Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Nestrīdēšos ar Jums kungi jo iespējams neesmu tāds spečuks kā Jūs jo strīpainos ķeru tikai 65 gadus un nemaz nesaku ka nevarētu noķert pat ar slotas kātu, es tikai izteicu novērojumu ka garāks ex fast kāts man labāk notur ašuku un arī mazāk savaino, tas ir runājot par major craft ex fast.
Pats ķeru ar ex fast un tikai uz ašukiem kaut gan trāpās piezvejā gan brekši gan stiklači un ļoti reti kāda zaļsvārce.
Neapstrīdu Jūsu teikto jo tā ir Jūsu pieredze kurā dalāties, veiksmi visiem copes gaitās.
16.septembris 2018, 16:47 | links
 
Tupi āķi vel patīk cemmerētajiem. Tā vismaz liekas, vērojot darboņus. Viņi tevi atbalstītu.
16.septembris 2018, 16:37 | links
 
Skutans, jopt, man ta vien zivis dilst deļ tupiem ākiem. It sevišķi pirmajos metros pēc pieciršanas. Nav bijis vajadzības ne 35gadus nocopēt. Ja zivs dilst pusceļā vai pie laivas, tad jamekle iemesls citur tā liekas. Un nebūt nenozīmē, ka kaut kas viens ir pie vainas.
Ari nesen nomainiju ul kātu un zivis sākumā dila. It seviški tās, kuras bija svarīgākas. Sirdīgāks piecirtiens un pieregulēta bremzīte problēmu atrisināja.
o.

otinjsh, 16.septembris 2018, 16:13


Nu re, tikko atbildēji uz sasāpējušo jautājumu (kāts, bremze, izjūtas...:)) Par āķiem vienalga nepiekritīšu, vajag tik sajust copi, un labi ,izjusti piecirst, skrūvgriezi dabūtu pat cauri...:)
16.septembris 2018, 16:22 | links
 
Skutans, jopt, man ta vien zivis dilst deļ tupiem ākiem. It sevišķi pirmajos metros pēc pieciršanas. Nav bijis vajadzības ne 35gadus nocopēt. Ja zivs dilst pusceļā vai pie laivas, tad jamekle iemesls citur tā liekas. Un nebūt nenozīmē, ka kaut kas viens ir pie vainas.
Ari nesen nomainiju ul kātu un zivis sākumā dila. It seviški tās, kuras bija svarīgākas. Sirdīgāks piecirtiens un pieregulēta bremzīte problēmu atrisināja.
o.
16.septembris 2018, 16:13 | links
 
skutans [27m]: Nu ja grib zimeties ar to lai citi dzird ka bremze taršķ..ta piecirst nesanāk ..un viss

Jurasasaris, 15.septembris 2018, 23:16

Nezīmējos, bet eksperimentēju. Man dilst nost gan ar cieti notegulētu, gan vāji.. tādēļ prasu padomu. Kāts 2.13 major craft crostage ajing 0,6-10 gr. ex fast. varbūt tiešām āķu vaina. Lietoju hitfish 10# izmēru uz 2” un 2,5” gumijām

pienef, 16.septembris 2018, 09:19

Visa vaina kātā, par cietu, priekš major craft ex fast vajag ap 2.40 lai izspēlē. Man mc solpara ex fast 2.40 un problēmu nav, ar 2.10 ex fast arī bieži nodila. Vai nu mīkstāku stroju jeb ja ex fast tad garāku. Ašuki ir mana specifika pēdējos gados īpaši ar UL, tas tā no manas pieredzes un novērojumiem. Ir arī vēl citi sīkumi kā āķa resnums un fluriķa garums un vilkšanas ātrums bet galvenā loma ir kāta iespējai dzēst asos rāvienus lai netiktu saplēsta ašukiem lūpa.

kutis, 16.septembris 2018, 10:20

Nu nepiekritīšu kuti, gadus 4 darbojos ar LXS70LF 2.13m/1.5-8gr tests. Pie tam pēdējos gadus tikai ar ofseta āķiem tāpat kā jūs, līdakas jā, ( ja nepiedomāju un forsēju izvadīšanu )tās uz voblera vairāk nodilst, nekā uz mazā ofsetiņa asarēns, vai vienalga kas tur uzsēdies. Pēdējā laikā darbojos ar aizgrieztu bremzi, ko atgriežu pēc izjūtām .Šad tad piemirstu to pievilkt atpakaļ pēc izvadītās zivs ,tajās reizēs tad parasti arī kāds nodilst. Manuprāt galvenais ir labi piecirst, tad pēc izjūtām...

Nezinu cik tupam āķim jābūt, lai dēļ tā asuma diltu zivis, neesmu 35 gadu copmaņa karjerā ar tādiem saskāries.Piekrītu Tev skutans. Arī esmu diezgan daudz strīpaiņus izvilcis, strādāju ar Tict Ralgo RLG75, 2.26cm, 0.4-7g, ex fast.Piekrītu, viss ir izjūtās

svens76, 16.septembris 2018, 14:19


Var jau būt ka tas "mīkstais" kāts noder labāk citās džiga tehnikās, bet klasiskajā stāstā ass kāts prasās, vismaz man.
16.septembris 2018, 14:24 | links
 
skutans [16.09.18]: Nu ja grib zimeties ar to lai citi dzird ka bremze taršķ..ta piecirst nesanāk ..un viss

Jurasasaris, 15.septembris 2018, 23:16

Nezīmējos, bet eksperimentēju. Man dilst nost gan ar cieti notegulētu, gan vāji.. tādēļ prasu padomu. Kāts 2.13 major craft crostage ajing 0,6-10 gr. ex fast. varbūt tiešām āķu vaina. Lietoju hitfish 10# izmēru uz 2” un 2,5” gumijām

pienef, 16.septembris 2018, 09:19

Visa vaina kātā, par cietu, priekš major craft ex fast vajag ap 2.40 lai izspēlē. Man mc solpara ex fast 2.40 un problēmu nav, ar 2.10 ex fast arī bieži nodila. Vai nu mīkstāku stroju jeb ja ex fast tad garāku. Ašuki ir mana specifika pēdējos gados īpaši ar UL, tas tā no manas pieredzes un novērojumiem. Ir arī vēl citi sīkumi kā āķa resnums un fluriķa garums un vilkšanas ātrums bet galvenā loma ir kāta iespējai dzēst asos rāvienus lai netiktu saplēsta ašukiem lūpa.

kutis, 16.septembris 2018, 10:20

Nu nepiekritīšu kuti, gadus 4 darbojos ar LXS70LF 2.13m/1.5-8gr tests. Pie tam pēdējos gadus tikai ar ofseta āķiem tāpat kā jūs, līdakas jā, ( ja nepiedomāju un forsēju izvadīšanu )tās uz voblera vairāk nodilst, nekā uz mazā ofsetiņa asarēns, vai vienalga kas tur uzsēdies. Pēdējā laikā darbojos ar aizgrieztu bremzi, ko atgriežu pēc izjūtām .Šad tad piemirstu to pievilkt atpakaļ pēc izvadītās zivs ,tajās reizēs tad parasti arī kāds nodilst. Manuprāt galvenais ir labi piecirst, tad pēc izjūtām...

Nezinu cik tupam āķim jābūt, lai dēļ tā asuma diltu zivis, neesmu 35 gadu copmaņa karjerā ar tādiem saskāries.
Piekrītu Tev skutans. Arī esmu diezgan daudz strīpaiņus izvilcis, strādāju ar Tict Ralgo RLG75, 2.26cm, 0.4-7g, ex fast.Piekrītu, viss ir izjūtās
16.septembris 2018, 14:19 | links
 

Nevis lūpa plīst, bet lūpas muskulītis, 2 bildē tas ir labi redzams. Nu nāk man ar "bomīgo" kātu viņi ārā, vienalga kur tas āķis nebūtu.
16.septembris 2018, 14:18 | links
 
Nu ja grib zimeties ar to lai citi dzird ka bremze taršķ..ta piecirst nesanāk ..un viss

Jurasasaris, 15.septembris 2018, 23:16

Nezīmējos, bet eksperimentēju. Man dilst nost gan ar cieti notegulētu, gan vāji.. tādēļ prasu padomu. Kāts 2.13 major craft crostage ajing 0,6-10 gr. ex fast. varbūt tiešām āķu vaina. Lietoju hitfish 10# izmēru uz 2” un 2,5” gumijām

pienef, 16.septembris 2018, 09:19

Visa vaina kātā, par cietu, priekš major craft ex fast vajag ap 2.40 lai izspēlē. Man mc solpara ex fast 2.40 un problēmu nav, ar 2.10 ex fast arī bieži nodila. Vai nu mīkstāku stroju jeb ja ex fast tad garāku. Ašuki ir mana specifika pēdējos gados īpaši ar UL, tas tā no manas pieredzes un novērojumiem. Ir arī vēl citi sīkumi kā āķa resnums un fluriķa garums un vilkšanas ātrums bet galvenā loma ir kāta iespējai dzēst asos rāvienus lai netiktu saplēsta ašukiem lūpa.

kutis, 16.septembris 2018, 10:20


Nu nepiekritīšu kuti, gadus 4 darbojos ar LXS70LF 2.13m/1.5-8gr tests. Pie tam pēdējos gadus tikai ar ofseta āķiem tāpat kā jūs, līdakas jā, ( ja nepiedomāju un forsēju izvadīšanu )tās uz voblera vairāk nodilst, nekā uz mazā ofsetiņa asarēns, vai vienalga kas tur uzsēdies. Pēdējā laikā darbojos ar aizgrieztu bremzi, ko atgriežu pēc izjūtām .Šad tad piemirstu to pievilkt atpakaļ pēc izvadītās zivs ,tajās reizēs tad parasti arī kāds nodilst. Manuprāt galvenais ir labi piecirst, tad pēc izjūtām...

Nezinu cik tupam āķim jābūt, lai dēļ tā asuma diltu zivis, neesmu 35 gadu copmaņa karjerā ar tādiem saskāries.
16.septembris 2018, 13:53 | links
 
Nu ja grib zimeties ar to lai citi dzird ka bremze taršķ..ta piecirst nesanāk ..un viss

Jurasasaris, 15.septembris 2018, 23:16

Nezīmējos, bet eksperimentēju. Man dilst nost gan ar cieti notegulētu, gan vāji.. tādēļ prasu padomu. Kāts 2.13 major craft crostage ajing 0,6-10 gr. ex fast. varbūt tiešām āķu vaina. Lietoju hitfish 10# izmēru uz 2” un 2,5” gumijām

pienef, 16.septembris 2018, 09:19

Visa vaina kātā, par cietu, priekš major craft ex fast vajag ap 2.40 lai izspēlē. Man mc solpara ex fast 2.40 un problēmu nav, ar 2.10 ex fast arī bieži nodila. Vai nu mīkstāku stroju jeb ja ex fast tad garāku. Ašuki ir mana specifika pēdējos gados īpaši ar UL, tas tā no manas pieredzes un novērojumiem. Ir arī vēl citi sīkumi kā āķa resnums un fluriķa garums un vilkšanas ātrums bet galvenā loma ir kāta iespējai dzēst asos rāvienus lai netiktu saplēsta ašukiem lūpa.

kutis, 16.septembris 2018, 10:20


Paldies par atbildi. Patestēšu ar lielāka izmēra āķiem. Kādu izmēru Tu lieto?
16.septembris 2018, 13:35 | links
 
Nu ja grib zimeties ar to lai citi dzird ka bremze taršķ..ta piecirst nesanāk ..un viss

Jurasasaris, 15.septembris 2018, 23:16

Nezīmējos, bet eksperimentēju. Man dilst nost gan ar cieti notegulētu, gan vāji.. tādēļ prasu padomu. Kāts 2.13 major craft crostage ajing 0,6-10 gr. ex fast. varbūt tiešām āķu vaina. Lietoju hitfish 10# izmēru uz 2” un 2,5” gumijām

pienef, 16.septembris 2018, 09:19


Visa vaina kātā, par cietu, priekš major craft ex fast vajag ap 2.40 lai izspēlē. Man mc solpara ex fast 2.40 un problēmu nav, ar 2.10 ex fast arī bieži nodila. Vai nu mīkstāku stroju jeb ja ex fast tad garāku. Ašuki ir mana specifika pēdējos gados īpaši ar UL, tas tā no manas pieredzes un novērojumiem. Ir arī vēl citi sīkumi kā āķa resnums un fluriķa garums un vilkšanas ātrums bet galvenā loma ir kāta iespējai dzēst asos rāvienus lai netiktu saplēsta ašukiem lūpa.
16.septembris 2018, 10:20 | links
 
pienef [16.09.18]: Nezīmējos, bet eksperimentēju. Man dilst nost gan ar cieti notegulētu, gan vāji.. tādēļ prasu padomu. Kāts 2.13 major craft crostage ajing 0,6-10 gr. ex fast. varbūt tiešām āķu vaina. Lietoju hitfish 10# izmēru uz 2” un 2,5” gumijām
Nav tā kā pa mazu āķis?
16.septembris 2018, 09:22 | links
 
Nu ja grib zimeties ar to lai citi dzird ka bremze taršķ..ta piecirst nesanāk ..un viss

Jurasasaris, 15.septembris 2018, 23:16


Nezīmējos, bet eksperimentēju. Man dilst nost gan ar cieti notegulētu, gan vāji.. tādēļ prasu padomu. Kāts 2.13 major craft crostage ajing 0,6-10 gr. ex fast. varbūt tiešām āķu vaina. Lietoju hitfish 10# izmēru uz 2” un 2,5” gumijām
16.septembris 2018, 09:19 | links
 
bio-r [15.09.18]: Man iesitās acīs par to bremzi. Esmu kaut kā iesācis tieši piegriezt cieši.. jā asarim lūpa plāna utt, bet, kad pirmsākumā strādāju ar vāju bremzi, domāju būs kruta, viņš tur skries, tīs auklu, pakausēs utt, bet patiesībā viņi kaut kāda iemesla dēļ arī pusceļā aizgāja. Tagad cenšos ar samerā stingru bremzi, kad paņem un jūtu ka ir smagums atgriežu un pielagojos situācijai. Pietam man bijuši kāti tikai tubular - nosaciti cietāki vēl.
Ne vn tubulārs nizīmē cietāks...
16.septembris 2018, 07:24 | links
 
Nu ja grib zimeties ar to lai citi dzird ka bremze taršķ..ta piecirst nesanāk ..un viss
15.septembris 2018, 23:16 | links
 
Fakrori ir vairāki. Vel var būt mānekļa neatbilstība āķim, āķa nepiemērotība copes raksturam, truli āķi un gan jau vel kauko var izdomāt. Bet, pa lielam, "puņķa" bremze nekad nekas labs nav bijs. Ja vel kāts pamīkstāks, tad puņķi un asaras ar garantiju.
o.
15.septembris 2018, 22:38 | links
 
Fakrori ir vairāki. Vel var būt mānekļa neatbilstība āķim, āķa nepiemērotība copes raksturam, truli āķi un gan jau vel kauko var izdomāt. Bet, pa lielam, "puņķa" bremze nekad nekas labs nav bijs. Ja vel kāts pamīkstāks, tad puņķi un asaras ar garantiju.
o.
15.septembris 2018, 22:38 | links
 
pienef [15.09.18]: jautājums, precīzāk sakot-problēma. Šorīt biju džigot. Kāts mīksts ar solid spicīti, bremze atregulēta maigi, fluorokarbona pavada 70cm 0,16 elastīga un stiepjās, bet lielie asari dilst nost. Šodien kādi 7 gabali pusceļā vienkārši dilst nost, lai gan spole dzied un ir atregulēta vāji... nesaprotu kas par vainu..sūdīgi paņem vai kas?
Neiecert kārtīgi āķi un viss
15.septembris 2018, 22:23 | links
 
Man iesitās acīs par to bremzi. Esmu kaut kā iesācis tieši piegriezt cieši.. jā asarim lūpa plāna utt, bet, kad pirmsākumā strādāju ar vāju bremzi, domāju būs kruta, viņš tur skries, tīs auklu, pakausēs utt, bet patiesībā viņi kaut kāda iemesla dēļ arī pusceļā aizgāja. Tagad cenšos ar samerā stingru bremzi, kad paņem un jūtu ka ir smagums atgriežu un pielagojos situācijai. Pietam man bijuši kāti tikai tubular - nosaciti cietāki vēl.
15.septembris 2018, 21:15 | links
 
pienef [15.09.18]: jautājums, precīzāk sakot-problēma. Šorīt biju džigot. Kāts mīksts ar solid spicīti, bremze atregulēta maigi, fluorokarbona pavada 70cm 0,16 elastīga un stiepjās, bet lielie asari dilst nost. Šodien kādi 7 gabali pusceļā vienkārši dilst nost, lai gan spole dzied un ir atregulēta vāji... nesaprotu kas par vainu..sūdīgi paņem vai kas?
Tīri teorētiski arī āķos var būt vaina
15.septembris 2018, 21:07 | links
 
jautājums, precīzāk sakot-problēma. Šorīt biju džigot. Kāts mīksts ar solid spicīti, bremze atregulēta maigi, fluorokarbona pavada 70cm 0,16 elastīga un stiepjās, bet lielie asari dilst nost. Šodien kādi 7 gabali pusceļā vienkārši dilst nost, lai gan spole dzied un ir atregulēta vāji... nesaprotu kas par vainu..sūdīgi paņem vai kas?
15.septembris 2018, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager