Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
Pilnībā piekrītu rio!Daudziem liekas ka nopirka pāris pavadas pa 2ls un tas ir visai sezonai!pats lietoju flekxonitu un ir ok!Tikai katrai copei savs!Ja mikro tad ultralaita,ja džigam ar iespēju sastapt līdaku tad wire lider,ja twičam tad red flexonit twitch lider!Pagaidām nekādu problēmu nav bijis.Laikam jau lielākai daļai copmaņu ir problēmas strādāt ar smalkiem rīkiem!Mikrodžigs tiek pārprasts-strādājam ar 0,08-0,1 pītajām,5,6 gr un lielākiem svariem!No zālēm raujam ar raušanu ārā,vai velkam klāt laivu!Ja savādāk nesanāk tad šancējiet ar virvēm un pavadu vietā litojiet troses 30-50lb!Nu nebūs neviena pavada mūžīga!Viena,masimums divas intensīvas copes un jāmaina.Protams-dārgi,bet uz copi nopirkto aliņu,vai cigarešu naudiņu neskaitam.Bet par inventāru sūdzamies gandrīz katrā tēmā.Viss dārgs,viss sūdīgs utt.A ko te daudz spriedelēt,kam vajag sapratīs,A kas copē pēc principa ka tik kautko nenoraut tad tā arī lai turpina!
14.augusts 2012, 18:11 | links
 
Salmo veikalos tirgotaas Flexonit pavadas parsvaraa nerazo salmo,siis pavadas razo viens cilveeks kurs pats ar taam copee un ienjem godalgotas vietas LV Cempii!!!nu nevaru es pateikt nevienu sliktu vaardu par vinjaam!!!pats lietoju un citiem iesaku,ja juus perkat vienu pavadu visai vasarai:)tad protams peec kaada laika lietosanas taa nolietojas:)briinumi nenotiek!topaa man stiiga un flexsonit,nu katram savs:)m.dz.pavadas lietoju tikai sacensibaas,bet parasti tik fluorkarbonu 0,18
p.s.
anoton,skjiet ka peec daudzaam lietaam tev smaga vilsanaas:)
14.augusts 2012, 14:13 | links
 
Flexonītu lietoju (pagātnes formā:D) tikai asaru vobleriem un mDž, kad ir liela līdaku aktivitāte. Nekad neesmu novērojis minētās problēmas. Līdakām tikai ģitāras stīga vai titāns :)
14.augusts 2012, 13:38 | links
 
Man personīgi fleksonīta pavadas nepatīk (vismaz tās, kuras nopirku Salmo). Baigi nesmuki sastiprināta (sapresēta cilpa) un tur regulāri ķeras zāles (pat ja ķer ar pretzāļniekiem, tad tur noteikti kaut kas pieķersies).
Vēl liekas pārāk lokanas un diezgan bieži mēdz samesties un saķerties vobleru āķos.
14.augusts 2012, 13:34 | links
 
andriskkk
es ar nopirku fleksonita pacadinas divas pa 2.50ls paris asarisus dabuju ara tad panema silkens ap 500gr lidakele un pacada sacokurojas tapat ka volframene!biju izmantojis volframenes uz lidakam un pec kadam 5-10 gab tad sacokurojas bet te fleksonita pavada pec viena silkena!nav verts padargas un nav nemaz tik labas!smaga vilsanas!
14.augusts 2012, 12:26 | links
 
Tikai un mans viedoklis.

Salmo veidotajās flexonit pavadās esmu vīlies. Uztaisītas čerež čopu, bet cena debesīs. Joprojām top1 ir 5kg izturības volframs. Jāmaina biežāk, bet naudas ziņā sanāks ietaupīt vienalga pret Salmo flexonit.

Kas manās acīs viņām ir mīnuss - tas, ka ir hrenovijs mezgs, nevis smuki izveidota cilpa. Mezglā ir brīvkustība - tajā vietā berze un palēnām nodilst plastmasas virskārta, tālāk jau lietas ātri aiziet, līdz noplīst jau minētajā vietā.

Iespējams, problēmu var mēģināt atrisināt ar līmes pilienu uz mezgla, bet es jau esmu citas pavadas meklējumos un šai atraugai (aka Salmo) esmu atmetis ar roku.

Tagad gan meklēju cita ražotāja piedāvājumus (diemžēl patreiz neveiksmīgi, laikam būs jāpasūta materiāls un jāsāk pašam veidot ar trubiņām savienojuma vietās).
14.augusts 2012, 12:09 | links
 
Pagaidām leitoju flexonit ar ... tīri neko. Zanders un asari ņem. tik jāskatās kas notiks kad kāda līdaka paņmes.
14.augusts 2012, 12:00 | links
 
Tā pati loku Jāņa flexonit pavada ir OK.
14.augusts 2012, 11:55 | links
 
Varat ieteikt man kādu pavadu, kura neiespaidotu ašuku copi un līdakas paliktu galā? Vienkārši bieži gadās, ka Bārtā 2'' izmēru līdakas ņem
14.augusts 2012, 11:49 | links
 
to Viskijs - tas ir atkarīgs no mānekļa veida/tipa. Vadīšanas stili ir vairāk kā 2.
14.augusts 2012, 07:30 | links
 
Labdien,varbūt kāds var ieteikt kādu auklas ietīšanu labāk izmantot?Vai labāk raustīt ar kāta spici pirms auklas uztīšanu vai vien kāši ietīt auklu ar pauzēm (ezera vidējais dziļums 2-4)
13.augusts 2012, 22:45 | links
 
Šodien atvaļinājuma pēdējā diena :(
Bijām ar Junioru savā " slepenajā spotā". Sikzanderus 5cus apskatīju. Lai gan izskatās, ka vidējais ismērs pieaug, tomēr mēru neturēja neviens. Junioram 1ns vietējais asaris. Jūrnieki vēl līdz mūsu spotam laikam nav atnākuši.
Bet galva izvēdināta, rokas isvicinātas, ... pa skaito :)
13.augusts 2012, 20:52 | links
 
vakar kolēģim bija parastais salmo elite micro jig kāts. tas ir kā diena pret nakti ar salmo elite micro tech jig kātu. neteiktu, ka slikts, bet daudz mīkstāks ar lēnāku akciju. man tomēr patīk tie cietie, ātrie.
12.augusts 2012, 16:32 | links
 
Man ir 180cm MicroTech. Marti taisnība, gan mazos vobļerus, gan arī gumijas var feini uztwitchot. Seklās, zāļainās vietās tā arī daru, 2g + silikoniņš ar taisnāku asti un twitch.
11.augusts 2012, 18:19 | links
 
pie spices salmo bija nepilni 33 LVL.
šovakar notestēju kombinācijā ar 0,06 PP pīto un mazo salmo x-twitch spolīti. liekas, ka labs kāts.
nekāda vaina. man ir 200cm 0-8gr kāts. var pat mazos voblerīšus iztvičot.
9.augusts 2012, 23:12 | links
 
tpfu, gribēju prasīt microtech, aizdomājos un nepareizi uzrakstīju
9.augusts 2012, 23:07 | links
 
kādās cenās ir salmo macrotech kātiņi? ir doma moš paprovēt :)
9.augusts 2012, 23:04 | links
 
Toņa kngs, lasis nav mana mērķa zivs. Žēl, ka asarot pie Tevis aizbraukt nesanāca. Bet arī šeit atvaļinājumam nav ne vainas ;)
Bildes, dažādas no manis, vari FB apstīties, ja incē.
6.augusts 2012, 20:52 | links
 
vīri par ko ir runa ???
6.augusts 2012, 20:03 | links
 
Es gan ar automātiski iegāju, bet padomā loģiski, kurš normāls copes veikalssev izvēlēsies šādu nosaukumu un adresi. Vispār jau gribētos šitos mērkaķus dzīvē redzēt.
6.augusts 2012, 11:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager