Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
rio.
paldies pa ieteikumu!doma ir izmantot pito 0.13mm!gumijas Tioga 2.9 un 3.9 tad jus sakat ka ar 6-12 gr pietiek 10m dziluma?!
9.novembris 2012, 09:53 | links
 
nav ideaalaakais zandartam bet kjert ar so kaatu(tik piecirtienu taisi taadu energjisku)var.Iespeejam s es izmantotu 6-12 gramu dzigus,atkaribaa no auklas diametra,veeja stipruma,maneklja izmeera,straumes(ja taa lela tad dziga svars var ljoti stipri palielinaaties).ieteiktu pamegjinaat kjert arii dropsota tehnikaa,bet sjaa gadijumaa gan vajadzeetu cietaaku(atraaku)kaatu.
9.novembris 2012, 07:46 | links
 
ka ar so katu Salmo Elite ZANDER LIGHT 2.6
0-17 bus labs prieks zandartiem dzilums +-10m?
Un kada svara ceburaskas izmantot butu ieteicams!Gumijas LJ tiks izmantotas!
8.novembris 2012, 21:33 | links
 
katram savs,bet:)man pasam nav svariigi zinaat vai kjeru ar ul,l,vai H ,MAN IR SVARIIGI lai ar attiecigo svaru(dziggalvu)varu attieciigo manekli izdariit to ko veelos:)a kaa to visu sauc vai klasificee man pilniigi pajaat:)

rio., 8.novembris 2012, 20:06


Tev pilnīga taisnība, pilnīgi pietiek ar ML - L kātiem un var šancēt sākot ar 4 gr. Dzīvojoties pa LV upēm vieglāku par ML nav vajadzējis. Kolēģim ir UL , pa retam ir labāk, bet lomos lielas atšķirības nav, ķeram abi, jo pārsvarā ķeram no 3 m uz leju. Tie testi norāda tikai komforta zonu, bet jāpieskaņo arī aukla, spole utt, ja grib visu pēc grāmatas. Šodien uzliku mazliet padžigoju ar ML un 20 Gr, nekas, var gan uztvičot, gan iemest cik vajag, protams, ka ideāli būtu katram svaram savs kāts laivā, bet mūsu upēs straumes mainās 3 x dienā un 4 kātus līdzi staipīt.... cope ir atpūta !!!

Ja kas - MJ svaru gradācija ir apmēram tāda - cik M dziļš, tiks gramus liekam. Korekcijas ievieš vējš, straume, mānekļu spēles īpatnības utt....
8.novembris 2012, 20:19 | links
 
katram savs,bet:)man pasam nav svariigi zinaat vai kjeru ar ul,l,vai H ,MAN IR SVARIIGI lai ar attiecigo svaru(dziggalvu)varu attieciigo manekli izdariit to ko veelos:)a kaa to visu sauc vai klasificee man pilniigi pajaat:)
8.novembris 2012, 20:06 | links
 
UL 0.8-5.5
L 1.8-7.0
LM 3.5-10.5
M 5.5-18.0
8.novembris 2012, 20:02 | links
 
Vai kads varetu izskaidrot lidz cik gramiem ir Ultralight kats un No cik lidz cik gramiem ir Light kats?

sikais18, 8.novembris 2012, 13:30


Šeit atradīsi klasifikāciju no UL līdz H:
http://www.stcroixrods.com/product/freshwater-legend-elite
8.novembris 2012, 19:28 | links
 
UL kāts varētu būt līdz kādiem 7-8 gr. light kāts apmēram līdz 18 gr.
8.novembris 2012, 19:23 | links
 
Vai kads varetu izskaidrot lidz cik gramiem ir Ultralight kats un No cik lidz cik gramiem ir Light kats?
8.novembris 2012, 13:30 | links
 
kā vienmēr ,vienam māte otram meita bet mums kleita lai tā arī paliek.
25.oktobris 2012, 09:19 | links
 
Te jau nav jega strīdēties, fakc paliek fakc, ir kāti ar kuriem vienkārši vari MJigot, bet ir kāti ar kuriem šis process veidojas pavisam savdāks. Te ir runa par izjūtām. Turklāt katrs perk un atļaujas cik var. Ja šeit jautā padomu tad mēģinam tādu sniegt. Katrā ziņā cope ir eksperiments un katram ir savi uzskati par inventāru un ķeršanas veidiem.
Es tomēr palieku pie sava ka nevar īsti salīdzināt salmo kātu ar piemēram Finezza - ķert jau var ar abiem, testi līdzīgi, bet tomēr atšķirība ir liela. Ja ir runa par iesācējiem, Salmo Micro Jig, viegla spolīte, un obligāti pītā aukla, pārējās nav jēgas pirkt.

maituputns, 24.oktobris 2012, 22:25
Par Finēžu un Calzantu salīdzināšanu ar Salmo kātiem ieteiktu nepārdegt. Šobrīd testēju fināla versijas Team Salmo Tioga. Šī jig (UL, L, M, H)sērijas kātu sērija vismaz salīdzināšanas vērta ir noteikti. Taustāma tā būs līdz ar jauno sezonu. Vērtējot objektīvi, šī sērija ir noteikti nākamā ar GL un St.Croix.

jerk, 25.oktobris 2012, 08:37

nu tad te ir jautājums cik viņa maksās veikalā? ja cenu atšķirība būs maza, piemēram starp Finezza, tad es tāpat pirkšu Finezza, saki ko gribi viņš būs labāks par Salmo ražojumu. Ja cena būs teiksim budžeta līmenī, tad būs interesanti paskatīties, kā var uztaisīt tik pat jutīgu kātu, par daudz lētākām naudām. Gaidam jauno sezonu, tad jau manīs :)
25.oktobris 2012, 09:06 | links
 
Te jau nav jega strīdēties, fakc paliek fakc, ir kāti ar kuriem vienkārši vari MJigot, bet ir kāti ar kuriem šis process veidojas pavisam savdāks. Te ir runa par izjūtām. Turklāt katrs perk un atļaujas cik var. Ja šeit jautā padomu tad mēģinam tādu sniegt. Katrā ziņā cope ir eksperiments un katram ir savi uzskati par inventāru un ķeršanas veidiem.
Es tomēr palieku pie sava ka nevar īsti salīdzināt salmo kātu ar piemēram Finezza - ķert jau var ar abiem, testi līdzīgi, bet tomēr atšķirība ir liela. Ja ir runa par iesācējiem, Salmo Micro Jig, viegla spolīte, un obligāti pītā aukla, pārējās nav jēgas pirkt.

maituputns, 24.oktobris 2012, 22:25

Par Finēžu un Calzantu salīdzināšanu ar Salmo kātiem ieteiktu nepārdegt. Šobrīd testēju fināla versijas Team Salmo Tioga. Šī jig (UL, L, M, H)sērijas kātu sērija vismaz salīdzināšanas vērta ir noteikti. Taustāma tā būs līdz ar jauno sezonu. Vērtējot objektīvi, šī sērija ir noteikti nākamā ar GL un St.Croix.
25.oktobris 2012, 08:37 | links
 
jeshka laikam labi pazīst cilvēkus un piemīt lielas spējas, ka spēj pēc posta pateikt vai slims vai vesels... lai izdodas un dzīve nedara pāri :)

nē nenesu 5 kātus līdzi. man līdiz ir 3 kāti, tiesa neviena lazdu kāta :(
25.oktobris 2012, 08:02 | links
 
Te jau nav jega strīdēties, fakc paliek fakc, ir kāti ar kuriem vienkārši vari MJigot, bet ir kāti ar kuriem šis process veidojas pavisam savdāks. Te ir runa par izjūtām. Turklāt katrs perk un atļaujas cik var. Ja šeit jautā padomu tad mēģinam tādu sniegt. Katrā ziņā cope ir eksperiments un katram ir savi uzskati par inventāru un ķeršanas veidiem.
Es tomēr palieku pie sava ka nevar īsti salīdzināt salmo kātu ar piemēram Finezza - ķert jau var ar abiem, testi līdzīgi, bet tomēr atšķirība ir liela. Ja ir runa par iesācējiem, Salmo Micro Jig, viegla spolīte, un obligāti pītā aukla, pārējās nav jēgas pirkt.
24.oktobris 2012, 22:25 | links
 
paldies pa padomu būs jāpamēģina.
24.oktobris 2012, 22:06 | links
 
jaa ir arii taadi modelji!
24.oktobris 2012, 21:47 | links
 
un viņas ir domātas arī sālsūdenim?
24.oktobris 2012, 21:27 | links
 
ne tik daudz mezgla deelj, bet gan tas, ka taa aukla nenostiepjas taisna, bet gan kaa izlociita draats staav - pameegjinaasi kaadu no Sunline, Unitika vai Varivas razhojumiem uzreiz maniisi atshkjiriibu...
24.oktobris 2012, 21:24 | links
 
es strādāju ar ZAUBER 2000 spolīti jo viņa nav no dārgajām viņai ir 3 metāla kasetes priekš auklām un pārnesums virs pieci kas arī nav mazsvarīgi auklas 6lb 8lb 10lb pielietoju pēc apstākļiem .Tievākās NANOFIL resnākā KLIMAX PRAID .Abas auklas labi strādā kā saldūdenī tā arī jūras ūdenī.Daudziem NANOFIL nepatīk itkā neturot mezglā var jau būt ja nelieto ražotāja ieteikto.
24.oktobris 2012, 21:21 | links
 
tieshi taa!
24.oktobris 2012, 21:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager