Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
laba cena :), nav tik daudz finanses.
7.septembris 2011, 15:28 | links
 
 
to urmaas

dzhigs "6" numura( izmantojamie grammi 2-5) + klat silikon twisteri(3,5cm) un vibroastes(4cm). Galvena problema ar kuru es sastapos izveleties katu interneta kads ir kata akcija(строй) un man vajag jo atrak jo labak.
Cienami copetaji vai jus varat apskatites katus un pateiks kads ir labakais un kapes , Kata izmers no 2,10 lidz 2,40.

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/daiwa-megaforce-jigger-g5-a3-p573-k7709.html

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/shimano-catana-cx-spinning-g5-a3-p208-k9304.html


http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/dragon-express-jig-g5-a3-p27-k9486.html

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/cormoran-black-bull-hc-spinn-g5-a3-p580-k7880.html


http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/en/jaxon-eternum-jig-g5-a3-p49-k6114.html

PS. padies par palidzibu
7.septembris 2011, 11:59 | links
 
Ja gribat lietot mikrodžigus,tas ir līdz 3gr,tad priekš mazākajiem(līdz 2gr) prasās sardziņš uz'spicītes.Pārsvarā pielietojamie 4-5-6gramīgie,kā copes radinieks saka,ir mazie džigiņi.Nevis mikro.
Kātu jāņem attiecīgi pielietojamajiem mānekļiem.
:))
7.septembris 2011, 07:15 | links
 
noteikti ņem ātro akciju, par to kurš tests Tev derēs labāk jāskatās pašam - cik dziļš, cik smagi džigi jāmet...
7.septembris 2011, 00:07 | links
 
Sveicinati cienamie kungi! man ir jautajums pekšņ micro jigginga(twisteri un vibro-astes) kadu katu visslabak izveleties UL lite(tests 1-10) vai jig katu ar testu 2-12/15? Kadam katam vajag but ar atro vai leno akciju (строй)?
Ps. paldies par atbildem un pardons man ka man ir slinkums lasit copes lietas forumu.
6.septembris 2011, 23:49 | links
 
MazaisLOPS, man jau ar biku biedee tas ka redzeetajos video vina izskataas dikti stiiva! Noteikti pastaasti kaa tev gaaja praksee, gribeetos pataustiit ar to auklu. Var jau buut ja vina buus laba visos parametros, tad tai auklai ir liela naakotne, bet tas jau buus skaidrs tik peec kada laika kad tauta aktiivi vinu palietos paris sezonas. Patreiz nakas tik ticeet reklaamaam :)
5.septembris 2011, 21:54 | links
 
0,006 :)))
5.septembris 2011, 20:54 | links
 
šodien saņēmu, par Nanofil- pirmāmkārtām viņja ir tikai baltā krāsā. Nu vinja sākumā ir tāda mazliet stīva bet nu tas tikai sākumā, pamēģināju pastiep un pārāut ar rokām nesanāk. Ceturdien izmēģināšu praksē ka darbojas un kādi plusi un mīnusi.
5.septembris 2011, 19:31 | links
 
pasutiju basspro.com ber es netikai to vien , diezgan palielu pirkumu veicu (tvisterus, rotinju, mazos viblerus un dziga galvas kas ir lietojamas bez gumijas twisteriem). dieametru auklai panjemu 0.006 lb 6lb
4.septembris 2011, 13:55 | links
 
MazaisLOPS, kadu diametru panēmi?
Ebayaa pirki?
4.septembris 2011, 12:21 | links
 
padalies iesapaidos par NanoFil! Arii bija doma taadu njemt... ja budžets ir līdz 40lvl, tad iesaku Michel Fluid 1000, pasham taada ir un ļoti patiik!
4.septembris 2011, 11:56 | links
 
rit sanjemsu nanofil auklu , doma ir uzlik uz mikro jig ... bet veel vaig mazuvertu spoliiti nopirkt. nekas nek prata, varbuut varetu ko ieteikt. patreizeja neapmierina.
4.septembris 2011, 11:19 | links
 
man arii ir Salmo Micro Jig kaats 0-10g, 210 cm. Nav ne vainas - patiik, lai gan, lai saliidzinaatu ir jaapastraadaa arii ar citiem. Par lielaaku zivju vilkshanu nevajag baidiities. Lielaakaa liidaka, kas trāpījās uz Mepps Nr.2 - 2,4 kg, galvenais labi noreguleeta spoles bremze un straadaashana bez panikas, paliidzot ar roku ar kaatu un viss buus ok. Biežāk jau lūzt ne jau zivju dēļ... Var smuki iemest arī 0,8 un 0,9g. Galvenais tieva mono vai pītā. Man ir Fireline Crystal Fused 0,06. Ļoti patīk, pirms tam bija Power Pro 5 lb, bet Fireline ir tievāka (samērā stipri - dabūju vēl padaudz tīt apakšā 1000 izmēra Michelim) un labi lido.
4.septembris 2011, 08:46 | links
 
Šodien vandijos pa upi ar to kātu (salmo elite micro jig) sajūtas vnk superīgas un neaprakstāmas :) katru mazāko kustību jūtu kas notiek! 1. un 2. numura rotiņus un diezgan palielus dzigus liku lietā un super!
Bij moments kad kadus 20 -30 metrus no manim sāka medīties lidakas kas pec plunkšķiem neizklausijās nēmu rokās otru spinigu un DAM vizulīts pierādija sevi!
3.septembris 2011, 21:40 | links
 
mazais LOPS man ar to katu ir bijusas ari lidakas ka panem biezi gadas tadi gadijumi protams nelielas varbut kada bija meriniece bet parasti kad eju uz asariem nenemu lidzi merlenti un taka nebija 100% parliecibas laidu vala!iz loti nezeligi interesanti kad panem lidaka baigais adrenalins pacelas galvenais noregulet spoli un tad viss ir ok!!!kats ir tiesam izdevies labs!!!!!!!!!!!man vismaz patik!bet ir tada lieta cik cilveku tik variantu!!!
3.septembris 2011, 14:50 | links
 
antonsb - man tiesi tas pats kats un man dikti saubas briziem mac par to spiciti... bet nu ka ir kad panjem kads lielaks asaris un ka kats ir cilpa ... ?
Uzraksti vel kadas atsauksmes par to katu luudzu!
2.septembris 2011, 18:11 | links
 
Paldies!

Man kā reizi viens UL mētājas jau ilgāku laiku bez darba; vienīgi tāds pamīksts.
Salasījos un šovakar paspēju vēl aizskriet pēc džigiem un tvisteriem - ar ričāgu no Ķeguma uz Ogri. :)
2.jūlijs 2011, 02:27 | links
 
man uz mkrodzigu upe panema forele
1.jūlijs 2011, 19:20 | links
 
to kgasuns

nepretendēju uz patiesību, bet noteikti ieteiktu ātrās akcijas... arī tos pašus tvisterīšus var interesantāk izspēlēt - izdriblēt (biežākas copes nekā vienkārši pietinot un iepauzējot) un otkārt pieļauju, ka lielākajai daļai nav vairāki UL kāti, tad ar ātro akciju var izraustīt mazos voblerīšus, poperīšus...

Man ir iepaticies!
Ne asakas
1.jūlijs 2011, 16:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager