Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
:o 0-12 vai 0-21? Laikam jau pirmais variants :)
25.novembris 2012, 23:44 | links
 
da labi? :D nu protams ka zivij ir vienalga kāds spinings tev rokās, bet ar vienu spiningu var izdarīt daudz vairāk kā ar otru, tam pašam mickrojig - finezza vai salmo kāts, pamēģini un atšķirību uzreiz jutīsi. Finezzai jūtība ir nesalīdzināmi labāka, man pašam viņas nav, bet čoms ir pietiekoši lietojis un stāstijis. tas alivio tests 0-21g vispār liekas interesants, neticu ka viņš vienlīdz labi jūt 3g un teiksim 13g. reāli varētu būt 7-15g kas būtu komforts. nespiežu nevienam pirkt neko, copēt var kaut vai ar bomi, bet vai patīkami tas ir otrs jautājums.
25.novembris 2012, 23:38 | links
 
Kutis
Beidz vārīties!Cik copmaņu, tik viedokļu. Es ar copēju tikai ar SHimano Alivio 0-21g 270cm un esmu pilnībā apmierināts. Nu kā kurš grib, tā mauc. Ašukiem ir pilnīgs pofig ar ko tu strādā, galvenais lai pašam būtu prieks par ieguldīto naudiņu un citām tavām iespējām, vēlot veiksmi, ne asakas!
25.novembris 2012, 21:00 | links
 
Cik noprotu šeit ir diezgan vienpusēja demokrātija ,viedokļi no malas tiek pacelti uz durkļiem,es nekad neesmu bijis pret labu aprīkojumu un mani priecē kad cilvēki var tādu iegādāties,un gribētu lai visiem būtu tāda iespēja.Ja runājam pa izjūtām un kaifu tad jūs cienījamie kungi mazliet piemirsāt vienu sīkumu ,to visu mēs gūstam kautko salīdzinot.Kad iedevu čomam kurš ir galīgs iesācējs savu amerikāni paprovēt un paprasiju kādas ir sajūtas ,atbide bija -viegls gan.Tas tāpēc ka iepriekš bija mētājis bleķus ar pasmagu kātu.Un ceru ka šoreiz nebūšu nevienu aizskāris un nevajadzēs dzeltenās preses stilā citēt manis teikto, izraujot frāzes no konteksta.Esmu tikai par mieru jo zinu kas ir karš.Par labām emocijām kungi!!!
25.novembris 2012, 14:43 | links
 
Kādas atsauksmes ir par Jaxon spiningiem?
25.novembris 2012, 09:38 | links
 
Runajot par labajiem un normalajiem katiem, mana pieredze ir sekojosa:
Visu dziivi esmu makskereejis ar inventaaru liidz 100ls, viss kartibaa stradaa,bet tad dzivee pienaak briidis,kad Tu saproti,ka Tev taa cope ir palikusi par nopietnu dzives sastavdalu, hobiju. Ka ezera Tu paradies 2x nedela, nevis 1x menesi un tad jau saac domaat vai nopirkt Finezzu pa 300ls un St.Croix pa 250 ls vai nee!?
Jaa, daargi , loti daargi , bet bauda neaprakstaama,Tu juuti katru piesitienu, Tu juuti kaa Tev stradaa vobleris utt..
Katrs mees izvelamies ,ko gribam,ko ne, jo notriekt 300ls var vienaa vikenda, ja veel izdodas sataisiit kaadas nepatikshanas,tad veel vairaak.
Tagad ietaupu uz smigu, viesu namiem un ar baudu seezu ezera lietojot augstaak mineetos katus.
24.novembris 2012, 23:30 | links
 
Tad jau Berkley Whiplash Crystal 0,06 mm (Fišbonā 110 m 13,52 Ls) man liekās sakarīgāka, 0,10 ir light džigam, ne jau mikro...
24.novembris 2012, 22:46 | links
 
Lūdzu:
Berkley Fireline Exceed:
Diameter 0,10mm 0,12mm 0,15mm 0,17mm 0,20mm 0,25mm
Strength 5,90kg 6,80kg 7,90kg 10,20kg 13,20kg 17,50kg
24.novembris 2012, 21:38 | links
 
Lūdzu iesakiet auklu mikrodžigam! Ne super dārgos pa 30 Ls, bet ko no Berkley vai powerPro! Paldies! Lūdzu arī precīzus diametrus, testus Lb utt!
24.novembris 2012, 21:30 | links
 
Labvakar copmaniem.Palasot jusu diskusijas nolemu ari ieskrapet paris teikumus.Nesaprotu dazas ficas,kur ir ta robeza mikruhai un kur sakas vieglais jigs.Mana uztvere mikrai jabut lidz 4gr,parejais ir jigs.Cik daudz sviez tos 2 vai 3gr.Shos super vieglos svarus pielieto,vairak sacensibas kad cina iet par to 100gr asari,tad nu protams tas sportists pielieto sho smago artileriju ( finezza 0-5gr vai lunaki lidz 7gr),parastaja ikdienas cope ko mes pielietojam,startejam jau ar tiem pashiem 5-6gr,tad tas klust par parasto jigu un guldities ar 300-500ls nav jegas.Piekritu V.S.O.P ka stradat ar labu instrumentu ir vienkarshi kaifs un uz to ir jateme.Protams ari ar lazdu kert var,salauzot vispar nebus bedu.Labs spinings da prasmigaas rokas ar kuru var virtuozi nokontrolet jigu, dara brinumus.Un tad balva tu dzirdi no mugurpuses vardus, kas skan ka balzams(suka apjatj tashit).
23.novembris 2012, 23:07 | links
 
p.s. man nav legend elite , pats copeeju ar salmo microtetch,bet esmu copeejis gan visai nedaudz ar st. extreme un finneezaam:),un zinu kaadas sajuutas ir copeet ar siem kaatiem.
23.novembris 2012, 22:55 | links
 
kutis,Tu varbuut nesaprati ,bet parsvaraa SEIT cilveeki iesaka SAJUUTAS,NEVIS ar ko kjert ZIVIS,Iesaka kaatu lai cilveeks juustu maksimaali iespeejamo kaifu no procesa,kas nebuut nenoziimee maksimaali izvilkto zivju skaitu.tiici man seit parsvaraa visi zin un saprot ka zivij ir pilniigi pajaat ar kaadu kaatu taa tiek kjerta.:),
23.novembris 2012, 22:50 | links
 
Atvainojos ja kādu aiskāru no profiem bet tēma sākās ko ieteikt iesācējam-žel ka esmu tik stulbs šajā jomā.
23.novembris 2012, 19:40 | links
 
V.S.O.P.
Cik es sapratu tad tavi čomi nav no biezajiem un nekā nejēdz no mikrodžiga un sāka ar Legend,tad vainu tu leij vai arī viņi ir mazliet slimi.Neviens 1. formulas pilots nav sācis ar formulu maukt ,visi sāk ar kartingu un tikai no izauksmes iet uz augšu.Bet tas ko saki tu ir biezo psiholoģija ja zagt tad miljonu ja drāzt tad karalieni.Neprašas rokās tā leģenda būs vienkārš slotas kāts.

kutis, 23.novembris 2012, 10:06


ļ. c. kutis ir tik ļoti aizņemts ar savas taisnības pierādīšanu, ka DS tekstā neievēroja. Bet paguva uzpilināt nepazīstamiem cilvēkiem.

Starp citu - ar 7'6" Medium action StC. Legend Elite ļoti labi jūt visus mānekļus sākot ar 4 gr ieskaitot līdz 20 gr džigam, kuru vēl var labi iztvičot, smagākus gan var tikai mest... ir Daugavā mesti arī 50 Gr, kātm jaudas pietiek. Tas tā... par priekšrocībām.

Tā kā seklāk par 2-3m praktsiki necopēju, tad ļoti labi ķerām asarus ar vieglajiem māneķliem visu pavasari un vasaru, pie kam - ar 0,08 nevis 0,04 vai 0,06 auklām. ar šo vēlos teikt, ka dārgā inventāra priekšrocības var izprast tikai to lietojot. Arī šobrīd plānākais kāts manā arsenālā ir ML Extreme un neesmu manījis, ka slikti ķertos asari, zandarti, kā arī vimbas, brekši, pat karūsu uz MJ ir sanācis šoruden noķert. Starp citu - joprojām ar 0,08 Daiwas pīto... visu sezonu būs izturējusi.

Ļoti labprāt tevi redzētu vaigā, jo te tu esi vecs opīts ar airiem, te runā par lietām, līdz kurām opīši aizrakties nemēdz. Ļoti izskatās, ka tev ir ko slēpt ... anonīms paliek anonīms tik ilgi kamēr kādam uzrodas interese to noskaidrot.
Ne asakas :)
23.novembris 2012, 19:00 | links
 
Kuti, kāpēc spriest par citu prasmēm, izrādīšanos, da vienalga ko....

Kutis citāts:

1. Un tie kas te izrādas ka viņiem ir krutākie kāti vienkārši izlecās,redz mēs varam a jūs nevarat atļauties.

2. Cik es sapratu tad tavi čomi nav no biezajiem un nekā nejēdz no mikrodžiga un sāka ar Legend,tad vainu tu leij vai arī viņi ir mazliet slimi.

Vai tev kas sāp, vai aizskar ? Kāpēc tu meklē kautkādu sazvērestību, izrādīšanos, negatīvu !!!!!

Varbūt ir arī copmaņi, čomi, draugi, kuri sava hobija, vaļasprieka, vienalga kā to nosauksim, ir gatavi pakrāt, un nopirkt mantas, no kurām gūst baudījumu.

Pēc taviem vārdiem spriežot, Legendu var pirkt tikai milijonāri, principā nav slikti, tad LV tādu ir diezgan daudz :)

Nesaku ka konkreti tevī sēž komunisma gars, bet ļoti žēl man cilvēku, kuri nespēj sagremot, vai priecāties par līdzcilvēkiem, kas ieguvuši savā rocībā ko foršu, foršāk taču ir pateikt, ka viņš taču lohs neprot ar to rīkoties, vai tas taču tas biezais, utt.......

Ir jābūt citai attieksmei - pozitīvai !!!!!

Nevis atkal skaldīt matus, meklēt utis, nod....tā draugus neiegūsi.....drīzāk no tevīm muks un līdzi nesauks.
23.novembris 2012, 18:47 | links
 
Es ar uzskatu,ka māku pietiekami labi makšķeret un esmu veikala Albakorā paturejis rokā Finnezu par 320ls ja nemaldos.Nu man protams patika gan svars utt.Bet nu tas trauslums likās tāds ka labak es copēju ar makro tech no Salmo un ja lūzt tad suds ar viņu :) Bet nu iedodat iesācejam ko tādu gribu redzēt cik ilgā laikā no viņa puteķļi paliks.Domāju pirmajā dienā.:)
Tādus kātus var pirkt tiešam ja pelna ļoti daudz.
23.novembris 2012, 17:56 | links
 
l.cien. Kutis,vai esi pats copeejis ar st.croix legend elite???????piedod bet mani maac saubas.

rio., 23.novembris 2012, 16:10

Nē man nav legend elit man ir AVS66LF2 bet tāpēc jau es neuzspiežu iesācējiem sākt ar tādiem kātiem un diezvai pats sāki ar eliti ,ja gribat lai būtu mazāk konkurentu tad uz priekšu,tikai krutākos kātus pa nieka 400 naudiņām un ari spolītes no tā paša cenu plaukta .Cerams ka iesācēju sievas būs stāvā sajūsmā par to zemmēru ko viņi noķers.
23.novembris 2012, 17:45 | links
 
Sorry, drusciņ ne pa MikroJig tēmu, bet nu morale jau tā pati :)....
23.novembris 2012, 16:34 | links
 
:) No punkta A līdz punktam B var nokļūt gan ar Žiguli gan ar Mersi... Tikai komfors un izjūtas ir citas... Tas pats ar kātiem. Ja naudas ļauj, nu kāpēc nepirkt St.Croix - forši kātiņi, bet ja nē, kāpēc sevi mocīt un pārdzīvot , ka nevar atļauties tādu - pērc kuru vari atļauties un brauc copē :). Tam kas zin kur uz ko un kā ķersies jebkurā gadījumā...

Stāsts iz dzīves: nopirku es St.Criox tvičam pirms kāda laika. Aizbraucām ar sievu uz Enguri - es tur tvičoju uz nebēdu, kaifoju - kātiņš foršs, bet vienīgias, kas ķeras zemmēri. Savukārt sievai iedevu savu veco paraboliķi un piesēju gumijas zivi... Kādā 5. metienā sieva izmānīja 4 kg līdaku :), bet man pa dienu neviena mēra līdaciņa tā arī nepieķerās :)... Tas stāst priekš tiem, kas domā, ka kāti paši zivis ķer :)...
23.novembris 2012, 16:32 | links
 
l.cien. Kutis,vai esi pats copeejis ar st.croix legend elite???????piedod bet mani maac saubas.
23.novembris 2012, 16:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager