster?
Par Salmo jau iepriekšējās 48lpp. salasījos viedus vārdus, bet pagastā Salmo naf, bet ir Daiwa. Arī grami 2-10, ja nemaldos... Un tai drīz griezīs cenu nost...
Kaučgan varu gaidīt sniegpulkstenītes un arī jaunos Micro Tech, jo Grabovska kungs te bija solījies atgādāt.
10.decembris 2012, 16:20 | links
 
Kungi.Brauciet labāk copēt,kā te žulti gāžiet pāri citiem. :)
Katrs nodarbojas ar to ko un kā grib.:))
p.s.
Slāviem ir tāds teiciens:
Každij po svojemu s uma shodit.Každomu po vozmožnasti i každomu po sposobnasti. :))
3.decembris 2012, 14:51 | links
 
EiZii

Kā,es tevi saprotu.Tapēc neiesaistos.
3.decembris 2012, 14:43 | links
 
Un jaa - zivs man nav vajadziiga... Man vajag copi, kontaktu ar zivi.
Vannaa to neguushu.. Loomis vai Sage man rokaas... dooooh
3.decembris 2012, 14:36 | links
 
Kam vajag dakshinju, ja pelmeni var iestumt riiklee ar pirkstu.
Kam Nivu, ja var braukt ar zhiguli un liidz upei slampaat kaajaam.
Kam Moru vai Rapalu, ja var kurinaat ugunskuru.
Kam pieres lukturi, ja var burkaa iedegt sveci utt.

Juus aprobezhoti, jeb vnk aakstaaties?
3.decembris 2012, 14:34 | links
 
Jums abiem ar lasiishanu ir probleemas.
3.decembris 2012, 14:31 | links
 
eIzII "Taapeec neticu ka G.loomis un Sage iemainiishu pret Salmo, Atemi vai kko liidzveertiigu." Diez vai tad vispār tev tā zivs ir vajadzīga? rausti savu kruto kātu vannā un nekur nav jāiet....
3.decembris 2012, 14:08 | links
 
EiZii- Tu pareizi uzrakstīji ka nemāki vairs priecāties un problēma tev ir galvā .Un tavi uzskati ka tie kas ķer ar salmo spiningiem neķer kaifu arī ir galīgi garām .Ir vesela armija ar maksķerniekiem kas vispār nezina kas ir G.loomis un jūtas ļoti labi un ķer no makšķerēšanas baigo kaifu ! Un nevajag saukt tos kas nemakšķerē ar krutajiem brendiem par zaļajiem gurķiem !
3.decembris 2012, 13:14 | links
 
Es palasot shos viedokljus, tomeer nespeeju pakluseet.
Kaadreiz, kad siiks buudams priecaajos par 20m metienu pa veejam, jo riiki bija varen prasti.
Arii zivi velkot spoli griezu ar domu - ka tikai aatraak krastaa, ka tikai nenokrataas nost no aakja.
Pieljauju, ka daudziem ir bijusi shaada beerniibas pieredze un uzskati.
Nu savs laiks ir pagaajis, uudenji aizteceejushi un arii domaaju es pavisam citaadi.
Ja spiningoju - tad ar kaifu.
Ja mushoju - arii.
Ar gruntsmakskjeri darbojos, sameeraa, reti, taapeec arii neieguldos paarlieku lepnos riikos, lai gan arii apzinos, ka daudz kaifiigaak buutu ar citaadiem shtrumentiem to shtelli dariit.
Es tiecos uz labaakiem riikiem un kvalitatiivaaku (lasiit, baudaamaaku) copi.
Taapeec neticu ka G.loomis un Sage iemainiishu pret Salmo, Atemi vai kko liidzveertiigu.
Cilveekam jebkuraa jomaa ir jaaticas uz izaugsmi, kas nav iedomaajama ar pieklaajiigu apriikojumu.
Protams nevajag zaljam gurkjim teemeet uzreiz uz augstiem plauktiem. Bet nevajag arii aprobezhoties ar vienu pulkji, kuru visiem gruust sejaa un saukt par labaako ieroci visaam copeem un to veidiem.
Es zinu, ka tas taa nav, arii citi. Neblameejiet sevi taa apgalvojot.
Ja saki, ka copee reizi meenesii un kaads konkreetais riiks Tev vienmeer ir dereejis, kaa kulaks uz acs,- es tam ticu.
Maajsaimnieces sapnis, bet Sennas bieds - VW Golf....
Padomaajiet, kaapeec taa!?!
3.decembris 2012, 11:53 | links
 
Janiii,paskaties forumā,te taču ir speciālas sadaļas tam veltītas:makškernieku vaikali internetā un pat speciāla sadaļa veltīta Cabelas.
2.decembris 2012, 12:21 | links
 
kaads vareetu ieteikt labu saitu no kuras vareetu pasuutiit kaatus un maanekljus online!!
2.decembris 2012, 12:15 | links
 
Ingus- es ar finezzu esmu strādājis, lai arī pašam viņas nav. pats arī laikam nemaksātu tādu summu, jo vnk mickrojigam neesmu tā piegājis. labāk paņemtu calzanti par pusi no tās summas.
27.novembris 2012, 11:31 | links
 
Viss jau būtu labi, ja vien visas šīs finezas un šminezas neizietu caur n-tajām rokām. Nu nav tam kātam jāmaksā trešajā simtā, nav! Te arī rodas visas liekās duskusijas. Viens nespēj atzīt, ka nevar atļauties, citam patīk, ja var pelielīties. Tas ir normāli. Citam vienkārši nav ko darīt un patīk runāt par to, ko rokās nekad nav turējis un par ko nojausma maza. Varu pateikt no sava reāla lietotāja, ne savu čomu un citādi saklausīta viedokļa. Lietoju visus iepriekšminētos skaļos brendus. Protams, ka tie ir super kāti! Te vispār divu domu nav. Ar tiem var i vēju apmānīt, i necopi pārvērst rezultātā, BET, 90% copmaņu tie nav vajadzīgi. Vismaz ne pa šo cenu. Ir sportisti, ir advancēti specifisku tehniku baudītāji. Uz šiem skaitliski nedaudzajiem, šie kāti arī ir tendēti. Visiem citiem... ko lai es saku? Copējam un baudam savu vaļasprieku! Gan līdz ar nākamo gadu nāks jaunas idejas un citi, cenās ievērojami draudzīgāki varianti :)
26.novembris 2012, 19:28 | links
 
Nē, tomēr otrais, bet visumā neko, labi jūt arī 3-5g, ja pa cietu grunti dauzi. Vējā jau visiem vienlīdz grūti.
26.novembris 2012, 18:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager