Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
MacroTech salīdzinājumā ar "vecajiem" Salmo līdzīga testa modeļiem JigMaster, Zander Light ir krietni jaudīgāks ( 25g toč var mest bez bažām), bet vienlaicīg ipati blanka ir paraboliskāka. Nevar tik asi izspēlēt paša kāta amortizācijas dēļ, džiga solis sanāk līganāks... Tas nav ne labi ne slikti - vienkārši principiāli savādāka spēle sanāk un dažreiz dod mīnusu, citreiz plusu...
Vispār arvien vairāk kopumā viļos klasiskajos Eiropas kātos ar ielīmētajām spicēm un skatos US/Japāņu uz viendaļīgajiem superjūtīgajiem monolītiem... Tā ir cita jūtības un kontroles pakāpe...
19.oktobris 2012, 20:43 | links
 
kraft

Kopumā ļoti labs kātiņš. Varbūt pa puskapeiku asāks varēja būt..
19.oktobris 2012, 19:38 | citēt | links

Nogriez spicīti.Vot i bius! :)
19.oktobris 2012, 19:42 | links
 
Man ir Salmo Macro Tech Jig. 5-12, 3-5gr mest ideāli un arī ar sajūtām ir ok. pie mazāka svara jau nav vairs tas. Bet kā jau nosaukumā rakstīts, tas nav micro, bet Macro.
Toties arī ar 16gr bumbu Daugavā var strādāt perfekti. Kāts nejūtas pārslogots.
Tas tāds vairāk all-around instruments.

Kopumā ļoti labs kātiņš. Varbūt pa puskapeiku asāks varēja būt..
19.oktobris 2012, 19:38 | links
 
Paldies,jenot13
19.oktobris 2012, 18:43 | links
 
Viskijs nem micro tech no Salmo un busi apmierinats.Es ar panemu sogad,cena bija ap 36ls ja nemaldos.Tests 0-8gr un garums 2,32m.Kats labs un jutigs.Nu un protams vajag klat mazu 1000 spoliti un labu pito auklu tad sajutas vienreizejas.
19.oktobris 2012, 15:12 | links
 
Labi,Paldies.:):)
19.oktobris 2012, 14:49 | links
 
ja gribi micro dzhigu tad njem labaak to 1-10.

liidz 40 lvl - man ir bijusi pieredze tikai ar ieprieksheejo Salmo Micro dzhiga modeli shaadaa cenu grupaa.. tur jaajautaa citiem - Micro Tech no Salmo, Surf Master Ultra, mosh Banax arī iekļaujas... es neko tapeec nekomenteeju par to Alivio, jo neesmu mēģinājis - runa ir par testu un parasti tam lētajam galam zemākajam norādītajam ciparam droši jāliek 1 vai 2 grami klāt, lai liktos daudz maz ...
19.oktobris 2012, 14:46 | links
 
Šhim Shimano ALIVIO CX Super Sensitive spiningam ir arī 1-10 tests!!(kristsKG)
19.oktobris 2012, 14:33 | links
 
Tad iesaki man kādu kātu lidz 40 Ls!!!
19.oktobris 2012, 14:31 | links
 
viskij - tas kāts neiekļaujas mikruhu sērijā... vieglais džigs... tādam dziļumam pilniigi pietiek darboties ar 1,5 - 4 g max 5g džiga svaru, ja liela straume tad varbūt nedaudz vairāk... ar to Alivio 3-15 būs grūti kaut, ko j\edz\igu saprast ar 2-4g džigiem... mētāt jau var kaut pašu velnu
19.oktobris 2012, 14:25 | links
 
Labdien,kādu testu kātam labāk izvēlēties ja makšķerēju 1,5-3m džiļumā???
Varbūt 3-15 (kāts ko esmu noskatijis---Shimano ALIVIO CX Super Sensitive spinings )):):):)
19.oktobris 2012, 14:18 | links
 
man ir Finezza Solid. jā, viņš ir tieši domāts džigam, voblerus neraustīsi, bet toties kas par kaifu džigot ar mikruhām... :) viennozīmīgi iesaku Solid!
9.oktobris 2012, 09:36 | links
 
to Daugavzoons - viss vienkārši - Tubular ir no vienas blankas, Solid ar ielīmēto spici. Pasham ir Tubular Finezza Nuovo. Izvēlējoš šo, jo tā ir universālāka - der arī mazo voblerīšu uzraustīšanai. Solid būs tirais džigs. Specifiskaaks.
9.oktobris 2012, 08:40 | links
 
domaaju Labaaks nav neviens vinji ir dazadaaki,atskjiriiba ir spicee,vienam man skjiet taa bija superjutiiga otram vairaak liecaas viss kaats (nu augsejaa dalja:(nu varu arii kljuudiities):)),no pasa pieredzes(BET NE AR FINNEEZE:))varu mineet ka jutiigaa spice labaaka skjita stavosaa uudenii ,bez straumes,bezveejaa.tur pretii straumiite veejs nu resp.sarezgjitaaki apstaaklji,labaak gultni vareeja kontroleet ar to otru:),apmeklee gold fish lubaanas ielaa,vai pieej Albakoraa pie Ugja!.
9.oktobris 2012, 08:04 | links
 
Gribētu drusciņ saprast, kas ir labāks FINEZA tubular, vai solid, ja nav doma pirkt abus spiningus. Pastāstiet par savu pieredzi un pielietojumu, ko biežāk sanāk izmantot?
8.oktobris 2012, 22:52 | links
 
Lietoju nanofilu pavada flors 1.5m mezgls Grinera dubultais problēmu nav bijis.
5.oktobris 2012, 22:45 | links
 
pats sienu tik garu pavadu lai mezgls netiek spolee,nu vismaz apm. 1,2-1,5 m. nu copeesanas procesaa taa paliek iisaaka:)
5.oktobris 2012, 22:16 | links
 
Paldies par ieteikumu:):):):):)
5.oktobris 2012, 17:09 | links
 
skatos, ka tur viņiem tievākā ir 0,1.
iesaku tievāju priekš MJ. man liekas, ka 0,06 ir ok.
pašam uzlikta PP 4dzīslu. par tādu cenu nekāda vaina nav.
4.oktobris 2012, 20:17 | links
 
Labdien,vai ši būs pietiekami laba Mikrodžigam????-----http://www.fishbon.lv/site/products/series/view/lv/spiderwire-stealth-moss-green


:):):):):):0
4.oktobris 2012, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager