Mikrodžigs

Par un ap mikrodžigošanu
hmm..., tad rīt jābrauc patukšot maka saturs :))
25.maijs 2011, 20:51 | links
 
sodien izlikaam visas jaunaas relax gumijas,ir daudz arii mikrodzigam,pieejamas arii "gjimenes pakas":)
25.maijs 2011, 20:48 | links
 
Un vispār.Naf ko pietaisīt expertu lapas.Priekš tam ir šī sadaļa.
:))))
25.maijs 2011, 17:12 | links
 
Sienaazis:)
manas gummi 1 bildee neietilps.Dikti jau daudz buus jaklipsee!
:DDD
16.maijs 2011, 18:33 | links
 
Piekrītu sienāzim tiešām gribētos redzēt kādus štrumus izmantot un par kādām summām iet runa.
16.maijs 2011, 18:16 | links
 
Vispār gkl un urmaas, vareejaat ielikt mazu galeriju. Nekas, ka jūsu štrumus esmu redzējis, noderēs ne tikai man.

spolīte, neliels apraksts
kātiņš, neliels apraksts
māneklīši, neliels apraksts
mikrodžigiņi, neliels apraksts
aukliņa, neliels apraksts

P.S. Man pietiktu ar bildēm.
16.maijs 2011, 18:05 | links
 
Salmo, Pie bloma un Esma
16.maijs 2011, 18:04 | links
 
Varbut vari nosaukt kur labak doties? Pats vienkarsi neesmu no riga un mana puse maz no si, bet baigi ientreseja
16.maijs 2011, 17:53 | links
 
LV visu vienaa bodee neiepirksi.Es iepeerkos dazaados.
16.maijs 2011, 17:42 | links
 
Kurs butu labakais vekals vot mazajiem mikrodziginiem?
16.maijs 2011, 17:37 | links
 
Kaa teica Griezeejs,ar zaudeejumiem ir jaareekinaas!:))
Ar tievajaam mono auklinaam zaudeejumi buus lielaaki,ar piito mazaaki.Jo tomeer vajag smalku un izturiigu diegu.Pavadina ir laba lieta pret zobainajaam,bet zanderim un okkunenam taa nebuutu jaalieto.Tik shaize - shamie LV tusee daudzmaz vienkopus.Katrs izveelaas kas sirdij tuvaaks.LV ir viens nikis - uz paleteem staav forshi aakiishi,bet nopirkt shamos nevar,redz neesot izdeviigi tos ,veikaliem,iepirkt.Jo "neviens nepeerkot!!!Savukaart pasuutot jaanem daudz.Tad kaada vella peec vispaar tos raadiit???
p.s.Taa vismaz ir GARDA veikalos,a citos sev veelamos aakiishus neesmu manijis!
16.maijs 2011, 16:52 | links
 
ziviniek, nav tik traki, piessaujaas....
16.maijs 2011, 16:40 | links
 
vienīgi, uz velci ar mono ejot, mīnuss ir tāds, ka uz kāta gala nevarēs pateikt, vai ir zālīte pieķērusies voblera galā un tas joprojām smuki spēlē....
16.maijs 2011, 16:33 | links
 
veel tik doma saakt, bet par piito, velcee paargaaju no piitaas uz mono, rezultaati aciimredzami labaaki, arii maillssotaa blakus kkeera ar piito, es ar mono, rezultaati kaa diena pret nakti.
16.maijs 2011, 16:30 | links
 
sienaazis, kadu auklu tu pats lieto?
16.maijs 2011, 15:23 | links
 
gkl, es aizvien vairaak paarliecinos ka piitaa tomeer ir redzama vairaak un zivs nnem mazaak, kaa reizees ja ir mono.
16.maijs 2011, 15:12 | links
 
_paa_, es lietoju tievās volframa pavadiņas, ir visos veikalos, katrā galā cilpiņas. Vienā galā iever vai nu mušu sakabi, vai parasto, vismazāko. Ortu galu pie pamatauklas. Es gan lietoju pīto auklu.
16.maijs 2011, 14:36 | links
 
svetdien no riita biku paniekojos pa kishezeru. zivis bija diezgan aktiivas, bet meerka zivi asaru iipashi neizdevaas nokert, jo dikti aktiivas bija liidakas! pazaudeeju diezgan daudz maanekliishus, shajaa lietaa ir labi ka zaudeejumi nav lieli. Jautaajums speciem kadi ir varianti ar pavadinaam, kautkas ir dzirdeet par florkarbona auklaam ka var likt, man ir mono ar florkarbona paarklaajumu 0.36 deres? vel ir pavisam smalka metaala pavadina. Vel probleema ar auklu shad tad baarda sanaak, lietoju 0.14 mono, uz spoles itkaa klaajaas vienmeeriigi, varbuut uztinu nepareizi, varbuut ir jeega paartiit auklu? izproveeju ar pashtaisiitos maneklus rezultaats rudulis un sapali.
16.maijs 2011, 14:31 | links
 
Kilka ,Nu tak...
12.maijs 2011, 21:53 | links
 
toni, man šķiet, ka pie Tevis "tur" MJ varētu feini strādāt ;)
12.maijs 2011, 21:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager