Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
jjanis taisnība - tinu pīto ap fluorkarbona
Bildē fluors - dzeltenā, pītā - zilā.
Fluors un mono pēc struktūras tomēr mīkstāks un pītā iespiežās fluorkarbonā kā rezultāts drošāks mezgls
13.septembris 2012, 22:36 | links
 
trokiis, ja mono pīsi ap pīto, tad mezgls izslīdēs. pamēģini.
13.septembris 2012, 22:28 | links
 
Paldies visiem :)

L_John
Vai ir vienalga kuru aptin ap kuru vai ir noteiktts, kad tin mono vai pīto?
13.septembris 2012, 22:25 | links
 
tava situacija man liekas pavadinš 30cm iedos vislabako rezultatu.
13.septembris 2012, 22:19 | links
 
Es šo te lietoju Albright Knot un fluorkarbona pavadu 0,6-1,0 metru garu pavadu sienu, lai paliek gals pārsiešanai, ja nu pēkšņi gliemeži uzbrūk čeburaškai... ;-)
Mezgls caur riņķiem iet svilpodams.
Man šis vienkārši labāk patīk kā uni to uni (jeb sauc vēl double uni knot).
Bet tā jau gaumes lieta
13.septembris 2012, 22:19 | links
 
to trokiis uzraksti Blood Knot googla vai youtuba. es probeju ar trabucco firmas flurocarbonu uzreiz pazud jutamiba jo tas stiepjas. Man ieteica sakot no 50 un vairak lidz 70cm jo , ka man liekas ka zivim bija baile no pletenkas vaj es parak atri velku gumiju un dazhreiz neizdevas piecirsts. Pec tam saprotu ka es zaudeju jutamibu un dažreizi mazuliši aped gumiju ar visu asti un ka rezultata dead fish... Nolemu ka labak piecirst atrak aiz zvaigu nevis zaudet jutamibu.
13.septembris 2012, 22:18 | links
 
mezgls uni to uni (paprasi googlei kā siet), pavada tik gara lai mezgls netraucē iemetieniem - 30 -50 cm
13.septembris 2012, 22:04 | links
 
Labas vakaras. Jau kādu laiku mēģinu mikrodžigu. Tik visu laiku kad piesien čeburašku pie pašas pītās auklas pēc kādiem padsmit iemetiem, ja apakšā ir akmeņi, gliemeži, tā aukla sāk spuroties.
Lasīju kad pie pītās beigās sien klāt monofīlo (fluorkarbona) auklu. Tik nevaru atrast kāds ir tas mezgs, un kā viņš sienas. Un vai piesienot pie 0,06 -0,1 pītās biezāku(tādu pašu) fluorkarbona ies caur mikrodžika kāta mazajiem riņķiem cauri tas mezgls? Un kā arī cik garu to pavadu jāpIesien.
13.septembris 2012, 21:56 | links
 
Jā:) Ieprovēju, gan ar citu spoli, EXAGE1000, gribās bik ātrāku:)
2.septembris 2012, 20:06 | links
 
Klau, tas ir tas pats,ko shnuris piedāvāja, vai kas te pa dīvainībām notiek?
o.
2.septembris 2012, 19:46 | links
 
Pārdodu kātu Salmo elite microjig 210cm, lietots vienu vasaru, gala rinķis nomainīts uz "tulpīti". Spole: Cormoran UL GT 5PiF 500, jauna ar rezerves spoli. 25Ls.
2.septembris 2012, 18:32 | links
 
Jēga ir makšķerēt uz slieku.
Ta nemaksā tās gumijas tik dārgi lai nenopirktu vismaz divas tādas un divas tādas...neviens Tev nepateiks kura labāka....vienam māte, otram meita, trešam kleita...:-)
23.augusts 2012, 20:32 | links
 
Labdien,Kādam varbūt ir bijusi darīšana ar Dragon firmas gumijas zivīm,tvisteriem?.Vai ir jēgas pirkt ??Vai varbūt labāk Blue Fox??
23.augusts 2012, 20:18 | links
 
Minētajam kātam tulpīte nedaudz neatgādina tulpīti... :D Tikai nezinu, vai konkrētā kāta pielietojumam tas spēlē kādu lomu. Man nē... Nezinu. :D
23.augusts 2012, 12:14 | links
 
Izstāsti ko nozīmē vārdi -"' gala rinķis nomainīts uz "tulpīti""' Neko nesaprotu. Gala riņķis tā pati tulpīte vien ir.
22.augusts 2012, 21:09 | links
 
Izstāsti ko nozīmē vārdi -"' gala rinķis nomainīts uz "tulpīti""' Neko nesaprotu. Gala riņķis tā pati tulpīte vien ir.
22.augusts 2012, 21:09 | links
 
Varbūt kādam interesē microjig komplektiņš ? Kātas salmo elite microjig 210cm. Lietots vienu vasaru, gala rinķis nomainīts uz "tulpīti". Sple: cormoran UL GT 5PiF 500. Jauna ar rezerves spoli. 25Ls. Ja kādu interesē PZ.
22.augusts 2012, 09:27 | links
 
un nu bisku par copiiti,jau otro nedeelju copejos pa vidzemes augstieni, izmegjinaati vairaaki jau sen zinaami ezeri cope nekaada zivju izmeers un daudzums smiekliigs(lasi bediigs:)),vakar kadaa ezerelii zivju dievs beidzot davaaja copiiti,2 stundaas ar m.dz. paari par 100 asareljiem 50 -250gr. savaraa(salaidam spainii ,saskaitijaam un velaak lielako dalju atlaidaam)asaru barinjs no talaaka gabala tika savilkts pie laivas ka beigaas pat nebija jaizdara metiens iekarini pari bortam bum bum un asaris virsuu,pilniigi nesvariigi kraasa razotaajs utt.izmegjinaju LJ PRO SERIES GUMIJAS,reins,bait breath,relax nebija asaru izmeera gumijas uz kuraam nenjeema.
22.augusts 2012, 09:24 | links
 
un ja maneklim zemaaka lidojuma traektorija jo principaa metiens preciizaaks.
22.augusts 2012, 09:09 | links
 
Griezeejs. Ir ir kā tu saki :))
18.augusts 2012, 12:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager