Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
ūber - uz kādu krāsu neņem šnapiji? :)
14.augusts 2012, 22:11 | links
 
Nu gan aizgāja tēma !man dēļ FC 0,18 aizgāja sezonas lielākā līdaka 2,5-3kg škrobe, jau ir ,bet lietojot FC un pat tievo flexonītu maz bija izredzes to izvilkt, bet kīllo ašuku izvilku un pamat zivs lietojot FC ir asaris tāpēc , esmu atkodis uz kādas krāsas un izmēra MJ ņem līdaks un uz kāda asaris, tāpēc pastāv opcija uzlikt metālisko pavadu un šnapijs iespējams nenokodīts. UN atntonsB nav gudrāks to pēc viņa izsmeļošajiem komentiem visās tēmās pamaniju, bet skaļi to neizpaudu :D
14.augusts 2012, 22:06 | links
 
Jebaķ, jebaķ :D ko cepjaties, viss sākās, kad es pajautāju par pavadiņu :D Laikam katrs savu aizstāv! :D Labi, miers! :)
14.augusts 2012, 22:05 | links
 
Es gaidu to dienu ,kad tu sāksi te bļaustīties,ka esi izsviests no kāda copes veikala.
14.augusts 2012, 21:58 | links
 
martins_
nu nu!!!
14.augusts 2012, 21:24 | links
 
nē, nē, es tak nesaku, ka nepatīk.. patīk :) raksti vēl :))))
14.augusts 2012, 21:16 | links
 
klaviaturai truks pogas!!kadam! fucking expensive ta butu itka pareizak laikam!
14.augusts 2012, 21:15 | links
 
Un vispār tas ......"F...ing dārgi" mani uzjautrina! :))
14.augusts 2012, 21:13 | links
 
martins_
ja kautkas tev nepatik tad nelasi un turi muti ciet!!!te jau nedrikst neko uzrakstit ka uzraksta ka fufels ta blausana ka uzraksta ko labu ta blausana!!
tas pats ka ar bildem ieliec labu lomu zivju bende ieliec mazu lomu ko tik svaki nejedzi copet!!ieliec palielu trofeju trofeju bende!nu ka jau latviesu tautai ierast vienam otru apriet apdirst tik!!!
14.augusts 2012, 21:13 | links
 
anton, tev gānīšanās, čīkstēšana un tamlīdzīgās izderības publiskajā telpā palīdz justies pilnvērtīgi?
Tas varētu būt līdzīgi kā gadījumā, ja tev sekss ar sievieti nu ni neiet pie sirds, tad tas vēl nenozīmē, ka visiem tas jāatmet. :)))))))
14.augusts 2012, 21:05 | links
 
:)))
Te jau atkal "profiņš" paspīdēja!:D
14.augusts 2012, 20:59 | links
 
antonsb,aizbrauc uz Daugavu Rīgā padžigot.Ātri sapratīsi kāpēc daudz paciņas. :))
14.augusts 2012, 20:45 | links
 
:)))))
Kapēc daži domā, ka lietas, ko rūpīgi (RŪPĪGI=UZMANĪGI) lieto sporta copē, ir jālieto ikdienā? Ja ķerat ašukus, zandžukus, ar FC pilnībā pietiek. Ja līdakas, kāda X (nezināmais parastais / vulgaris matemātikā) pēc vajag flexonītu? Es lietoju 7x7 un man Uhhhh kā pietiek n-tajām copes reizēm.
P.s. Anton, Tev neviens inventārs laps nebūs. Nekad!!! Samierinies ar likteni, un met copei mieru. Tas ir F...ing dārgi, tomēr ;)
14.augusts 2012, 20:34 | links
 
Nu es ar pcopeju ar fleksonitu man liekas ka si pavada man neaizstajama buus sakot no septembra,kad upee saks kerties lielie asari,bet ir ari lidakas un tad ir ceribas dabut ari lidaku.Un ja godigi tad tas pavadas ir cenas no 1,49ls lidz Valmiera veikala pie zinamas sportistes vispar redzeju ko tadu ka acis palika trubā 2,80ls :) Katra zina Salmo nav tas veikals kurā pirku pa 1,49ls :)
14.augusts 2012, 20:30 | links
 
Un pie mums ir ta parada pa TV ooo jaunas pavadas baigi labas visi ka auni aizskrien un izper ko te ta bija pec raidijuma intereses pec aizgaju tik paskatities pacamdit kas tas pa brinumu bet tik palikusas cetras pacinas prieks mikrodziga-Lidaku visas izpirktas runaju ar pardeveju bija tadi individi kas kera pa trim pacinam un pec nedelas tik vareja dzirdet ka nevajadzeja uzreiz grabt vairakas pacinas nepatika tas pavadas!man tik smiekli rau es personigi panemu pameginaju un sapratu ka neder man un viss!!!un tagad tas pavadas stav un neperk vairs ka dulli visi!ja atkal pa TV paraditu ka baigi labas tad jau atkal uzrastos individi kas uzkertos!nesaprotu priekskam grab entas pacinas un pectam sudzeties un ta talak!labak panem vienu pamegini un tad saproti der vai neder!
14.augusts 2012, 20:19 | links
 
Nu ja pat copi neizvel ta pavada nu tad tas nav normali!biju ar i prieks lidakam nopircis resnaks diametrs un pec copes metama ara saskrullojusies un vel pa tadu naudu!!!tad jau labak titana pavadas bet bija man viena cope kur tikai zemmeri tuvu meram no 45-48cm biju dabujis padsmit gabalas protams amnestetas visas un titana pavada biski salocija vel neko nebiju redzejis divu gadu laika neko tadu un ir vilktas labas lidakas un nekas tads nav bijis ta bija salmo xtwish bet ar skiltavam uzsildot iztaisnoju un nezaudeja savu izturibu!bet tas fleksonita izskatas ka parplisis!!
14.augusts 2012, 20:11 | links
 
andriskkk...atvainojos, kam tas bija domāts?
14.augusts 2012, 19:01 | links
 
Kāds diemžēl, kāpēc jāčīkst. Kad mums te puse valsts nepelnīs tādu algu, ka tikai var nopirkt cauras apakšbikses, tad arī varēs nediemžēlot.
14.augusts 2012, 18:46 | links
 
Reti uzrakstu, BET šoreiz fliperam piekritīšu pa 200%!!!
Pats personīgi neesmu vēl izmantojis flexonitu, bet ko viņš uzrakstīja atbilst perfekti kā pie mums letiņiem notiek, diemžēl..:(((
14.augusts 2012, 18:35 | links
 
Kur es rakstīju kaut ko par sezonu? :D

Vienkārši neredzu jēgu, ja man volframs dzīvo gandrīz tikpat ilgi (vidēji 1-2 copes, atkarībā no noķerto zivju skaita), bet cena ir 3x mazāka.

Ja skrien pēc nosaukuma kā bara aita, tad uz priekšu, nedomā, bet pērc :D:D
14.augusts 2012, 18:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager