Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Nu 6-8 jau nebūs MD. :-)
Varbūt neko nesaprotu, bet man jau liekas ka 0-7...būs labāks
24.oktobris 2012, 18:45 | links
 
janiii iisti jau nav zinaams ko tu tur iirijaa vari iegaadaaties, bet es tev ieteiktu tvisterus pirkt netaa, piemeeram ebayaa! Mikrodziga maaneklu izmeers ir no 1.5'' liidz 3''. Paskaties vai tavaa pusee ir pieejami kaati ar testu liidz 6 vai 8 gr. ieteicams atras akcijas lai var padancinaat gumijas, garumu ieteiktu liidz 2.1m max 2.4m peec manam domaam iipashi garaaku nevajag shai lietai.
24.oktobris 2012, 18:37 | links
 
Sveiki! Esmu pilnīgi nezinošs šajā jomā,bet skatoties no malas liekas diezgan intresants process.Ir doma iegādāties džigam kātu,spoli auklu,kādu ieteiktu zinošie cilvēki.Spole ar kātiņu +- 100Ls robežās,un kāda diametra auklu?paldies jau iepriekš.
24.oktobris 2012, 18:21 | links
 
janiii, visvienkāršāk ir aizbraukt kādam līdzi kas ar to nodarbojas un uz vietas visu redzēt savām acīm ,jo jautājumu būs ļoti daudz .Labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt.

kutis, 24.oktobris 2012, 12:44

tas jau buutu pats idealaakais,bet iirijaa sii iespeeja ir mazliet gruutaaka,jo cali diezgan maz zin par ko taadu un iisti nepraktizee!!
ar mokaa izdodas pat silikona maaneljus seit nopirkt dzigoshanai kur nu veel mikro!
24.oktobris 2012, 17:56 | links
 
Sorry, aizmirsu linku iemest - http://kharkov-fishing.org/spinning/zud-i-drugie-dzhigovie-techniki-ekstra-ul
24.oktobris 2012, 16:41 | links
 
Interesants raksts par to kā no vecām gumijzivīm izgatavot tārpus priekš MJ ... Ja nu kādam interesē ;)
24.oktobris 2012, 16:41 | links
 
Ar MDž var tikt pie zivis vienmēr.Tikai pie nosacijuma neieciklēties uz vienu gummi.Ir bijis ka jigojot esu nomainijis padsmit gummi.kamēr atrod uz kuras jem.Pēc kāda laiciņa cope izbeidzās un jāsāk viss no gala.Atrodi ejošo un atkal ķer.Tas pats ir ar gummi un jiggalviņu svaru.Reizēm okkuneni grib tikai mazās gummi.Bet reizēm prasās ko lielāku(kā ari Zaraza aprakstija).Tas protams neattiecās uz dienām,kad šamiem ir rīklītes pavērtas un sācies žors.Cope ir mūžīgie eksperimenti.:)
24.oktobris 2012, 16:10 | links
 
Tas ta skaidrs, bet nu pārsvarā ar MJ kaut kādu zivi var dabūt. jautājums apliek atklāts vai sanāk apķert katru reizi teiksim tviča lomu!
24.oktobris 2012, 14:25 | links
 
Zaraza... Un to gadījumu es ļoti labi atceros! :D
24.oktobris 2012, 14:15 | links
 
maituputns...

mānekļu izmēri ir bik cits stāsts, tur visādi gadās un tas ir tikai normāli, ka dažādos apstākļos zivs reāģe uz dažāda izmēra barības bāzi... Ir bijis, ka zanders atsakās ēst gumiju zem 15cm :)
24.oktobris 2012, 13:57 | links
 
man ir bijis tā ka MJ piemēram ar 2" ēdamajām copes galīgi nekādas, tādas negribīgas, jāpierunā. kolēģis uzlikta 3'' ēdamo un šim tik viena pēc otras. tā nu es ar uzliku prāvāku silikonu un cope sākās. tā ka nevar viennozīmīgi teikt ka tik uz maziem mānekļiem vari sastrādāt daudz zivis.
24.oktobris 2012, 13:53 | links
 
bļin, jo vairāk copēju jo vairāk nesaprotu :(
Bija izveidojusies pārliecība, ka MJ kā smalka tehnika copju skaitā (par izmēru gan nav obligāti) vienmēr ieliek rujpjam galam un MJ un džigošanā vispār jātiecas uz iespējami mazāku svaru...
Vakar mana pārliecība sabruka... Kamēr sipos 10+ metros ar 7-9g volframa galvām uz plānas auklas un smalka jūtīga kātiņa, izmēģinot visādas viltīgas kacinošas spēles, tikmēr kolēģis mani vienos vārtos apķēra ar bomīgu kātu, 0.15 auklu, 18-20g galvām auklu un primitīvu lēna stop&go tehniku... Kad beidzu izvirtības un metot kaunu pie malas uzliku smagu džiggalvu un sāku tupa monotoni pārcilāt, tā man arī copes sākās... Vjadzēja asarim vakar smagu BUMS un ilgi nekustīgi guļošu zivtiņu un viss...
24.oktobris 2012, 13:47 | links
 
nu japānis ir cita štelle, salīdzināt ar Micro Jig nevar. Bet ne tikai japāņi ir labi, piemēram St. Croix arī ir labi mikrodžiga kāti!
24.oktobris 2012, 13:14 | links
 
Patirinaaju rokaa japaani monoliitinju pa latiņiem 250, nu jaa taa ir cita klase cits fiiling utt
24.oktobris 2012, 13:12 | links
 
Nu protams, vislabāk saprast vai patīk šī lieta un iemācīties ir vislabāk redzot, un ja vēl kāds copamins zonošs pamāca vispār super!
Runājot par Elite Micro Jig, es viņu izmantoju tikai ezeros. Upēm man ir Finezza.
24.oktobris 2012, 13:06 | links
 
Piekrītu Zarazam!!!
piem.man ienācās uz testu-
Salmo Elite MICRO JIG nu pamēģināju šo kārtiņu pagāšnedēļ-Pilnīgi un absolūti man nepiemērots(copeeju straumee, nedaudz kātu pārslogojot) nu par leenu, par ļunganu utt.Izspēlēt tā kā man vajag -NAV iespējams.
Katram pašam sev jāpiemklē , no maniem 4 džigiem reāli pacopēt varu tikai ar 1-nu, pārējie garāžā smuki iegūlušies un izskatās ka uz ilgu laiku.
24.oktobris 2012, 12:56 | links
 
janiii, visvienkāršāk ir aizbraukt kādam līdzi kas ar to nodarbojas un uz vietas visu redzēt savām acīm ,jo jautājumu būs ļoti daudz .Labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt.
24.oktobris 2012, 12:44 | links
 
es ar so steli gribu iepaziities vairaak!!
kaads var ieteikt ar ko saakt ???!!!??
24.oktobris 2012, 12:22 | links
 
Zaraza. tieši tā, kā jau es teicu, prasās biš "asāks"
sevišķi kad biju pieradis pie exra fasta parastā spinja. Nu par 25 gr. es pasridētos. nē nu iemest jau var. Bet blanka tā noslogojas, kas tur pa spēli nevar būt ne runas :))

Urmās, nē es neko nekniebšu nost, pats sev knieb :D
19.oktobris 2012, 21:41 | links
 
No salmo esmu iepircis sev micro jig kātu. Par to naudu kātam nav ne vainas. Ar Finezza salīdzināt nevar, japānim cita klase. Bet nu ir o.k.
Ja runājam par viendaļīgajiem, tad protams, tiem ir liela priekšrocība jutības ziņā. Nav brīnums ka USA tirgus praktiski sastāv tikai no viendaļīgajem!
19.oktobris 2012, 20:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager